User Tag List

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
84 sonuçtan 77 ile 84 arası

Konu: 30 ve 31 Mayıs 2015 (Cumartesi ve Pazar) @ Pistgünleri Halk günü İstanbulpark

Parabolica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R.S.C Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bişey daha ekleyelim mümkünse tabi , En hızlı sektör , top speed vs gibi bilgilerde olursa çok güzel olur katılan arkadaşlar için. F1 tadında olur pist sürelerinin takibi.

Guzel bir fikir. Top speed icin Speed Trap varmi varsa nerde vardir?

MOT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mike Pist Surelerini guncelleyin derim hatta Murat abinin dedigi,ponder alanlara,isteyen ciktisini alsa? Cunku sadece hizli o turu goruyor. Diger 7 tur ne yapti bilmiyor. Hadi bende telemetri var,Pbox var goruyorum ama herkesde olmaz zorunda degil ki... Hem guzel bir hizmet olur. Basit yazici ile halolur bunislem��
    Alıntı ef186 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muratcim web sitesi komple yenilenecek onunla ilgili calismalar devam ediyor . Ayni seyleri dusunuyoruz bizde. Cikti olayinda kagida yazik transponder alanlara email yollamak aklimdaki
    Buğra günün zamanlarını sektör sektör gönderiyor e-mail ile.
    Bence en iyi çözüm. İsteyen de print eder.
    ONUR

MOT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Parabolica Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Guzel bir fikir. Top speed icin Speed Trap varmi varsa nerde vardir?
    Murat abi,

Senden buraya üyelik gibi bir hamle beklemezdim. Süprizlerle dolusun valla.
    ONUR

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Onur;istersen yolluyor. Ama ne zaman,ertesi gunler. Ama orada 2.seansa giriceksin,nerede hizli yada yavas goruceksin ki ona gore daha iyi zamana kosucaksin.
    Bendeki programlar her halti dibine kadar gosteriyor,hos onlarida incelemiyorum ya

Parabolica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MOT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Murat abi,

Senden buraya üyelik gibi bir hamle beklemezdim. Süprizlerle dolusun valla.
    Bindik bir alamete gidiyoryuz kiyamete.... Kim baslatti beni bu motorsporlarina bu yasta bilmiyorum

hepkem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı orhansah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hava,katılım ve ortam çok güzeldi. zevkle izledik, keyifli vakit geçirdik.

bir tane r56s, ,bir tane r53s , 2 tane r56s jcw ve 1 tane de r58 jcw olarak 5 araç minipassion adına pistteydik. bizden başka 2 tane daha Mini vardı pistte, bol MINI li bir gün oldu

bence günün yıldızları muhteşem virajlarıyla ve geç frenajıyla Ahmet Çıpa abimiz, tabiki beyaz 106 gti ve bs type r dı Caner'in s3 le yaptığı süre de ilk çıkışı olmasına rağmen şaşırtıcı derecede iyiydi.

Golf R çok şık duruyor, piste yakışıyor, xsara da keza hem sesi hem gidişiyle çok güzel bir araç.

Aracını garajında saklamayıp pistte koşturan herkese helal olsun.
    teşekkürler. varex 12 nisan gibi problem yapmayınca hem tampondan ITB hem de egsoz sayesinde tatlı bir ses vardı. yeni setup ile araba çok daha stabildi. eylül ayına hedef bu setup ile 2:30'u yakalamak, hayırlısı

Alıntı yiğit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk seansı çok kesiklik yaptı düzlüğklerde çok yavaştı kaldı ve lastik havası biraz fazla oldu sanırım düşürdüğüm halde o yüzden tutunma problemi yaşadım sürekli. 2.seans lastik havasını daha indirdim tutunma iyileşti şimdilik geçici bi süre koyim dedim bu seferde 2.turda egt fırladı turbonun contası yandı turbo alev aldı pite girdim hemen söndürdüler sağolsunlar ucuz atlattım, turboyu büyütsemmi diye düşünüyodum şimdi farz oldu bitince çıkarım tekrar artık
    geçmiş olsun Yiğit. umarım bu sezon önden çekiş rekorunu kıracak setupı en kısa sürede hazırlasın.

Alıntı Dem-Er Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim içinde Yiğit içinde kabus gibi bir gün yaşadık.çok üzüldük ama yapacak biriey yok.ben bir turu bile doğru düzgün hiç atamadım.araç arıza verdi ve üzerine gitmedim.Hatalarımızı eksiklerimizi görüyoruzda artık baydı ya.nazarımı geliyoruz nedir çözemedik doğrusu.kısmet artık
    pit stop sonrası turda start finish sonunda arabadan garip sesler geldiğini duyduk, sonrasında da galiba çıkış yaptın. geçmiş olsun. 7R'ı almadan 6R ile de güzel bir süre gelirse arabayı daha bir gönlün rahat olarak değiştirirsin
    Garaj : G29 Z4 30i / E92 335i / E46 Compact M3 CSL / Alfa Romeo GT 3.2 / MX-5 ND 1.5 / A4 45 TFSI / G01 X3
    Anılar : Alfa 156 / E34 535i / Fiat Uno / S55 AMG / Scirocco / Xsara VTS Ph1 Lynx S/C

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birde pistin üzerindeki kamera görüntülerini hiç paylaşma düşünceniz varmı Buğra ? Çok güzel olur eğer mümkün olursa.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Dem-Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hepkem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler. varex 12 nisan gibi problem yapmayınca hem tampondan ITB hem de egsoz sayesinde tatlı bir ses vardı. yeni setup ile araba çok daha stabildi. eylül ayına hedef bu setup ile 2:30'u yakalamak, hayırlısı

geçmiş olsun Yiğit. umarım bu sezon önden çekiş rekorunu kıracak setupı en kısa sürede hazırlasın.

pit stop sonrası turda start finish sonunda arabadan garip sesler geldiğini duyduk, sonrasında da galiba çıkış yaptın. geçmiş olsun. 7R'ı almadan 6R ile de güzel bir süre gelirse arabayı daha bir gönlün rahat olarak değiştirirsin

Evet dediğiniz doğrudur.Lastiklerim sert hamurlu olduğu için 2 tur ısınma yaptım.Pite girip lastik havalarını ayarladıktan sonra arka düzlükte kuvvetli bir miss fire yaşadım ve basınç gitti.evc orda 3 bar okumuş belki o kadarını okudu.araç arızaya geçincede üzerine gitmedim ve bıraktım.Ben azimliyim ya olucak yada olucak.aslında birk kaç eksiğimden sonra bir problemde olacağını düşünmüyorum.hani derler ya yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik.inşallah tam hazır halde birdahaki pist gününe katılacam.Bu arada pistlere bizden yine bir R daha yakında gelicek.buda süpriz olsun.
    Team PAŞAOĞLU
    MAGIC Performance

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)