User Tag List

Sayfa 50/113 İlkİlk ... 40484950515260100 ... SonSon
2139 sonuçtan 932 ile 950 arası

Konu: Intercity İstanbul Park (GENEL)

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    beyler bu olay unutulmayan eski sevgiliye döndü yanına gidemiyoruz ama uzaktan hep takip edip yorum yapıyoruz

Buğra hocam sen de anla biraz buradakileri, erkek adamın oyuncağı nedir? arabası... çoğumuz oyuncağı elinden alınan çocuklara döndük, organizasyona ya da sana hakaret içerikli yazanlara dikkat edersen konuya muhalif olanlar bile karşı çıktık... fiyatların HP lere göre çok ciddi artması, eskisi gibi indirim dahi olmaması ve bu konuda da en ufak bir yumuşama olmayacağının belli olması bizleri üzdü... fiyat politikasını senin belirlemediğini tahmin ediyoruz, eminim ki bütün ipler elinde olsa burada yazılan mantıklı fikirlerin çoğunluğunu da uygularsın, daha önce konu açıp hepimizin fikirlerini alıp çoğunu da uyguladığın gibi... her şeyine hak veriyorum ama 'biz gelenlerle memnunuz' diyerek bizleri dışlamış olman beni üzdü...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler bu olay unutulmayan eski sevgiliye döndü yanına gidemiyoruz ama uzaktan hep takip edip yorum yapıyoruz

Buğra hocam sen de anla biraz buradakileri, erkek adamın oyuncağı nedir? arabası... çoğumuz oyuncağı elinden alınan çocuklara döndük, organizasyona ya da sana hakaret içerikli yazanlara dikkat edersen konuya muhalif olanlar bile karşı çıktık... fiyatların HP lere göre çok ciddi artması, eskisi gibi indirim dahi olmaması ve bu konuda da en ufak bir yumuşama olmayacağının belli olması bizleri üzdü... fiyat politikasını senin belirlemediğini tahmin ediyoruz, eminim ki bütün ipler elinde olsa burada yazılan mantıklı fikirlerin çoğunluğunu da uygularsın, daha önce konu açıp hepimizin fikirlerini alıp çoğunu da uyguladığın gibi... her şeyine hak veriyorum ama 'biz gelenlerle memnunuz' diyerek bizleri dışlamış olman beni üzdü...
    Estağfurullah gelenden memnunuz u ''İstanbul park o arabaları haketmiyor '' mesajı için yazdım. Bu işin ismini koyan adam olarak birini yada bir gurubu yada bir aracı dışlamak fıtratıma ters. Yanlış anlaşılma olmasın.
    Bu arada anlamıyor değilim ama bazı hususlarda aynı anlayışlı yaklaşımı görememek beni fazlasıyla yıpratıyor ve üzüyor. Konuya herkezden fazla duygusal bakıyorum aslında ...
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ef186 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Estağfurullah gelenden memnunuz u ''İstanbul park o arabaları haketmiyor '' mesajı için yazdım. Bu işin ismini koyan adam olarak birini yada bir gurubu yada bir aracı dışlamak fıtratıma ters. Yanlış anlaşılma olmasın.
    Bu arada anlamıyor değilim ama bazı hususlarda aynı anlayışlı yaklaşımı görememek beni fazlasıyla yıpratıyor ve üzüyor. Konuya herkezden fazla duygusal bakıyorum aslında ...
    Ben yazığım yorum için özür dilerim yanlış oldu kabul ettim öyle demek istememiştim. Biz böyle mutluyuz siz gelmeyin demek istemediğiniz halde yanlış anlayanlar oldu.Sanal ortamda jest ve mimikler olmadığı için olabiliyor böyle. Fakat daha önceki fiyatlar neden böyle dediğim içinde engellenmemem gerekirdi diye düşünüyorum.
    Benim olay üzerinden gitmeyelim.Benim ve birçok insanın amacı fiyat farkına ne sebep oldu neden böyle bir fark var onu merak ediyorum.Birçok insan bunu merak ediyor.Bana yazmak istemeseniz bile düzgün üsluplu olduğunu düşündüğünüz insana cevap verin lütfen. ''İstanbul park o arabaları haketmiyor '' konusuda kapansın lütfen.

mrbars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gizli şifre var beyler. Çözdüm. Haberler iyi. Altı çizili harfleri sırasıyla okuyunca şu çıktı:
    En kısa zamanda indirim.
    Aslanım Buğra.

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gizli şifre var beyler. Çözdüm. Haberler iyi. Altı çizili harfleri sırasıyla okuyunca şu çıktı:
    En kısa zamanda indirim.
    Aslanım Buğra.

Ahahahahha iyiymiş yaw
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

Zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En kısa zamanda indirim.
    Aslanım Buğra.
    sen çok yaşa Baybars abi kahkaha attım.

Trance-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beatiful Mind gibi oldu abi

satır aralarından harfler filan
    Alıntı 63owen63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu okudum, şimdi bakırköy minibüsüne binip, meydana kadar ring hayali kuracagım

mrbars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Trance-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beatiful Mind gibi oldu abi

satır aralarından harfler filan

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En kısa zamanda indirim.
    Aslanım Buğra.
    Aslan kardesım benım!!! Zeka ıle asılamıyacak durum yoktur.
    Bugracım,artık sana ıthafen yazmıyorum,malumm yapabılıceklerını bılıyorum.Senıde mesgul etmek ıstemıyorum.
    Insallah sıfrelı mesajların yada yada dıleklerın cıddıyetını,en az elestırı kadar cıddıye alınması dılegıyle....
    Buarada ıyı ısleyen bırseyı ellemeyın demısler unlu muhendısler....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    TPŞ'ye gelin 800+KDV müşteri çalalım biraz

Z4 GT3 var yeni gelecek süper güçlü amerikan var

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TK_41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TPŞ'ye gelin 800+KDV müşteri çalalım biraz

Z4 GT3 var yeni gelecek süper güçlü amerikan var
    detay da alsak?
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ahahahahha iyiymiş yaw
    Anamm,bır sıfrede burada gızlıııı!!! Hadı cozun bakalımm

MiaMi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Intercity İstanbul Park
    2017 Drag yarış sezonu
    Her ay 1 yarış.
    Şimdiden ilan edilse hazırlansa millet
    Neden olmasın.?

AlpEren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MiaMi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Intercity İstanbul Park
    2017 Drag yarış sezonu
    Her ay 1 yarış.
    Şimdiden ilan edilse hazırlansa millet
    Neden olmasın.?
    Millet hazirlanir bu seferde toptan disariya kapatilirsa pist bosa gider emekler. Turkiyede boyle seylere guvenilipte araba hazirlanmaz bence..

D.Demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bak beyim, sana iki çift lafım var! Koskoca adamsın, La Ferrarin var,G63’ün var, her şeyin var binlerce kişi çalışıyor emrinde. Yakışır mı sana pist günü ile oynamak? Yakışır mı bunca günahsızı otomobil severleri caddelere atmak, onları 8.virajsız bırakmak? Ama nasıl yakışmasın ki. Sen değil misin Porsche turbo S’e bile acımayan, 30 cm karda piste çıkaran, anlamıyor musun beyim biz senin pistini seviyoruz. Ama ben boşuna konuşuyorum, pistsizliği tanımayan adama pistsizliği anlatmaya çalışıyorum. Sen büyük patron, otomobil kiralama devi, pist babası, otomobiller sahibi VA Bey. Sen mi büyüksün? Evet, Sen büyüksün, bense senin yanında sadece bir otomobil severim anlıyor musun, pistine gelip bir seans alıp ordaki güzel atmosferi yaşamak isteyen biriyim, belki gözünde en sevdiğin puron kadar bile değerim yok ama şunu iyi bil; Pistine bu fiyatlarla gelip hiç bir şey yapamayacağız, gazlayamayacağız , geç fren yapıp içten kendimizi viraja atamayacağız, ama sen mağlup edemeyeceksin bizi çünkü biz otomobillerimize elimizde ip ayağımızda skiboard ile değil sevgiyle bağlıyız. Bizler otomobillerimizi seviyoruz, biz bir aileyiz, biz güzel bir aileyiz. Bu fiyat politikası ile piste çıkmaya gücümüz yeter mi sanıyorsun. Dokunma artık bize, dokunma150 hp-250 hp’ye kadara , dokunma 250hp-350 hp’ye kadara, dokunma 350hp-450hp’ye kadara. Bu fiyatlarla pist günleri devam edecekse, ben. Ömründe bir karıncayı bile incitmemiş olan ben Otomobil sever! Hiç düşünmeden sosyal medyada Unfollow ederim seni. Anlıyor musun? Unfollow ederim ve dönüp arkama bakmam bile!

Mizah ile eleştiriyi bir arada harmanlamaya çalıştım Buğra abi haklı yaptığı iş çalıştığı şirket ve patronu VA bey hakaret içerikli yorumlarla eleştirilmemesi gerekir sonuçta ticaret belli kuralları belli kıstasları var bende kendimce böle bir eleştiride bulundum sürç-i lisan ettiysem affedin...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    20 dk seans başına şuan belirlenen 100 hp civarı arabalara uygulanan 150tl fiyatla şöyle şeyler yapılsa mesela;

-Yaz sezonunda her haftasonu yarış düzenlense
    -Ayın ilk haftası -150 hp ler
    -İkinci haftası 150-250 hp ler
    -Üçüncü haftası 250-400 hp ler
    -Son haftada 400hp+ lar çıksa piste
    -Motorcu arkadaşların günüde Cumartesi olsa..

Pist haftasonları yarışçılarla tribünler ise aileleriyle, araba sevdalısı izleyicilerle dolup taşsa..

Cateringle anlaşılsa, kahvaltılı öğle yemekli akşama doğru Türk usulü mangallı bi yemek sefası verilse (Tabiki ücreti karşılığında) İnsanlar, aileleriyle ve arkadaşlarıyla sabahtan akşama kadar arabaya, yemeğe doyduğu mükemmel bi haftasonu geçirse..

Çekimler, reklamlar, tanıtımlar, sponsorluk peşindeki markalar.. Ben kalıbımı basarım her haftasonu 150 arabalık konvoylar olur.

Daha eklenecek çok eğlenceli şeyler bulunurda.. neyse sabahın köründe yazdım bişeyler. Rüyamda gördüm heralde

Ben Vural Ak'ın yerinde, parasal gücünde olsam kesinlikle bu planı yürürlüğe koyardım. Çünkü para sıkıntısı çekmeyen, F1 pisti olan her araba sevdalısı böyle yapar.

TechTurkey cem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ahahahahha iyiymiş yaw
    Buğra bey,

Pist inşaa edilirken kesilen ağaçlar kesildikten sonra ne yapıldı bilgi alabilir miyim ?

Yarışan arkadaşlar, pisti seven arkadaşlar eminim takip ediyordur bu konuyu ve yapım tekniğini.

Yoksa işimize geldiği gibi davranmıyoruz değil mi ?

Dolgu tekniği muhtemelen ROFL-LMAO tekniği olsa gerek.
    " If everything seems under control, you're just not going fast enough. "

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pisti kim inşaa etti yada ettirdi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BahadırALTUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pisti kim inşaa etti yada ettirdi?
    İstanbul Ticaret Odası diye hatırlıyorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)