User Tag List

Sayfa 53/113 İlkİlk ... 343515253545563103 ... SonSon
2139 sonuçtan 989 ile 1.007 arası

Konu: Intercity İstanbul Park (GENEL)

erh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Agirlikla 100-150 hp arasi araclar, tuning yapilmis bile olsa 150 hp ustu toplamda 3-4 araba var yok.. Saka gibi

Cem.B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı erh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Agirlikla 100-150 hp arasi araclar, tuning yapilmis bile olsa 150 hp ustu toplamda 3-4 araba var yok.. Saka gibi
    olması istenen bu zaten 20 dk lık bir ürüne 600 tl vermedim hiç Daha fazla para verdiğimiz şeyler vardı zamanında oda 2 saatti en azından ))
    Team PAŞAOĞLU

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    600tl icin konusuyorum; belki 1 veya 2 sefer verilir ama okadar,sorasi yada fazlasi acitir yahu "20" dakika icin....

KVNC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi kadrajina yakalanmisim, keske tanisabilseymisiz...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pist inanilmaz keyifsizdi, şenlik havasi yoktu malesef, yargilamiyor sadece değerlendiriyorum...

Bizim açımızdan aslında faydası oldu, b seansında pisti kapatmışcasına turlama şansımız oldu, bu seferde lastiklerimiz bizi mahçup etti (zaten görevini yeterince yerine getirmişti nankanglar, biz artık sınırlarının ötesine geçirdik) (ki erhan da pek sever böylesine limit zorlamayı )

Sonuç itibariyle keyif aldık ama katılım yüksek olsa rekabet bir tık daha fazla olsa tribünler daha dolu olsa daha keyifli olurdu...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pist günü gayet sakin geçti, ist parktaki etkinlikleri bilen kişi sayısı çok az
    Sosyal medyada duyuru, reklam vs. yapılabilir...

yasindemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir oganizasyonu daha bitirdiler resmen... Süre kovalayan, pist için coil alan, 4 piston fren kitleri, air intake t. için intercooler büyüten tayfayı resmen intercitypark kaçırdı, yerine zevksiz buz gibi bir organizasyona dönüştürdü.. Tebrikler.
    VW Scirocco 1.4 TSI Twincharger - 2012

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yasindemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir oganizasyonu daha bitirdiler resmen... Süre kovalayan, pist için coil alan, 4 piston fren kitleri, air intake t. için intercooler büyüten tayfayı resmen intercitypark kaçırdı, yerine zevksiz buz gibi bir organizasyona dönüştürdü.. Tebrikler.
    Haksiz değilsin dostum ama o kadar para döken arabasına, bir zahmet pist ücretini de ödesin, madem o kadar gönül verdi...

Alternatifler var, körfez, ülkü, oralara da gitmez ama, neden bi istanbulpark değil çünkü, hele istanbuldaysa yoldur veya çekicidir vs dert dimi...

Fiyat politikasının yanlış olduğunu düşünüyorum bende, gittik, gideceğizde ama zevki de kaçtı parasını geçtim...

Ama madem gönül verdik dert değil...

Ülkemizde benzinin fiyatının durumu da ortada, vergilerinde (araba alırken)(g plakalar hariç tabi, onlar genius), ama hangimiz vazgeçti arabaya binmekten, tuningden, gazlamaktan????

snrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam aslında benim gözlemlediğim kadarıyla kimse o paraları veremeyeceği için gelmemezlik yapmıyor. Burada hemen herkesin pist parasını karşılayabileceğine adım gibi eminim.

Ancak dananın kuyruğunun koptuğu yer sınıf ayrımı yapılması. Yani düşünün 3 arkadaş simit almaya gidiyorsunuz. Satıcı tipinize bakıyor ve "sana 1 lira, sana 6 lira, sana da 24 lira" diyor. Alacak paranız var ama almıyorsunuz haliyle. Olay bundan ibaret.

Ben elimden geldiğimce pistlere gitmeye devam edeceğim. Bu seneki 1. ve 2. organizasyona katıldım. 3.ye katılamadım. Bundan sonra da büyük ihtimalle seans başı 1200 lira vereceğim ama sağlık olsun. Şimdilik yapacak birşey yok.
    "life is too short to drive boring cars"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dostum cok dogru diyosun, senin piste verdigin emegi gecen seneden biliyorum, izmir istanbul vs oldugunca aktif katildin, ama ne diyosun; katilacagimda...

Iste olayin kirilma noktasi da bu, herkes senin gibi erhan gibi benim gibi bizimle ankaradan sadece izlemeye gelen arkadaslarimiz gibi dusunmeyip, uc kurusun hesabina dustugu icin bugunleri yasiyoruz...

Ben eminim ki bu boyle gitmeyecek, degisecek, ama bunu saglayan pist ruhunu yasatan, herseye ragmen diyip katilima devam edenler olacak, herturlu ahkami keserken isin rengi kendileri yuzunden degistiginde 3un 5in besabina dusenler degil...

(Sozum meclisten disari, alinmak isteyene aaa niye demem)

iynn-RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kivanc kardesim o zaman bu yapilana nasıl tepki gösterecek insanlar.

Hadi seneye fiyatlar tekrar 2 katina cikarsa yine devam edecekmiyiz o parayi vermeye.

Gitmeyen de hakli gidende hakli kendine gore.

Şu konumda yonetimden baska kimseye suç bulmaya gerek yok.

mrbars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En güzeli Clio Cup'a katılmak. Veriyoruz 500 Euro'yu bir buçuk saat dön allah dön, ne lastikmiş ne balataymış düşünmek yok. Omuz omuza yarış keyfine girmiyorum bile. 2 kere de çıkarız pist gününe, koyarız 2.25'i, değmesin yağlı boya.

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En güzeli Clio Cup'a katılmak. Veriyoruz 500 Euro'yu bir buçuk saat dön allah dön, ne lastikmiş ne balataymış düşünmek yok. Omuz omuza yarış keyfine girmiyorum bile. 2 kere de çıkarız pist gününe, koyarız 2.25'i, değmesin yağlı boya.
    haftasonları çalışmıyor olsaydım fiyatı gerçekten çok mantıklıydı

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2.25 ?? Baybars abi seni biraz mütevazi gördüm tamam tamam clio cupta başarı geldikçe trackdaylerdeki hedefin hırsı azalıyor mu ne bileyim artık

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2:25 yaparsan arkadaslıgımı gozden gecırırım gari

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2.25 iyidir yaw. Daha düne kadar Jason Tayyarla 2.25 yapıyordu

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi ilk başta 2000 Euro gibi bir fiyat vardı 500e mi düştü sonra ne oldu? hala girebilme şansımız varsa dediğin gibi çok mantıklı
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi ilk başta 2000 Euro gibi bir fiyat vardı 500e mi düştü sonra ne oldu? hala girebilme şansımız varsa dediğin gibi çok mantıklı
    3500 EUR + KDV
    Eğitim + 7 ayak yarış; yarış günü başına 500 EUR'ya geliyor.
    Yarış günlerinde 30 dakika antreman, 30 dakika sıralama, 8 tur da yarış var.
    2 grup olarak 40 küsür kişi yarışıyor. Paris Dakar yapmış adam da, Avrupa'da prokart şampiyonası yapan milli sporcular falan da yarışıyor.

Bu arada, Buğra pek yazmıyor böyle şeyleri, ziyadesiyle mütevazi takılıyor. 30 bilmemkaç kulede 2'şer gözetmen, garajda 7-8 kişi, race control, komiserler, direktörler full kadro yarış düzenliyorlar. Localar, çaylar kahveler, poğaçalar (Clio'da poğaça, Caterham, Porsche olursa havyar falan verirler tabi) derken muazzam iş yapıyorlar. Her ay gidiyoruz, kapıda Adriana Lima karşılıyor. İçeride huriler. Yok lan bu o hikaye değildi. Neyse, ben Clio dizel vs. derken bu kadarını beklemiyordum, pek güzel valla.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben ne yapmıstım hatırlamıyorum ama 2:25'li sureydı.sımdı senın cupra ısımlı balık olmus kopek balıgı,en az 1 sec alman gerek. Ustune frenlerı yenıledın mı ohhh,mısss. Hedef 2:22 olmalı senın.
    Clıo lar 130-150 hp olsa,bende kesın bu gruptaydım ama mucadele harıc pıst ustunde cok keyıflı degıl be kardesım
    Ama organızasyon muthıs,arkadaslarım ozellıkle daha yarıs kosmus olanlar gayet begendıler....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)