User Tag List

Sayfa 6/113 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
2139 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: Intercity İstanbul Park (GENEL)

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zeki duy sesimi. Elimde hepsi var de, beni uğraştırma
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    215 40 17 kumho v70a bulunuyordu, kullananlar vardi . Siz mi tercih etmiyorsunuz yoksa artik o da mi bulunmuyor ? Ben dunloplar bitince almayi dusunuyordum kumholari

beakmenek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı berk34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    215 40 17 kumho v70a bulunuyordu, kullananlar vardi . Siz mi tercih etmiyorsunuz yoksa artik o da mi bulunmuyor ? Ben dunloplar bitince almayi dusunuyordum kumholari
    215 40 17 v70a bulunuyorsa biri hayrına bana da haber versin Benim orjinal ebatlar 205 45 17 ama jant değiştirmeden alabileceğim en iyi ebatlar bunlar gibiydi ama bulamadım hiç..
    2004 wrx
    --
    208 GTI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yok hiçbir markada şuan Türkiye de. 2 aydır heryere haber saldık
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bi takım 16 nankang var elinde satmadıysa bende poloya almak için konuşmuştum , aracı stock halde gormeden almak istemedim şuan olcu kısmı muamma benim içinde

yay ve spacer takınca duruma gore karar vericem , bende resimleri var golf r 16 jant ile beraber takılı duruyordu

whatsapdan atmıştı bana abi istersen gonderebilirim

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    05549779947 bu speclerde lastik arayışımız sürüyor. Telimden bana ulaşabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abilerim fikirlerinize ihtiyacım var,225/40/18 için lastik öneriniz nedir? Bi türlü lastik konusunda karara varamadık sizlerin fikirlerini almak istiyorum.

Aklımızda Trofeo,Cup2,Advan var.Pirelli çok çok iyi fakat çok pahalı ve bu ebatta yok o yüzden maalesef elemek zorundayız.

Geriye Cup2 ve Advan kalıyor,nedir önerileriniz şuna bi türlü lastik seçemedik ya Cup2 alcaz gibi duruyo fakat yinede bi sorayım sizlere dedim veya başka marka/model önerisi olan varmıdır?

Cup2 nin yanak,hamur,tutunma nasıldır.Önden çeker ve bu kadar torkla başa çıkabilir mi? Yoksa sonumuz Nankang veya Syron gibi olmasın..

iynn-RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O ebatta pirellinin fiyati nedir?

Nankangda ne gibi sıkıntı yasadiniz?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı iynn-RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Pirellide R18 235 den başlıyo,225/40/18 yok maalesef,4 tanesi 6bin küsür olması lazım.

Nankang yüksek ısıya gelmiyo,2. turdan sonra yavaş yavaş bırakmaya başlıyo özellikle patinaj ve frenajda sınıfta kalıyo maalesef.

OrcunInce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı iynn-RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Nankang o araba için fazla ucuz, benim meggy'de bile 1 turun sonunda kendini salmaya başlıyor.
    Nankang sadece eğlenmelik olur, süreye giden için hiç bir işe yaramaz.

Alıntı Octavia RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abilerim fikirlerinize ihtiyacım var,225/40/18 için lastik öneriniz nedir? Bi türlü lastik konusunda karara varamadık sizlerin fikirlerini almak istiyorum.

Aklımızda Trofeo,Cup2,Advan var.Pirelli çok çok iyi fakat çok pahalı ve bu ebatta yok o yüzden maalesef elemek zorundayız.

Geriye Cup2 ve Advan kalıyor,nedir önerileriniz şuna bi türlü lastik seçemedik ya Cup2 alcaz gibi duruyo fakat yinede bi sorayım sizlere dedim veya başka marka/model önerisi olan varmıdır?

Cup2 nin yanak,hamur,tutunma nasıldır.Önden çeker ve bu kadar torkla başa çıkabilir mi? Yoksa sonumuz Nankang veya Syron gibi olmasın..
    Sizin tork canavarına cup2 hafif gelir
    babaya söyle Advan a006t alsın, bak süre ne gelecek o zaman. Cup2 daha çok yol lastiği.
    Megane 3 RS / 2.17 @İstanbulPark
    Fk8 Type-R (stock) / 50.68 @Körfez
    Megane 3 RS / 49.60 @Körfez

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı OrcunInce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nankang o araba için fazla ucuz, benim meggy'de bile 1 turun sonunda kendini salmaya başlıyor.
    Nankang sadece eğlenmelik olur, süreye giden için hiç bir işe yaramaz.

Sizin tork canavarına cup2 hafif gelir
    babaya söyle Advan a006t alsın, bak süre ne gelecek o zaman. Cup2 daha çok yol lastiği.
    Abi aklımın hep bir köşesinde var a006t özellikle sözlükteki entrylerden sonra iyice yer etti kafamda,ama pist aracı olarak geçmesi kötü birazcık

Tanıdığım bir abim geçen ay piste Hankook'la çıktı aracı Mini GP2,Ventus TD sanırım modeli.Tutunmadan çok memnun kaldığını ve tabiki mecazlı bir söyleyişle frene hiç basmasına gerek kalmadığını söyledi,fiyatıda öyle çok ucuz değil 4 tanesi sanırım 3500 tl falan.Varmı Hankook ile daha detaylı bilgi sahibi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    polonun orjinal olcusunde kumho var normalde ama hiçbiryerde kalmamış çok garip ebat değişmekte istemiyorum ,takipteyim

135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet arkadaşlar cupra ve polo gti kanayan yarası bu slick lastiklere kim çözüm bulacak ?

Zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi bende var dedim kimse dinlemedi jant lastik beraber var pist için aldım kullanamadım kullanılacak en uygun kombinasyon 16 janta geçmekti. Bendekiler 205-45-16 ve golf 6r jantı isteyene 1000km den fazla veya pistte kullanmadığım lastik jantı ucuza veriyorum maksat pistler canlansın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim lastiklerim zaten kotu beğenmiyorum, 1 pist gününe daha girsem komple biticek zaten, en kotu gunluk , brigstone re050 veya s001 gibi bir lastik alıcam o olucak yani

ebat değiştirmek istemedim yoksa 16 lar çok mantıklı

135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zeki ben yol tutuş artsın diye taban genislesin istiyorum. Sende taban orijinal halinden daha düşük. Sıkıntı yaratmasin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yanak omuz dik olduğu için 215 e tekabül ediyor zaten. Semi için daha genişini bulsan sığmaz zaten abi pistte davlumbazı çamurluğu eğersin bende hesapladım zamanında hepsini en optimum ölçü hem başarılı tutacak hem sığacak hemde ucuz olan kombinasyon bu jant lastiği birlikte almaktı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Onur re050 veya s001 alırsan yazık olur 2 bilemedin 3 seansta 3 er hotlapi ya çıkarır ya çıkarmaz gün sonu lastiğin çöp olur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Nasıl lastık koyarsan ona gore gerı donus alırsın. Yanı Murat 124'e nankang koyarsan ona gore sure yaparsın yada keyıf,Trofeo koyarsan daha farklı.... Bu goruse katılmıyorum.
    Büyük yorum hatası. lastiği koymakla iş bitmiyor. O lastiği ısıtacak ve tutmasını sağlayacak performansta olması gerekiyor arabada. Lastiğinde tutunmak için belli bir sıcaklığa ulaşması gerekir. Murat 124 ile sen o lastiği ısıtamazsın o nedenle de demir silindir üstünde gidiyormuşsun gibi bir performansı olur. Lastik üreticileri lastik ebatlarını üretirken de bunu göz önünde bulundurarak lastik üretiyorlar. Belli bir yüzey genişliği ve jant ölçüsündeki arabanın aşağı yukarı performansını bildikleri için lastiği verimli kullanamayacak bir araba için o lastiği üretmiyorlar. İkinci unsurda stoklama maliyeti ve o lastiğe oluşabilecek arz.
    IN BOOST WE TRUST

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)