User Tag List

Sayfa 93/113 İlkİlk ... 43839192939495103 ... SonSon
2139 sonuçtan 1.749 ile 1.767 arası

Konu: Intercity İstanbul Park (GENEL)

snrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KVNC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum 2. Seans sonrasi hem sureni sormak hem de vedalasmak icin cok bakindim sana ama goremedim, keyif aldin sanirim hakkate ikinci seans, ilk seansin garipligini attin, izmir yapalim bir ara ankara tayfasi hep birlikte
    Süper olur hocam, ne zaman derseniz gidelim. Bu sene hiç izmir yapamadık.
    "life is too short to drive boring cars"

snrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı jointofjah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşla üşenmedik bi alfa giulietta bi yeni kasa hyundai i20 Ankara dan piste gittik. Keşke dediğin gibi Ankara da da olsa böyle şeyler
    Alfa diyince aklıma geldi, bir de beyaz Mito vardı baya baya iyi gidiyordu. Forumdaysa tebrik etmek isterim
    "life is too short to drive boring cars"

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cahil ifadesiyle kimseyi kastetmedim, genel konustum, ordaki cahil sadece bir betimleme, emek verip birseyler yapan herkese saygim sonsuz, sadece verdigi emegi nimetten sayarak prim yapmaya calisan veya emek bile vermeden birseyler yaptigini dusunerek prim yaptigini sanan emeksizlere lafim.

Bu pist herkese acik, kurallar cercevesinde herkes birseyler icin cikiyor, ama ciktiktan sonra isin rengi degisiyor bence asil rollcu muhabbetini bu insanlar yapiyor, oyle oldu boyle olduyla olmaz bu is, maksat paylasimsa dozlu elestirileri kabullenmek lazim.

Zamaninda 11 e tam gaz girdik diye atilip tutulmayan kalmadi,sonra baktik ki millet feyz almis tapagaz 11 donuyor ama hakkaten arkadasim donuluyormus demiyor, igneyi kendimize cuvaldizi baskasina batirmayalim, kisi kendinden bilir isi hesabi..

Olay paylasimsa onyargilarinizi birakip yorum yapin, olay egoysa egonuz sarsildiginda salca olmayin baskalarini salca gibi gostererek.

Yigit bey sure yapmis, helal olsun, hala ona bile helal olsun deme kisvesi altinda ego yapanlar var...

Baska bi adam araba yapmis ama iddiasi yok keyfe keder kosuyor ona herkes goygoyda helal diyor..

YiÄ£it Bey can-ı gönülden tebrikler hakkaten tebriki hakaden bir performans, denk gelseydik orada da tebrik edecektim.

Burdan cikan sonuc su isin icinde haset var fesat var...

Yok o arabadan olmaz yok bu arabadan llur gibi sacma sapan konusanlara ise yapacak yorum dahi bulamiyorum, olmaz dediginiz araba oldurdugunda bakalim yorumunuz helal olsun mu olacak yoksa derece yapamadiginizdaki gibi oyleydi boyleydi mi olacak...

Ayrica konu icinde uslup bozanlar oldu acaba ceza aldilar mi cok merak ediyorum sayin tech yonetimi???
    Tech yönetiminin uyelere hesap vermek gibi bir görevi yok sayın üye.

İyi forumlar
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

AlpEren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ef186 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tech yönetiminin uyelere hesap vermek gibi bir görevi yok sayın üye.

İyi forumlar
    Bugra abi selam fiyatlar onumuzdeki sene duzenlemeye giricekmi acaba ?

mrbars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AlpEren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugra abi selam fiyatlar onumuzdeki sene duzenlemeye giricekmi acaba ?
    Aynı soruyu pistte Buğra'ya sordum.
    Buğra "önümüzdeki sene fiyatlarda misli uyg..." derkeen, misliden sonra bayılmışım, gerisini duyamadım.

barisy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı snrk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süper olur hocam, ne zaman derseniz gidelim. Bu sene hiç izmir yapamadık.
    Havanın güzel olduğu bir hafta sonu yakalayıp gelin arkadaşlar. Burada volkicar eğlencesi yaparız, çok keyif alacağınıza eminim. Gelirseniz ben de mutlaka katılırım , ufak çaplı bir time trial yaparız.

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı snrk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alfa diyince aklıma geldi, bir de beyaz Mito vardı baya baya iyi gidiyordu. Forumdaysa tebrik etmek isterim
    Evet foruma üye , @fatihob subaru turbolu vs bir mito kendisi
    ABO TRADING
    STR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozoozo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet foruma üye , @fatihob subaru turbolu vs bir mito kendisi
    Kurtarcaz onu da Alfa'dan. 8nciye falan aks kesiyor

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı soruyu pistte Buğra'ya sordum.
    Buğra "önümüzdeki sene fiyatlarda misli uyg..." derkeen, misliden sonra bayılmışım, gerisini duyamadım.
    Yapmayız kimse fazla ödemiş olmaz
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kurtarcaz onu da Alfa'dan. 8nciye falan aks kesiyor
    Ben çok söyledim abi Ayrıca arabayı da kaldırması gerektiğini sanırım 1.5-2 yıl önce falan konuştuk o sıralar kilit almamıştı hala kaldırmamış ama bu aks kesme son oldu galiba kaldırır artık
    ABO TRADING
    STR

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yiğit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sende bi type r al hiç yok piste gelip rekabet edicek type r'cı bari grup şenlensin
    bende o gruptan biriyim.okadar niyet ediyorum ama evin yolunu bulamıyorum bu ara yoğunluktan
    akşam biyerde yatıp sabah başka biryerde uyanıyorum işler yoluna girsin bende biraz pist tecrübesi edinmek istiyorum
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zamaninda 11 e tam gaz girdik diye atilip tutulmayan kalmadi,sonra baktik ki millet feyz almis tapagaz 11 donuyor ama hakkaten arkadasim donuluyormus demiyor, igneyi kendimize cuvaldizi baskasina batirmayalim, kisi kendinden bilir isi hesabi..
    Kıvanç 11 konusu öyle değildi. Tapagazdan ziyade, 11e gelirken hangi araç 11 içinde 200 km/h ile apexi öpebilecek kadar hızlanabilir idi (Erhan'ın 230 HP Astra 200+ nasıl yapıyordan çıktıydı konu) . Kadran ve GPS konusu orda da tartışılmıştı. 230 HP ile 10'dan çıkıp 200'e gelinir mi üzerine bir konuydu özetle. Diğer ters argümanda da, Cem benim arabam 200'le dönmez diyordu, yine tapagaz dönülemez diyen Murat da, 458 ve GT3 ile dönemiyorum ben demişti (örnek sorunu var Murat'ın. Araba diyoruz uzay mekiğinden örnek veriyor)

Yigit bey sure yapmis, helal olsun, hala ona bile helal olsun deme kisvesi altinda ego yapanlar var...

Baska bi adam araba yapmis ama iddiasi yok keyfe keder kosuyor ona herkes goygoyda helal diyor..

Yiģit Bey can-ı gönülden tebrikler hakkaten tebriki hakaden bir performans, denk gelseydik orada da tebrik edecektim.

Burdan cikan sonuc su isin icinde haset var fesat var...
    Goygoy derken benden bahsediyorsun sanırım. Yer ıslak, arabayla ilk çıkıyorum, beygir 340 varsa iyi, 2 jant 1 fren takıp napacaktık pist rekorunu kırmaya geldik mi diyecektik Çıktık arabayı tanıdık, eğlendik geldik. Coil geldiğinde bir daha deneme, bir daha goy goy.
    Bu arada Yiğit'in süre ve rekor süper. Setup denerken ıslakta 2:20.4, boru değil. Murat da 2:20.7 yaptı. Hani onu da tebrik etmek istersen
    Erhan ile görüştük konuştuk pistte, biz senle niye görüşmedik yahu. Yada görüştük mü?

erh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ukku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ah bi fwd alaydım, buralar çok şenlenmiş )

Yiğit ve Murat abi, ikinize de tebrikler, çok güzel süreler var. Bence her ikinizin de sürelerinin ineri var.
    Baybars abi en çok tebrik sana. Clio'dan da takip ediyorum, inanılmaz bir ilerleme var.
    Bu aralar en çok beğendiğim pistgünleri katılımcısı BMW M2 oldu Manuel ve arkadan itiş. Varsın yapılı cupra'dan yavaş kalsın )

Ankara ekibinin de çıkıp dünya yol gelip İstanbul'da piste çıkması takdire şayan. Acaba pist Ankara'da olsa, piste çıkanların kaçı araba hazırlayıp Ankara'ya giderdi?

Herkesin pist için bişeyler yapıyor olması çok keyifli. Severek izliyoruz.
    teşekkürler Utku.. İstanbullu arkadaşlar çok avantajlı sürekli deplasmana geliyoruz biz.. elimizden geldigince katılımcı olmaya calıscaz.. ama bikaç değişiklik olsa pist gunlerinde cok daha guzel olur

erh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kıvanç 11 konusu öyle değildi. Tapagazdan ziyade, 11e gelirken hangi araç 11 içinde 200 km/h ile apexi öpebilecek kadar hızlanabilir idi (Erhan'ın 230 HP Astra 200+ nasıl yapıyordan çıktıydı konu) . Kadran ve GPS konusu orda da tartışılmıştı. 230 HP ile 10'dan çıkıp 200'e gelinir mi üzerine bir konuydu özetle. Diğer ters argümanda da, Cem benim arabam 200'le dönmez diyordu, yine tapagaz dönülemez diyen Murat da, 458 ve GT3 ile dönemiyorum ben demişti (örnek sorunu var Murat'ın. Araba diyoruz uzay mekiğinden örnek veriyor)
    Abi aslında öyle de değil konu.. 11 tam gaz dönülemez kimse dönemez denilince bende dönüyorum demiştim ve video eklemiştim. hızım yavastır denmişti ama gps ve kadaran verilerini söylemiştim.. sonrasında arkadasımızda deneyip yaw donulurmus bende dondum demişti hatta

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Baybars,surayi duzelteyim;458 ile tam gaz donemiyordum ama GT3 ile 2.cikisimdan itibaren donuyordum. Zaten 2:12 ye indigim gun hep tam gaz. Gerekli ayari yapinca gt3 ile pist gayet keyifli.
    458 speciale de bile rekoru kiran pilot yarim liftoff ile dondu,istese donerdi ama sadece "4" tur atti ve lastikler yeni degildi(Murat abinin araci)
    458,gt3'den cokkkk hizli arac. Kadranda 263 gordugum oldu 458 ile. Gt3 ile roll yaparken ,458 sanki ben gaza basmiyormusum gibi uzuyordu. Arada 120hp var ve neredeyse kilolar esit idi...
    458 ile cok ugrastik Onur ile. Onu arkayi indirim,kamber kaster bir cok seyiyle kafa patlattik... Hatta bende gt3 varken onur ile onlu arkali guzel cekimlerimiz oldu,fren ve apex de fark acarken,duzlukte 458 olumcul geliyordu.
    GP2 ile yada clio ilede tam gaz donuyordum,sonucta ulastiklari hiz belli. Hatta 11'e gelmeden Baybarsi gectigimde de tam gaz dim,gorsel olarak onu Baybars anlatabilir. Videosu varsa super olur...
    11'de ki en yuksek hizim budur...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Video yok çekmemiş orayı, senin 11'de Cupra ile döndüğünde soğutuyordum, baktım arkadan siyah acaip bişi geliyor. Sola yanaştım 11'de. Sen geçtin, arabanın arkası 10 cm kaydı 11 çıkışında tam sola oturdun gittin. Aklım çıktı hayvan gibi şaapıyorsun.

MOT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dem-Er Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte bu tip tartışmalar kısır çekişmeler ve hakaretler yüzünden gerçekten bilgili saygılı feyz alabileceğimiz arkadaşlar artık hiç yazmıyorlar.
    Belki de okuyup gülüp geçiyorlardır şu anda bu yazılanlara.Şu sidik yarışları bir bitse de bilgi yarışları başlasa bizde bilmediklerimizi
    öğrensek.Unutmayın ki kimse herşeyi bilemez.Hepimizin bir diğerinden öğreneceği çok şey vardır.
    Müthiş tespit.
    ONUR

KVNC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı barisy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Havanın güzel olduğu bir hafta sonu yakalayıp gelin arkadaşlar. Burada volkicar eğlencesi yaparız, çok keyif alacağınıza eminim. Gelirseniz ben de mutlaka katılırım , ufak çaplı bir time trial yaparız.
    Valla guzel dedin baris, emir de gitmeden yapsak sanlinda can da gelse biz de ankaradan cok keyifli olur, havalar nane molla ama

MOT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baybars,surayi duzelteyim;458 ile tam gaz donemiyordum ama GT3 ile 2.cikisimdan itibaren donuyordum. Zaten 2:12 ye indigim gun hep tam gaz. Gerekli ayari yapinca gt3 ile pist gayet keyifli.
    458 speciale de bile rekoru kiran pilot yarim liftoff ile dondu,istese donerdi ama sadece "4" tur atti ve lastikler yeni degildi(Murat abinin araci)
    458,gt3'den cokkkk hizli arac. Kadranda 263 gordugum oldu 458 ile. Gt3 ile roll yaparken ,458 sanki ben gaza basmiyormusum gibi uzuyordu. Arada 120hp var ve neredeyse kilolar esit idi...
    458 ile cok ugrastik Onur ile. Onu arkayi indirim,kamber kaster bir cok seyiyle kafa patlattik... Hatta bende gt3 varken onur ile onlu arkali guzel cekimlerimiz oldu,fren ve apex de fark acarken,duzlukte 458 olumcul geliyordu.
    GP2 ile yada clio ilede tam gaz donuyordum,sonucta ulastiklari hiz belli. Hatta 11'e gelmeden Baybarsi gectigimde de tam gaz dim,gorsel olarak onu Baybars anlatabilir. Videosu varsa super olur...
    11'de ki en yuksek hizim budur...

Ben hiç tam gaz dönemedim 11'i. Bir tık yavaşlayıp açılırken gaza tam oturmak sanki düzlük sonu daha yüksek hız getiriyor. O 263, 254 veya 256 olmasın.
    ONUR

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)