User Tag List

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon
125 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Armageddon - Chevrolet Camaro Turbo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sagolun arkadaslar, yarın Ankara'ya getiriyoruz inşallah
    Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar Ankara'daki ilke video Rodaj bitince yenileri gelecek inşallah

https://www.facebook.com/photo.php?v=10150619407241032
    Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cetinkaya55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah,sesi soluğu nasıl? öfkeli gideceğini belli ediyor.Kazasız belasız güle güle kullanın,temenni ederim.
    Teşekkürler Sesi soluğu iyi. Düşündüğümden çok daha iyi huylu yolda hırçın değil trafikte vb rahat. Ayrıca alt devirler ölü değil dönüşlerde rahatlıkla yanlayabiliyor istendiğinde. 2500dd civarında da turbo dolmaya başlıyor, 3000i geçmedim zaten...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaslar araci dun hafifce yokladim rodaj bitsin bakalim nasil olacak...

https://www.facebook.com/#!/photo.ph...50629713096032

Bu arada bugun ivedike gidemeyebilirim onumuzdeki hafta sonu gidecegim buyuk ihtimal...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmet3425 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merakla rodajın bitmesini bekliyorum son durum nedir?
    Rodajın yarısından çoğu tamamlandı. Şimdi lastik alma zamanı geldi bakalım... Sonra da ayar

mmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayyyyy maşallah başka denicek bir şey yok rodaj bitimi yeni video var mı?

Ozan'S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    armagan emegıne sabrına saglık...
    allah utandırmaısn ama ınsallah ayar surecınde sen ''ayar'' olmassın...
    Godzilla...

TechTurkey Oz` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ozan'S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    armagan emegıne sabrına saglık...
    allah utandırmaısn ama ınsallah ayar surecınde sen ''ayar'' olmassın...
    senin gibi dimi

ben geç yaparım okey kabul açmam telefonu ama kusura bakmıyıcak kimse benimle ayara çıkmış olanların %90 i bilir ayar sırasında bile 50 kere telefonum çaalar açarsam olmaz açmassam suclu ben olurum

1 kere yaparım herkes mutlu olur

20390 kere çııkmam ayara tam ise yaparım biter sona güle güle kullanır DEVirde Döner onuda yapar vbunuda yapar eğerki arabasında eksik var ise orası beni bağlamıo tabiki

Not: sanada kitledim fujide 50 bin oldu
    www.drecu.com
    Ne Büyüktür Emeğe Saygı Duyan İnsan...!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Özgün bekletir ama yaptı mı yapar, bilirim. Özgüncüm rodaj bitmek üzere lastikler gelmeye yakın konuştuğumuz gibi arayacağım seni, lastik gelmeden ayar yapmamız mümkün olmayacak, şimdi bile 2000 devirde sarıyor, yanlıyor araba...

douu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    öncelikle maşallah çok beklediniz, emek ettiniz, para harcadınız. tekrardan hayırlı olsun.

benim sorum şu. lastikten dolayı şu anda sarması falan normaldir ama alt tarafa yaptıgınız takviyeler sarsa bile aracın kontrolünü saglamada yardımcı oluyor mu ? ayarsız halde bu kadar düşük devirlerde saran araç muhtemelen yüksek devirlerde ayar sonrada bi kaç vites boyunca tutunmayacaktır. yolda düz tutabilmek için harcadıgınız para gerçekten işe yaradı mı merak ediyorum

tekrardan maşallah.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı douu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle maşallah çok beklediniz, emek ettiniz, para harcadınız. tekrardan hayırlı olsun.

benim sorum şu. lastikten dolayı şu anda sarması falan normaldir ama alt tarafa yaptıgınız takviyeler sarsa bile aracın kontrolünü saglamada yardımcı oluyor mu ? ayarsız halde bu kadar düşük devirlerde saran araç muhtemelen yüksek devirlerde ayar sonrada bi kaç vites boyunca tutunmayacaktır. yolda düz tutabilmek için harcadıgınız para gerçekten işe yaradı mı merak ediyorum

tekrardan maşallah.
    Aracın şu an zaten her türlü sarması normal çünkü en basitinden üstündeki lastikler 4 yıldır üstünde olup haşatı çıkmış lastikler. Araç çok kontrollü önceden de zaten çok kontrollüydü coil overlardan dolayı, şimdi yeni yaptığım takviyeler stabiliteyi iyice artırdı, hem virajı hem düz yoldaki oturaklılığı beni memnun etti. Fakat tabi yapılan işlemlerin asıl faydalarını (çelik motor kulaklarının mesela) rodaj bitip tam yük binince göreceğiz... Bu araçlar amerikada benim yaptığım işlemlerle tutunma işini çözmüş durumdalar düzgün lastiklerle iyi bir asfaltta teoride tutunma problemi yaşamamam gerekiyor...

douu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    selamlar. lastikler vs. ile ilgili gelişme var mı ? rodaj ne alemde ? satmayı düşünüyorsunuz biliyorum ama bu aracın nasıl yürüdügünü görmeyi çok istiyorum.bir gelişme varsa paylaşır mısınız ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı coolvtec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah araçta ço fazla emek ve maddi harcama var. Yazık olur, insan kıyamaz bunu satmaya...
    Teşekkürler... Evlilik dolayısıyla satmam gerek. Ya bu aracı satacağım ya da Z06yı. Ben de bunu satmayı tercih ettim, yoksa hiç satmaya niyetim yok gerçekten çünkü tadını hiç çıkaramadım.

Alıntı douu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar. lastikler vs. ile ilgili gelişme var mı ? rodaj ne alemde ? satmayı düşünüyorsunuz biliyorum ama bu aracın nasıl yürüdügünü görmeyi çok istiyorum.bir gelişme varsa paylaşır mısınız ?
    Rodaj bitti, lastikler yolda halen daha, düşündüğümden uzun sürdü lastiklerin gelmesi ben de en kısa zamanda lastikleri alıp gazlamak video çekmek istiyorum...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar araç boyadan çıktı, ön arka tampon güzelce boyandı öne ızgaralar takıldı, kaput hava tahliyesi için kesildi. Lastikler de önümüzdeki hafta sonu gelecek inşallah, hayırlısı

ALPER-VNS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tampon ızgaralarını nereden ne kadara aldınız acaba?

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ALPER-VNS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tampon ızgaralarını nereden ne kadara aldınız acaba?
    Lec leventte vardı aynısından

Armagan cok guzel olmus tampon
    gule gule
    Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

CGR328 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şaşmazda özen ticaretde var ızgaralardan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MeRtCaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lec leventte vardı aynısından

Armagan cok guzel olmus tampon
    gule gule
    Sağolasın Mertcan Evet bu ızgarayı zaten Levent'en aldım kaputu falan da o kesti. Komple bir fiyat verdi ızgaraya ne kadar aldı bilmiyorum

ALPER-VNS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e60 ın orjinal ızgarası 250 lira tutuyo da belki böyle bişey yapabilirim saolun

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)