User Tag List

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567
125 sonuçtan 115 ile 125 arası

Konu: Armageddon - Chevrolet Camaro Turbo

ismo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok güzel bir araç olmuş. Videolarada biraz Türkçe kullansaydınız daha iyi olurdu. heleki son videoda one two three baya güzel olmuş. Sonra millet sağda solda bu videoları seyredip elin gavuru ne arabalar yapıyor diyor. Bunu yapanda yürütün de bizim içimizden işte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e hadi biraz güncelle
    Alıntı Sinan'S2k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Armağan hakikaten Corvette'i de sattın, Camaro'ya saldır biraz. Meraktayız
    Valla saldırıyorum da yine komple bir işe girdik bakalım Elektrik tesisatını komple sıfırlıyoruz, kaput altındaki salkım saçak kablolardan kurtulacağız Sonra yeni enjektörlerle gelsin E85

Alıntı atituti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu zamana kadar satın aldığım arabalardaki beygir gücünün tek bir arabada toplanması çok garibime gidiyor , maşallah şu yaratığa.
    Çok teşekkürler

Alıntı ismo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir araç olmuş. Videolarada biraz Türkçe kullansaydınız daha iyi olurdu. heleki son videoda one two three baya güzel olmuş. Sonra millet sağda solda bu videoları seyredip elin gavuru ne arabalar yapıyor diyor. Bunu yapanda yürütün de bizim içimizden işte.
    Videoları amerikadan gelen bir arkadaş çekip kendi youtube kanalında yayınladı, o yüzden İngilizce... Evet Türkiye falan yazsaydı bence de iyi olurdu..
    Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

UmitKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok iyi ya
    Some Body Stop Me !

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar, uzun bir süredir bu projeyle ilgili paylaşım yapmamışım :)

Aracın komple beyin ve tesisatı sıfırlandı, bunun için Spark EMS Emre Tunalı ve Onur Özfırat'a teşekkür etmek istiyorum. Akü bagaja alındı, bendeki Corvette'e pist için almış olduğum 19 jant, ve 345lik R888 lastikler takıldı. Yavaş yavaş yeniden ayar yapmaya başladık.

https://www.facebook.com/onur.ozfira...type=3&theater

Tek bir deneme yaptık, hafif yokuş yukarı ve tam gaz veremiyorum (ateşleme yüzünden kesiklik yapıyor)

100-200km/s 5.7 saniye ölçtük. Ben 100-200 ölçümlerine çok önem vermiyorum ama fikir vermesi açısından önemli olabilir.

Şimdi amacımız ateşlemeyi güçlendirip önce 1 bar, sonra da alkolle 1.5-2 bar basmak, neler olacak göreceğiz :)
    Konu Armageddon tarafından (04-10-2017 Saat 14:12 ) değiştirilmiştir.
    Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

halilcakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    100-200 ü 3 - 4 yaparak geçiyor gördüğüm kadarıyla ve çok lagda yapmıyor gibi

Fren gaz yapıyormusun anlayamadım ama yapmıyorsan eğer fren gaz start + 3 - 4 şeklinde bir koşuda aslında tamda 100-200 e uygun olmuş çünkü özellikle amerikanlarda benim gördüğüm en rahat vites atışı 3-4

Zaten bu kadar laylaylom bir gazlamada bile o ağırlıktaki bir arabanın 5.7 koşmasından belli potansiyeli

Kaba tabiriyle kör topal hali ile 5.7 arabada iki kişi ile çok güzel bence.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı halilcakir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    100-200 ü 3 - 4 yaparak geçiyor gördüğüm kadarıyla ve çok lagda yapmıyor gibi

Fren gaz yapıyormusun anlayamadım ama yapmıyorsan eğer fren gaz start + 3 - 4 şeklinde bir koşuda aslında tamda 100-200 e uygun olmuş çünkü özellikle amerikanlarda benim gördüğüm en rahat vites atışı 3-4

Zaten bu kadar laylaylom bir gazlamada bile o ağırlıktaki bir arabanın 5.7 koşmasından belli potansiyeli

Kaba tabiriyle kör topal hali ile 5.7 arabada iki kişi ile çok güzel bence.
    Çok teşekkürler Halil ����

Fren gaz yapmadım, aslında düzgün bir süre çıkacağını da düşünmüyordum, sadece tam gaz yapmadığımda kesiklik yapmadığını gördük ve bastık. Vitesi bile çok yavaş atmışım. Denemeden hemen sonra da sağdaki çıkıştan çıktık zaten ��

3. Viteste 3000li devirlerde basıyoruz, 3. Vites olunca, çok yavaş doluyor turbo aslında, şu ateşlemeyi çözelim ne şekilde hangi viteste basacağımıza bakarız

blumenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah abi bu haliyle bile çok hızlı. r888'leri nerden buldun abi, bana da lazım ya da mickey thompson
    ( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    p zero lastik nasıl sizce

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı blumenberg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah abi bu haliyle bile çok hızlı. r888'leri nerden buldun abi, bana da lazım ya da mickey thompson
    Sağolasın kardeşim Valla R888i Corvette için almıştım, nerden aldım hatırlamıyorum Fakat Ankara'da CVY Otomotiv var Şaşmazda biliyorsundur belki. Onlar her türlü Amerikan parçasını ve jant-lastiği getiriyorlar.

Alıntı hamza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    p zero lastik nasıl sizce
    P Zero Corsa vardı bende önceden, fena değildi fakat Trofeoyu pistte deneme şansım olmuştu, kesinlikle çok iyi Trofeo ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir araba yapıyoruz 305 p zero taktık

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hamza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir araba yapıyoruz 305 p zero taktık
    Güzeldir P Zero, hayırlı olsun

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)