User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
25 sonuçtan 20 ile 25 arası

Konu: Toyota Celica Gen 5 4Age 20V Blactop

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu araba komple kazınıp sıfırdan boyansa varya işte o zaman makina çıkar ortaya

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir ara çok niyetine girdiğim bir model bu araç, kısmet olmamıştı. Gerçekten kendine baktıran bir araç.

Sizin araç da fiber çok fazla eklentisi olmasına rağmen çizgileri güzel duruyor. Ama iç kısım hiç hoş değil maalesef. Aracı ne şekilde kullanıyorsunuz bilmiyorum ama yerinizde olsam bir an önce o kapı pandizotlarını söker atar, komple ön göğüsü söker siyaha boyarım yada flock kaplama yaparım, koltukları da söker iki tane Sparco yada Bride spor koltuk koyar, güzel de üç kol bir spor direksiyon ile aracın iç kısmını bir anda bambaşka hale çevirirdim. Dış kısım için de herkes yazacağım şeyi yazmış. Ama yerinizde olsam bu araca wide body ve güzel ofsetli bir jant ile bomba bir görüntüye kavuştururdum.

Araç 1.6 mı 2.0 mı?

vatan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gokhankenar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu araba komple kazınıp sıfırdan boyansa varya işte o zaman makina çıkar ortaya
    Niyetim o zaten bu yaptığım geçici, sökünce gördüm 1 kere öyle bırakırsam hiç rahat edemem o yüzden yaptım komple bi restoransyon yapılacak bunun içinde zaman ve para önemli o yüzden yavaş yavaş

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir ara çok niyetine girdiğim bir model bu araç, kısmet olmamıştı. Gerçekten kendine baktıran bir araç.

Sizin araç da fiber çok fazla eklentisi olmasına rağmen çizgileri güzel duruyor. Ama iç kısım hiç hoş değil maalesef. Aracı ne şekilde kullanıyorsunuz bilmiyorum ama yerinizde olsam bir an önce o kapı pandizotlarını söker atar, komple ön göğüsü söker siyaha boyarım yada flock kaplama yaparım, koltukları da söker iki tane Sparco yada Bride spor koltuk koyar, güzel de üç kol bir spor direksiyon ile aracın iç kısmını bir anda bambaşka hale çevirirdim. Dış kısım için de herkes yazacağım şeyi yazmış. Ama yerinizde olsam bu araca wide body ve güzel ofsetli bir jant ile bomba bir görüntüye kavuştururdum.

Araç 1.6 mı 2.0 mı?
    Aracımı seviyorum dediğiniz gibi kendine zorla baktıran bir araç. çok bakım istediği halde aldım ilk başta bu kadar bakım tadilat istediğini anlamamıştım ama içine girdiksir söktüksür gözle gözükür hale geldi ama pişman deiğilim yavaş yavaş zamana yayarak para kazanarak yapıcam. tamponlar fiber arka tomponlarda hem fikiriz zaten ama ön tampon konusunda ben beğeniyorum çok bi değişiklik yapmıyacam ön tamponla. iç döşemeler hakkında komple hem fikiriz. Jantları hazır sayılır
    Benim biliğim kadarıyla 4AGE 20V larda 2.0 yok 1.6 hep

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    @vatan kolay gelsin öncelikle
    Beyaz araç gt4, fabrikasyon widebody..

4age nin de fotosunu görseydik demeden geçemedim
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @vatan kolay gelsin öncelikle
    Beyaz araç gt4, fabrikasyon widebody..

4age nin de fotosunu görseydik demeden geçemedim

Haklısın hemen telefi edelim bari
    Ben biraz titiz bi insanım ve geometri hastalığı var diyebiliriz illa hersey yerinde ve tam olacak o yüzden motor kaputunu fazla açmam resimdede gördüğünüz gibi bi kaç kapak eksik bazı tesisat kabloları düzenlenecek vs vs. motora en son gireceğim çünkü turbolama düşüncem var tabi Allah nasib ederde araç ben kalırsa, her işlem biterse, kaza bela olmazsa daha herşeyin başında olduğumuz için hava biraz sisli

Asıl niyetim kaput altında sadece motor gözükmesi akü tesisat vs ordan kaldırmak. Akü yü bagaja tesisat kablolarını gizlemek sigortaları gizlemek ayrı bir bölme yapılabilir kapaklı vs niyetimiz öyle bakalım artık

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler