User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
44 sonuçtan 39 ile 44 arası

Konu: Msupra ( E36 M3 with Supra Engine )

senna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SupraTR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilgilerin icin sagol, ben aslinda kendi stroker kitimi toparlamayi düsünüyordum. Krank'i Avusturalyada bir Firmadan alacaktim 86mmdan - 94mm Stroke'a ulasmak icin, 87mm Mahle Pistonlari ve Carrillo H-beam Pistonkolari.
    Carrillo'lar burda, digerleri daha gelecek, Ems olarak yeni Aem2 elimde, 1260cc Lucas Injectörler var(10an cift Benzin girisi, 6an geri dönüs olacak), 2x BoschMotorsport 8bar Benzin Pompalari ivir zivir vs hepsi burda, Turbokit ve birde iyi bir debriaj'a ihtiyacim olacak, tabiki bide bol bol sabira... yakit olarak burda yakin civarimda E85 istasyonlari oludugundan, Superethanol kullanacagim, ona göre maplenecek
    Bu Titanium isi simdi baya aklimi celdi, carrillo'lari satmak fazla sorun olmayacagindan titanium kollara gecmek iyi olurdu aslinda

carrilloyu aldıysan satma dursun

mahle pistonu boşver custom cp yada custom cnc işin sonu

debriyaj os giken al derim ben olsam quad plate yada finliler nascardan çıkma tilton kullanıyorlar avustralyada hangi firma yapıyor krankı? malzeme nedir?
    körler sağırlar

SupraTR
    Misafir
    Alıntı senna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    carrilloyu aldıysan satma dursun

mahle pistonu boşver custom cp yada custom cnc işin sonu

debriyaj os giken al derim ben olsam quad plate yada finliler nascardan çıkma tilton kullanıyorlar avustralyada hangi firma yapıyor krankı? malzeme nedir?
    Tilton'nun Ömrü sonsuz ama onu alirsam, iki ay sonra Roberto Carlos gibi baldirlar olur bende... ayrica cok fazla ses yapiyor, kullanan Rumen bir arkadasdan biliyorum
    OS gikende tavsiye edilmisti bana, bakalim daha halen tam olarak bir karara varmadim, herseyi 10kere düsünüp 1kere almak istiyorum, bu hafta 4inch hks carbon ti eksozu ismarladim, ilerdeki ulasmak istedigim hp suandaki kullandigim Tanabe HyperMedalion'dan cikmayacagi icin...

Mahle Konusuna gelince... bende sana kesin olarak tam tersini söyleyebilirim, JE veya CP Pistons'u birak Mahle'den sasma, ikisinide direk bire bir görüp bilgi edinme sansim oldugu icin biliyorum...

Krank'ida Gas'dan almayi düsünüyorum, onlar nerden aliyor/ürtetdiriyor bir fikrim yok Malzemesini Forged Billet 4340(almanca Chrom Molybdän deniyor, Türkcesini sen söyle)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tilton'nun Ömrü sonsuz ama onu alirsam, iki ay sonra Roberto Carlos gibi baldirlar olur bende... ayrica cok fazla ses yapiyor, kullanan Rumen bir arkadasdan biliyorum
    OS gikende tavsiye edilmisti bana, bakalim daha halen tam olarak bir karara varmadim, herseyi 10kere düsünüp 1kere almak istiyorum, bu hafta 4inch hks carbon ti eksozu ismarladim, ilerdeki ulasmak istedigim hp suandaki kullandigim Tanabe HyperMedalion'dan cikmayacagi icin...

Mahle Konusuna gelince... bende sana kesin olarak tam tersini söyleyebilirim, JE veya CP Pistons'u birak Mahle'den sasma, ikisinide direk bire bir görüp bilgi edinme sansim oldugu icin biliyorum...

Krank'ida Gas'dan almayi düsünüyorum, onlar nerden aliyor/ürtetdiriyor bir fikrim yok Malzemesini Forged Billet 4340(almanca Chrom Molybdän deniyor, Türkcesini sen söyle)
    tilton karbon hafif ama baya onunda ömrü biraz muamma

mahleyi biliyorum yalnız özellikle custom cpyi tek geçerim mahleye göre sağlamlık açısından

krankın malzemesi güzel güzel olur bencede ağırlık olarak ne durumda?
    körler sağırlar

SupraTR
    Misafir
    Alıntı senna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tilton karbon hafif ama baya onunda ömrü biraz muamma

mahleyi biliyorum yalnız özellikle custom cpyi tek geçerim mahleye göre sağlamlık açısından

krankın malzemesi güzel güzel olur bencede ağırlık olarak ne durumda?
    tripple carbon 1500nm'a kadar ve üzerini bile kaldirabilecek kapasiteye sahib, ama cikardigi sesler insana iki günde kafayi yedirir, fiyatida baya tuzlu... o yüzden benim listemde degil

mahle'ye gelecek olursak, cp'ye göre 20gram daha hafif ve oynama degerleri en azlarda, cp'den bu konuda daha iyi. cp tabi cok yaygin, mahleyi 2jzgte'de kullanan almanyada bir kisi taniyorum oda 1100rwhp yapiyor dünya kadar km devirdi sunana kadar bir sikayetini duymadim.

Krank orginal Kranka göre -6,5kiloluk avantaj sagliyacak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tripple carbon 1500nm'a kadar ve üzerini bile kaldirabilecek kapasiteye sahib, ama cikardigi sesler insana iki günde kafayi yedirir, fiyatida baya tuzlu... o yüzden benim listemde degil

mahle'ye gelecek olursak, cp'ye göre 20gram daha hafif ve oynama degerleri en azlarda, cp'den bu konuda daha iyi. cp tabi cok yaygin, mahleyi 2jzgte'de kullanan almanyada bir kisi taniyorum oda 1100rwhp yapiyor dünya kadar km devirdi sunana kadar bir sikayetini duymadim.

Krank orginal Kranka göre -6,5kiloluk avantaj sagliyacak.
    o ses güzel yaw hoşuma gidiyor benim

mahle ile hangi cpyi karşılaştırdığını bilmiyorum ama shelf cp değildi benim dediklerim

krank güzelmiş yaptrdığında konu açarsın mutlaka artık

kusura bakma, hakklisin konuyu biraz aldik götürdük, ama senna ustada bu islerden iyi anliyor, benim alanim sadece Supra oda 2,5sene önce almis olmamdan kaynaklaniyor
    en iyisi biz msupraya geri dönelim, yoksa isin sonunda adasim kizacak Konumun icine etdiniz diye

benimde sadece supraydıda alamadım bi tane
    körler sağırlar

Mustafa Birsesli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kusura bakma, hakklisin konuyu biraz aldik götürdük, ama senna ustada bu islerden iyi anliyor, benim alanim sadece Supra oda 2,5sene önce almis olmamdan kaynaklaniyor
    en iyisi biz msupraya geri dönelim, yoksa isin sonunda adasim kizacak Konumun icine etdiniz diye
    yoo aslında böyle muhabbetler süper zevkle okudum
    egetuning service & performance

DR.ECU CHIPTUNING İZMİR 05554042525

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)