User Tag List

Sayfa 4/17 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
320 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: King 957 Cayenne TT Extreme Wide Body

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tesekkurler.

Yukarda cevaplamayi unutmusum herhalde tum 957, 958 Cayenne ve Panamera TT'lerde standart TD04-18T turbo var. Standart turbolar 700 HP'e kadar guc saglayabiliyor.

Hersey yolunda giderse ve MAFless ECU tune ile Tiptornic TCU uyum icinde calisirsa su rakamlari bulmamiz lazim.
    0-100 km/h : 3.xxx s (standart 4.5 s)
    1/4 mile : 11.xxx s (standart 12.6 s)

Standart haliyle Evo X'i ve Cayman S'i gecen ve 991 Carrera ile (S olmayan) kafa kafaya giden bu arabanin modifiye islemleri sonucu neler yapacagini sabirsizlikla bekliyorum..
    Stable of Twin Turbo Heart Breakers

qatrio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi merakla hergün takipteyim nasıl gidiyo varmı gelişme ? gerçi bayram filan girdi araya
    Yüce F.U
    PoloGTİ-CooperS R53-W204 AMG

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Komple yine ayni rengine boyama islemine girip,ustune cizilmez vernik uygulamasi yapilsa eskiye nazaran bakimi okadar da zor olmaz.

Projeniz muhtesem.
    74 model sehpa...

TechTurkey FaBeRgE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mükemmel bir proje, işallah en yakın zamanda biter.

Yalnız böyle bir projeye bu kadar az foto hiç yakışmamış,

Daha detaylı fotolar olsa gözümüz gönlümüz açılsa hiç fena olmaz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araya giren bayram tatili, bayram tatili oncesi, sonrasi falan filan derken araya baya bir bosluk girdi. Araba halen body shopta. Her detayini, panel bosluklarini, egimleri, on-arka park sensoru konumlari, ivir zivir detaylari mukemmel cikarmaya calistigimiz icin biraz zaman aliyor.

Mukemmel olsun da varsin biraz gec olsun..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne kadar metalik siyah meraklisi varmis forumda. Ben de siyahin bakimiyla ugrasmayi hic sevmem. Aldigim her arabayi da kaplatirim. Bir de boyle bir arabanin boyasizligini hayatta bozmak istemem. Kaplama bittigi zaman hic gorulmedik bir renkte, yolda giden hicbirseye benzemeyen Batmobile tarzi birsey olacak..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Arrow

Alıntı FaBeRgE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mükemmel bir proje, işallah en yakın zamanda biter.

Yalnız böyle bir projeye bu kadar az foto hiç yakışmamış,

Daha detaylı fotolar olsa gözümüz gönlümüz açılsa hiç fena olmaz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maaşallah..!Merakla takipteyim detaylı fotolar gelsin artık..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kolaylıklar diliyorum

TechTurkey FaBeRgE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KING Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kullanabilirsiniz ama sizdeki twin

Emre Ekrem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah, kolay gelsin, bitmiş halini merakla bekliyorum.
    /// PEUGEOT SPORT
    Undertaker

PSA Brothers

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Govde panellerinin duzgun montaji, hizalanmasi, gerekli epoxy islemlerinin yapilmasi, macun, zimpara, astar, bir daha zimpara.. Custom wide body yapmak gercekten cok mesakkatli ismis..

Sona dogru yaklasiyoruz. Macun, zimpara, astar ve son zimparadan sonra arac kaplamaya gidecek. Bu sekilde istenirse kaplamayi boyaya zarar vermeden astarin uzerinden rahatlikla sokmek mumkun olacak. Yine istenirse astar, firin ve boyayla orjinal boyali hale getirilebilinir.

Sadece kaportadan kaplamaya arabayi astar-macun rengarenk surerken ilginc gozukebilir..

Ve fotolar...

Amerikalilarin bir sozu var Nice Ass diye..

On tampon nerdeyse bitti.. 6speedonline'da simdiden on tamponu uretip satmayi dusunur musunuz diye soranlar var..

GokhanE. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aftermarket bir sürü çirkin tampona güzel bir alternatif olur bence ön tampon, bence de düşünün.
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen cok fonksiyonlu incpection a girmissin 3 5 kere uyandirmak zorunda kalicaz seni belli

EnriqueS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Projen çok sağlam abi , inşallah istediğini elde edersin.
    Bende 957 Cayenne 3.0 TDI kullanıyorum , full+full donanıma sahip çok memnunum. Gördüğüm kadarıyla geri dörüş kamerası yok neden dolu bi araba almadın abi böyle güzel bi proje için ?
    Bu kasanın görüntüsü 958 'e göre çok çok iyi. İstersen mesaj olarak sana foto atabilirim Projeni merakla takip edicem
    Bu arada orjinal tampon ve sinyalleri naptın abi ? Uygun olursa takmak istiyorum fikrin nedir ?

Bolkar1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araba resmen Ben burdayım diyor Maşallah

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araç kaplamaya gidecek demişsiniz. Tamponların tamamını kaplayabilecekler mi? Yada tamponlar boyanıp araç mı kaplanacak?
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Arrow

Alıntı EnriqueS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Projen çok sağlam abi , inşallah istediğini elde edersin.
    Bende 957 Cayenne 3.0 TDI kullanıyorum , full+full donanıma sahip çok memnunum. Gördüğüm kadarıyla geri dörüş kamerası yok neden dolu bi araba almadın abi böyle güzel bi proje için ?
    Bu kasanın görüntüsü 958 'e göre çok çok iyi. İstersen mesaj olarak sana foto atabilirim Projeni merakla takip edicem
    Bu arada orjinal tampon ve sinyalleri naptın abi ? Uygun olursa takmak istiyorum fikrin nedir ?
    Full + full bir araba (PDCC, Panaromic tavan, alcantara tavan dosemesi, vs) ama Dogus geri gorus kamerasiz siparis etmis. Ben de Turkiye'ye zaten 3-5 tane gelen 957 Turboyu kacirmak istemedigim icin aldim. Bugune kadar da ihtiyac ta duymadim ama taktirabilirim belki..

Ben de bir turlu 958'i sevemedim. Motorlar zaten 957 ile ayni biliyorsun. 8 vites sanzumani var eyvallah. Ic tasarimi da guzel. Ama bunun disinda kocaman bir kaz yumurtasi. Ozellikle Turbo, GTS gibi modellerde o 957'deki genis omuz, agresif durus yok. On tampon LED'lerimiz 958'ten arak o ayri.

Bircok kisi farkinda degil ama 957 veya 958 Cayenne olsun piyasadaki bircok spor arabaya toz yutturacak performansta. Standart 0-100 km/h: 4.5 s, 1/4 mile: 12.6 s, dry sump, lateral G: 1 olan kac tane fabrika SUV var?

Arabanin uzerinden cikan orjinal, boyasiz, vuruksuz, ciziksiz Turbo on tampon (957 LED, sinyal, sis farlari dahil), arka tampon, on camurluklar, kaput ve egzostu araba kaplamaya girdiginde satisa cikarticam. Ilgilenirsen konusalim sana ayirayim. Hatta uzerindeki 20" custom jantlari da saticam ilgilenirsen (devasa Brembolar hicbir yere sigmiyor)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arabanin govde islerini yapan Murat abinin orda gecen bir Ferrari FF vardi. Yanyana foto cekelim dedim, Widebody FF'den ne kadar genis duruyor gorulsun diye. FF sahibine ayip olmasin diye vazgectik.

EnriqueS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KING Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Full + full bir araba (PDCC, Panaromic tavan, alcantara tavan dosemesi, vs) ama Dogus geri gorus kamerasiz siparis etmis. Ben de Turkiye'ye zaten 3-5 tane gelen 957 Turboyu kacirmak istemedigim icin aldim. Bugune kadar da ihtiyac ta duymadim ama taktirabilirim belki..

Ben de bir turlu 958'i sevemedim. Motorlar zaten 957 ile ayni biliyorsun. 8 vites sanzumani var eyvallah. Ic tasarimi da guzel. Ama bunun disinda kocaman bir kaz yumurtasi. Ozellikle Turbo, GTS gibi modellerde o 957'deki genis omuz, agresif durus yok. On tampon LED'lerimiz 958'ten arak o ayri.

Bircok kisi farkinda degil ama 957 veya 958 Cayenne olsun piyasadaki bircok spor arabaya toz yutturacak performansta. Standart 0-100 km/h: 4.5 s, 1/4 mile: 12.6 s, dry sump, lateral G: 1 olan kac tane fabrika SUV var?

Arabanin uzerinden cikan orjinal, boyasiz, vuruksuz, ciziksiz Turbo on tampon (957 LED, sinyal, sis farlari dahil), arka tampon, on camurluklar, kaput ve egzostu araba kaplamaya girdiginde satisa cikarticam. Ilgilenirsen konusalim sana ayirayim. Hatta uzerindeki 20" custom jantlari da saticam ilgilenirsen (devasa Brembolar hicbir yere sigmiyor)

Evet çoğu kişi bu arabayı diğer suvlarla karıştırıyo bende bu durumda memnun değilim.
    Abicim bana lazım olan sadece ön turbo tampon sinyaller ve ızgaraları. Arka egzoz cıkısları turbo 4lü. Gts spoiler falan. Jantımda 958 GTS Jant spider tarzı. Tam kesin değil abim ama tamponla ilgilenebilirim. Chip tuning var 300 hp oldu araç. 957 nin yeri ayrı bende

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)