User Tag List

Sayfa 18/18 İlkİlk ... 8161718
337 sonuçtan 324 ile 337 arası

Konu: Bir Turbo RX-8 “AMA BÜYÜK TURBO” Hikayesi…. The Rotary Rocket NYB 62

dj_batukaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok geçmiş olsun kardeşim. gerçekten çok üzüldüm en son birolun orda görüşmüştük baya iyiydi

gerçek şuki bizim ülkemizde araba yüklüyorsan kesinlikle pompa benzini ile yürümeyeceksin. bahsettiğin istasyondan bende benzin alıyorum ve iyiki yazmışsın artık asla almam

Setre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dj_batukaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun kardeşim. gerçekten çok üzüldüm en son birolun orda görüşmüştük baya iyiydi

gerçek şuki bizim ülkemizde araba yüklüyorsan kesinlikle pompa benzini ile yürümeyeceksin. bahsettiğin istasyondan bende benzin alıyorum ve iyiki yazmışsın artık asla almam
    Çok teşekkür ederim valla gerçekten'de öyle ... Aman ordan almayın valla şansa bırakmamak lazım ... Artık önümüzdeki projelere bakacağız ... Birazcık çocuk büyüsün kızıma bir drift aracı hazırlarım artık 3 4 rotorlu hehe "ama atmosferik" valla turbo'dan dilim çok yandı
    Risksiz bir Sürüş düşünemiyorum, her pilot kendini geliştirmeli, her pilotun kendi limitleri var benim ki diğerlerinin biraz üstünde !
    A.Senna

http://instagram.com/emresetre

dj_batukaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Setre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim valla gerçekten'de öyle ... Aman ordan almayın valla şansa bırakmamak lazım ... Artık önümüzdeki projelere bakacağız ... Birazcık çocuk büyüsün kızıma bir drift aracı hazırlarım artık 3 4 rotorlu hehe "ama atmosferik" valla turbo'dan dilim çok yandı
    şans valla ne diyeyim, kısmet hepimize gülmüyor.
    bizim şansımıza hep Kahraman Maraşlı Abdullah gülüçük sacıyor sanırım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Wankel motor ne diye araştırırken denk geldim. Neredeyse ilerlemenin çoğunu okudum. Çok güzel bi çaba ve konu olmuş. Sonu kötü bitsede turbonun tadına bakmışsınız Geçmiş olsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zQrba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wankel motor ne diye araştırırken denk geldim. Neredeyse ilerlemenin çoğunu okudum. Çok güzel bi çaba ve konu olmuş. Sonu kötü bitsede turbonun tadına bakmışsınız Geçmiş olsun.
    Eyvallah teşekkür ederim valla çocuk olmamış olsa aslında biraz daha uğraşabilirdim, güzel bir standalone ecu birkaç değişiklik daha olurdu :d yani sıkışmış bir 5000 euro civarı daha olsa olurdu heralde
    Risksiz bir Sürüş düşünemiyorum, her pilot kendini geliştirmeli, her pilotun kendi limitleri var benim ki diğerlerinin biraz üstünde !
    A.Senna

mukremin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hikayeyi okudum güzel bi macera yaşamışsın vallahi

Benim merak ettiğim dünya'daki rotary'lerin turbo olan ilişkisi nasıl? Sistem Çok farklı cünkü yapısal olarak, istanbulda bi arkadaşımda şuan rx7 turbo yapıyor,neye dikkat etmeli sizce? O sordurmadı ama sonuç olarak önden gidiyorsunuz bir kere kırdı çünkü ilk start yaptığında şuan parça bekliyor oda.
    FV 396 1.4 is
    FG 332 Fn2 Typer
    EK 959 Vti
    Red Fn2 Typer

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mukremin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hikayeyi okudum güzel bi macera yaşamışsın vallahi

Benim merak ettiğim dünya'daki rotary'lerin turbo olan ilişkisi nasıl? Sistem Çok farklı cünkü yapısal olarak, istanbulda bi arkadaşımda şuan rx7 turbo yapıyor,neye dikkat etmeli sizce? O sordurmadı ama sonuç olarak önden gidiyorsunuz bir kere kırdı çünkü ilk start yaptığında şuan parça bekliyor oda.
    Aslında dünya'nın heryerinde çok turbo aplikasyon var. Ama öncelikle şimdiya kadarki deneyimlerinden şunu anladım kaliteli benzin şart olmassa olmaz ... Bunun dışunda ECU kesinlikle olmalı ... Stock ECU ile çok kaliteli benzinle sıkıntısız yürüyor ama bizim gibi benzini kalitesiz ülkelerde standalona şart ...

Yazılım çok önemli ama deneyimlerinden şunu gördümki ateşleme den kaynaklı dedikleri kadar kolay gitmiyor motor sağlam bir motor aslında ... Ama yakıt vs. çok büyük problem.
    A.Senna

Carmageddon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Süper bir çalışma olmuş. Hep merak ederdim wankellerden maksimum elde edilebilecek verim nedir diye.

Başınıza gelen son olaya da çok üzüldüm, daha önce bir kez o Shell'den yakıt almıştım. Acaba Shell'e durumla ilgili bir mail atılsa yaptırımı olabilir mi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uzun süredir yazmıyordum arkadaşlar ... Şu ana kadar en son yazdığımdan bu yana araç ile birden çok kere pist etkinliğine gittim, birden çok gez buluşmalara gittik şükür en ufak problem olmadan aylardır biniyorum aracıma ...

Yani demek istedim bu sefer oldu Belki atmosferik şu anda ama yapılan işlemler port polish, headers vs. gibi işlemlerde hiç olmadığı kadar hızlı ve iyi durumda araç... Şu anki ağır jantlar ile 225 whp civarında araç, ama hafif 18 bir jant ile 240 whp civarında ... Krankta 280 hp civarı...

Şu anki halinden ve atmosferik sesinden çok memnunum ... Herkeze tavsiye ederim
    A.Senna

hasankaynar54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallahh.

Sport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşşallah istanbul park pistte duyduk sesini gayet güzel.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sport Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşşallah istanbul park pistte duyduk sesini gayet güzel.
    Eyvallah teşekkür ederim
    A.Senna

enesakkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Heyecanla baştan sona okudum. Son yazdıklarınız üzdü açıkçası. Sanırım yine turboya dönülmüş? şuan son durum nedir
    Thor Performance

DOB 208 THP156 Allure Stage3
    Istanbul Park: 2:40:901 (2:37 virtual) - (2:43:25 w/ semi slicks on wet)
    Korfez: 1:05:469 (w/ semi slicks on wet)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enesakkurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Heyecanla baştan sona okudum. Son yazıklarınız üzdü açıkçası. Sanırım yine turboya dönülmüş? şuan son durum nedir
    Yok atmosferik olarak sıkıntısız devam ediyoruz artık sadece motor içinde baya geniş egzoz ve emme taraflarında port var
    A.Senna

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler