User Tag List

Sayfa 13/15 İlkİlk ... 31112131415 SonSon
277 sonuçtan 229 ile 247 arası

Konu: 406 Coupe 2.2 Turbo GTX2867R Project (Anladım ki bir hayalden ibaretmiş)

mkerim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu kadar yazılandan sonra bir soru sormak gereğini duydum.
    olanları anlamadığımdan yada merakımdan sordum soruyu.
    şimdi bu otomobil hiç bir şekilde ilk haline dönmüyor mu?
    yada pistonların ne olduğu bilinirse herhangi biri bu motoru toplar mı?
    1984 de turbo doğan ile uğraşırken MS ve AEM in kapısında beklerdik. Beyin yapsın da arabamıza takalım diye.
    İnternetin hızıda varla yok arası bir şeydi. Yoksa internet yok muydu???

ArCrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mkerim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu kadar yazılandan sonra bir soru sormak gereğini duydum.
    olanları anlamadığımdan yada merakımdan sordum soruyu.
    şimdi bu otomobil hiç bir şekilde ilk haline dönmüyor mu?
    yada pistonların ne olduğu bilinirse herhangi biri bu motoru toplar mı?

Pistonların ne olduğunu aracın motoru dağınık iken öğrenemedik bende orjianale döndüm o yüzden ama sağolsun bir arkadaşımın yardımıyla pistonların ne olduğunu bulduk xray tarzı bir cihazla.Aracı yeniden toplayabilirim ama maddi olarak göçmüş durumdayım.

mkerim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ArCrA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pistonların ne olduğunu aracın motoru dağınık iken öğrenemedik bende orjianale döndüm o yüzden ama sağolsun bir arkadaşımın yardımıyla pistonların ne olduğunu bulduk xray tarzı bir cihazla.Aracı yeniden toplayabilirim ama maddi olarak göçmüş durumdayım.
    bu arabayı yapana bana 2 tane yada 1 tane piston ver ben motoru toplayacağım dedin de vermedi mi? yada getir ben toplayayım dedi mi ?
    seni kim yönlendiriyorsa esas parayı o aldı galiba göçmen oradan geliyor olabilir.
    bu kadar laftan sonra ben ne yapardım dersen.
    yapana durumu anlatır ve ona motoru yaptırırdım. Eğer gene turbo isteseydim
    gene yapana arabamı eski haline çevir derdim.
    yada yapanla konuşmuyorsan yada adam anlaşması zor biri ise.
    buna ne taktın ya parçaların tipini söyle yada bana bunlardan bir set daha ver ben yoluma gideyim derdim.
    bu iş sana iyi bir tecrübe olur umarım.
    1984 de turbo doğan ile uğraşırken MS ve AEM in kapısında beklerdik. Beyin yapsın da arabamıza takalım diye.
    İnternetin hızıda varla yok arası bir şeydi. Yoksa internet yok muydu???

Ers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taşlama diyince piston tepesinden alınıp sıkıştırma düşürme işlemi sandım. Ki bunu yapan çok fazla kişi var yaygın bir işlem. Forged malzeme ne kadar özgül ağırlığı ne kadar yüksek ne kadar yoğun olursa olsun simetrik olmasına rağmen şeklin sağ ve sol tarafının ağırlığı eşit değildir. Pistonlar kollar gibi balanslanmaz. Kaldıki malzemenin üstünde port polish yapılmıyor. Taşın ucunun değmesi yeterli. Hassas terazide bile zor fark edilecek bir fark ancak oluşur. Bu durumun fazla abartıldığını düşünüyorum. Ben kendi aracımda piston tepesinideki bütün sivri yerleri hotspot yapmasın diye törpü ile eğeledim. Hiç sivri keskin yer kalmasın diye. Bundan çok çok daha fazla işlem yaptım. Ancak balans yada başka bir işleme gerek kalmıyor.
    tam da sorduğum bu idi, teşekkür ederim bilgilendirme için.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mkerim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arabayı yapana bana 2 tane yada 1 tane piston ver ben motoru toplayacağım dedin de vermedi mi? yada getir ben toplayayım dedi mi ?
    seni kim yönlendiriyorsa esas parayı o aldı galiba göçmen oradan geliyor olabilir.
    bu kadar laftan sonra ben ne yapardım dersen.
    yapana durumu anlatır ve ona motoru yaptırırdım. Eğer gene turbo isteseydim
    gene yapana arabamı eski haline çevir derdim.
    yada yapanla konuşmuyorsan yada adam anlaşması zor biri ise.
    buna ne taktın ya parçaların tipini söyle yada bana bunlardan bir set daha ver ben yoluma gideyim derdim.
    bu iş sana iyi bir tecrübe olur umarım.
    Yaşadığım onca olaydan ve hiç bir problemi kabul etmemesi, örnek araba yandı sen kılsın ondan keçeyi sökmedik,araba hararet yaptı su koymuşsun biz istanbulda yazın su koyarız ee arabayı kasımda aldım beni ilgilendirmez arabana baksaydın,(Ha şunuda söylemek gerekiyor bitmediğini iddia ettiği turbolu arabaya sen su koy gönder beni kasım ayında araba hararet yap Allah'tan hızlı değildim.Birde hızlı olsaydım o motor kırılırmıydı kırılmazmıydı.),göstergeler oynuyor krank devire ek parça yapılacak buraya gel,aküden çıktı bu arada problem arabaya ayar yap gel yol parası isteme.Zaten ecu soketini falan saymıyorum.Bu kadar iş zaten ben adama ne dersem suçu bana yıkacak meyilli.Avansı kısık gönderdi bana dediği arabayla bu şekilde basma.Ne yapayım müzeyemi koyayım.Kendi de biliyordu kırılabileceğini.Artı pistonun üzerindeki numarayı silme.Silen adam zaten parçayı bana vermez versede silik verir yine artık ne zaman keyfi olursa.Tümünü bir araya getirirsek ben bu arkadaşı arasamda çözüm en azından benim istediğim gibi bir çözüm ortaya çıkmayacaktı ben de hiç konuşmak istemedim.Araba zaten kırılmış arabayı toplasam ona götürsem inan bir 8 ay daha beklerim git gel yol parası oteli bana 2 katına mal olurdu sonrada ayarı orda yap ankarada başka o motor yine kırılırdı.Tecrübe oldu evet.

mk35280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Quantum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben böyle konuları okur geçerim, turbodur, yükleme yapmaktır.. Ne bilgim var bu konularda, ne de ilgim..

Her iki tarafı da tanımam etmem.. İki taraf da bilir kendilerini tanımadığımı da.. Başka bir konuya değineceğim..
    Okudum okudum, bişey rahatsız etti beni yazmadan edemedim..

20 yılım sanayide geçti.. En anasının gözü ustasını da tanıdım, en işinin piri ustasını da, en kurnaz parçacısını da tanıdım, en esnaf adamını da...

Piston üzerini traşlamak nedir ya.. Kimse kimseye mecbur değil yahu..

Ben arabamı getireceğim, parasını vereceğim kuruşuna kadar, sonra benim aracıma seri/model no özellikle silinmiş piston mu takacaklar. Niye? O ustaya mecbur kalayım diye mi.. Yok öyle bir dünya!..

Parası ödenip iş sağlam olarak teslim alındıktan sonra mal benimse istediğim yerde tekrar yaptırırım. Keyif benim yahu.. Niye önce ki ustaya mecbur kalayım? Keyfim başka ustada yaptırmak istiyor ama usta canı öyle istiyor diye gidemiyor muyum başka ustaya..
    Kafa mı buluyorsunuz??

Örneğin; Bir sebepten dolayı ustaya ulaşamıyorum örneğin, ulaşamayacağımda.. Öldü adam yahu öldü.. Ya da vurdu piyasanın dibine, toz oldu ortadan.. Herkes peşinde kimse bulamıyor.. Ne olacak?
    Zamanında kuruşuna kadar parasını ödeyip arabamı yükleyeceğim turbo ya da sc ile, 2 sene sonra motora müdehale edilmesi gerekecek, sonra arabayı çöpe mi atacağım kıçı kırık bir pistonu değiştiremediğim için.
    Böyle saçma sapan şey mi olur.. Bir de böyle yaptığını savunuyor.. Ne enteresan..

Diyemiyor musunuz "Benim kullandığım parçalarla aynı parçaları kullansın kim istiyorsa, yine de benim çıkardığım işleri çıkaramazlar, hodri meydan!.. Benim yaptığım ustalık değil, sanatkarlık!" diye?
    Ustalık kullanılan parçalarda değil.. Ustalık o parçaları nasıl kullandığında yatar.. Ustalık tecrübe ile oluşur.. Parça adamı usta etmez..

Yazık..
    Tamda düşündüklerimi yazmıssın kardeşim.

emrtgb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok geçmiş olsun,okurken sinirlerim bozuldu..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallahi yazık doğru diyorsun. Bende karşımda söyleneni anlayan birisi var sanıp emek verip yazı yazmışım. Ben bu iş ile hobi niyetine uğraşıyorum. Su tesisatı ustalığı değil bu rekabetin be kopya çekmenin yaygın olduğu bir camia. Ama seninle daha fazla ikili diyaloğa girmeyi zaman kaybı görüyorum. Ben şansımı denedim. Kaybettiğim 20 dk da çok sorun değil.
    İşine gelmese de ilk yazdığım posttaki son paragrafı tekrar okumanı tavsiye ediyorum. Hani "diyemiyor musunuz" ile başlayan. Senin 20 dakikan sorun değil ama müşterinizin aylarını yemişsiniz. Sizin için zaman mevhumunun önemli olmadığını zaten anladık.
    İyi günler

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hard tunıng camıasında spec gızlemekj kullandıgın malzemeyı soylememek normal bırsey. bu devırde farklı olunca para kazanıyorsun. bı araca bı parca yoksa ve sen bellı bır tecrube sonucunda o araca uyacak baska bır urun bulabılıyorsan bunun ekmegını yemek ıstersın.

edr55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence tanımadığımız insanlar için sert bir şekilde tartışmaya gerek yok, kimin ne olduğu belli olmayan bu zamanda birkaç paragraf yazı okuyarak kimin haklı olduğuna karar veremeyiz.kesin olan bişey var ki öyle ya da böyle ciddi bir para, hayal, vakit ziyan olmuş.bu gerçekten çok üzücü kim haklı olursa olsun.ama daha önce hiç görmediğimiz insanlar için birbirimizi kırmaya gerek yok yorumunu belirtirsin biter.

araç sahibine geçmiş olsun tekrardan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hard tunıng camıasında spec gızlemekj kullandıgın malzemeyı soylememek normal bırsey. bu devırde farklı olunca para kazanıyorsun. bı araca bı parca yoksa ve sen bellı bır tecrube sonucunda o araca uyacak baska bır urun bulabılıyorsan bunun ekmegını yemek ıstersın.
    Kardeş bak şimdi gidipte o pistonu sıfırdan özel sipariş ile yaptırsaydı zaten kimse bilemezdi ne olduğunu üzerinde ne kod olurdu ne başka bir şey.Sen varolanı silersen aramızda da bilmiyceksin diye iddia ettiği bir diyolog geçmediği halde yok efendim geçti ondan sildim diyemezsin.Sanki ben sırf piston ne acaba diye motorumu açıcam JE K20 pistonu sanıyordum başka bir şey çıktı zaten başta JE olduğunu biliyordum kutuyuda gördüm pistonu da bana söyleme JE diye geç öyle oldu bir şey demedim zaten ama pistondan da silme kodu arkadaş.Motor kırılana kadar zaten sır olur bende isterim tek olmayı zaten o muhabbette geçti aramızda.Sen işini iyi yaparsan zaten motor kırılmaz zaten piston sır olarak kalır.Ha şuda var o kadar emek vermiş silmek için ilahi adalet teknoloji var işte ben yine buldum ne olduğunu söylemese de olurdu ben açtığımda ne arayacağımı bilseydim.Silme haraketini yapmasaydı zaten ben bu konuyu hiiiiiiç açmazdım.Burda bir arkadaşın dediği gibi kimsenin kalbi kırılmaz siniri bozulmaz.Birbirimizi Allah'a havale edip işimize bakardık.

Koruyan arkadaşlardan biride pistonun niye seçildiğinin detaylı anlatmış ya madem bilinmesini istemiyorsun o kadar detay niye verdin arkadaş.Reklam mı yapıyosun.Çelişki neyi koruyosun niye yazıyosun biz burada neyi tartışıyoruz.Baban pasta yapmasını biliyormu?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı izo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gecmis olsun, ben kendiminkini 38 gun sanayiye araliksiz ustadan once dukkanda olarak ve onlardan gec cikarak tamamlamistim. sonradan turbo isi eglenceli ama bir o kdr da riskli ve zorlu bir is. sonucta herseyi nerdeyse yeniden tasarlayip deneme yanilma ile ogreniyorsunuz.
    yazimi bu konuda uzman olan satonun efsane bi lafi ile bitirmek isterim: "izo turbo takariz sorun yok, x Liraya takarsak her hafta cayimi icmeye gelirsin, y Liraya takarsak 3 haftaya bir. Ama cayimi icmeye gelicen"
    "Teori ve uygulamada izo turbo ama sonuçta y lira çıktı."

ozyt1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ArCrA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Teori ve uygulamada izo turbo ama sonuçta y lira çıktı."
    Birader tekrar geçmiş olsun, malesef ego sahibi ustalarımız çoğunlukla en bariz hatalarını bile kabul etmiyorlar. Hakkını aradığın zaman seni mutlaka çırak çıkartırlar. Eğer hasbelkader bir markada ustalaşmışlarsa o markanın mucidi gibi davranırlar. Bir süre sonra koşulsuz itaat eden müşteri kitleleri oluşur. Yaptıkları arabalar kırıldığında kimseye duyurmadan hızlıca toplarlar. sonra da "x ustanın yaptığı arabalar hiç kırılmıyor" olur Bence ustaya birşeyleri kabul ettirip zararını karşılatman veya arabayı aynı ustaya toplatman çok zor.

Senin yerinde olsam elimdeki parçalara ve bütçeme bakıp -mutlaka sana yakın ve ulaşabileceğin bir yerde- arabayı toplardım.

Inan foruma üye bir çok kişinin (ben dahil) benzer şeyler başlarına geliyor. Ama çoğu zaman "vegasta olan vegasta kalır" ve "ya usta arabamı boklarsa" mantığıyla kimse ortaya dökmüyor. Bütün x ler ve y ler de araç sahibine kaçıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozyt1000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birader tekrar geçmiş olsun, malesef ego sahibi ustalarımız çoğunlukla en bariz hatalarını bile kabul etmiyorlar. Hakkını aradığın zaman seni mutlaka çırak çıkartırlar. Eğer hasbelkader bir markada ustalaşmışlarsa o markanın mucidi gibi davranırlar. Bir süre sonra koşulsuz itaat eden müşteri kitleleri oluşur. Yaptıkları arabalar kırıldığında kimseye duyurmadan hızlıca toplarlar. sonra da "x ustanın yaptığı arabalar hiç kırılmıyor" olur Bence ustaya birşeyleri kabul ettirip zararını karşılatman veya arabayı aynı ustaya toplatman çok zor.

Senin yerinde olsam elimdeki parçalara ve bütçeme bakıp -mutlaka sana yakın ve ulaşabileceğin bir yerde- arabayı toplardım.

Inan foruma üye bir çok kişinin (ben dahil) benzer şeyler başlarına geliyor. Ama çoğu zaman "vegasta olan vegasta kalır" ve "ya usta arabamı boklarsa" mantığıyla kimse ortaya dökmüyor. Bütün x ler ve y ler de araç sahibine kaçıyor.
    Ustad zaten arabayı aynı ustaya götürmek gibi bir durum söz konusu değil.Sonuçta modifiye işi hiç bir şeyin garantisi yok ben bunu bilerek çıktım bu yola.Kimseyede hesap sormuyorum maddi olarak paramı ver falan da söz konusu değil.Ama bana kaçanların acısını başkaları da paylaşmasın istiyorum.Bu arkadaşa gidip turbo projesi yaptırmasınlar.Atmo ve itb işlerinde tecrübesi fazla ama turbo olayında aynı tecrübeye sahip değil.Ben tekmiyim tabiki değilim başkalarıda var aynı yere turbo iş yaptırıp patlayanlar onlar konu açmadıkları için ben tek kusur olarak görünüyorum.Bastırmaya çalışıyolar biri daha çıksa benim arabamıda böyle yaptın diye o zaman gör sen meydanı.Bak burada arabanın sadece parça ve işçilikleri hakkında yorum yaptım.Arabanın gidişi performansı ile ilgili yorumum yok.Proje bitmedi diyolar da 8 ay sürdü ne yaptın 8 ayda diye adama sorarlar.Yine söylüyorum kullanılan parçalar konusunda net olsaydı şuan bunları konuşmazdık.

Berkant_R32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu baştan sona okudum. 2 gündür takip ediyorum. Murat abiyi bir süredir tanırım. Kendilerini internette buldum, birinin önermesiyle değil. Bende o zamanlar beyaz bir 4 kapılı 106 vardı ve bazı mekanik sorunları mevcuttu. Heralde 6-7 kere aracımı edirneden oraya getirdim ve sonrasında bir kere bile sorun yaşamış değilim. gerçi benim aracım ile ilgilenen bülent abi olmuştur ama işçilik ve ustalık konusunda kesinlikle çok iyiler. bülent abimden allah onlarca kez razı olsun, her zaman kolaylık sağladı ve maddi olarak olabildiğince makul işçilik fiyatları çıkardılar. ayrıca kendi işi dışında başka konularda da çok yardımı dokunmuştur. şundan 7-8 ay öncesine kadar hiç tanımadığım kişiler iken şimdi ara sıra '' abi nasılsın iyimisin '' diye arar sorar ve de mekanlarına giderim. bülent abi kesinlikle esnaf birisidir. insanları da asla mağdur etmez. @Murat abi ile pek muhabbetimiz olmadı ama onun da bülent abi'den bir farkı olmadığına eminim. burada bülent ya da murat diye ayrım değil, ikisi bir ekip ve bülent abi neyse murat abi de odur. ilgi ve alaka dersen, benim aracı getirdiğim şeyler, sizlerin projeleri yanında çok komik şeylerdi tabi, maddi ve manevi olarak. ona rağmen bülent abimdeki ilgi ve alaka, benim başka problemlerde tekrar edirneden kalkıp ona gelmeme neden olmuştur.

araç sahibine geçmiş olsun.bunu yazmamdaki amaç şu, başından savma, sallama gibi şeyler söylenmiş. bugüne kadar ne bana, nede başkasına yapıldığını gördüm.ne yapıyorlar ise kalem kalem anlattıldı. ben o konuya değinmek istedim.
    @Murat ve bülent abi anlamışsınızdır zaten kim olduğumu, o beyaz 106 nın başından ayrılmayıp benim gibi izleyen ve soru soran kaç kişi gördünüz acaba

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berkant_R32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu baştan sona okudum. 2 gündür takip ediyorum. Murat abiyi bir süredir tanırım. Kendilerini internette buldum, birinin önermesiyle değil. Bende o zamanlar beyaz bir 4 kapılı 106 vardı ve bazı mekanik sorunları mevcuttu. Heralde 6-7 kere aracımı edirneden oraya getirdim ve sonrasında bir kere bile sorun yaşamış değilim. gerçi benim aracım ile ilgilenen bülent abi olmuştur ama işçilik ve ustalık konusunda kesinlikle çok iyiler. bülent abimden allah onlarca kez razı olsun, her zaman kolaylık sağladı ve maddi olarak olabildiğince makul işçilik fiyatları çıkardılar. ayrıca kendi işi dışında başka konularda da çok yardımı dokunmuştur. şundan 7-8 ay öncesine kadar hiç tanımadığım kişiler iken şimdi ara sıra '' abi nasılsın iyimisin '' diye arar sorar ve de mekanlarına giderim. bülent abi kesinlikle esnaf birisidir. insanları da asla mağdur etmez. @Murat abi ile pek muhabbetimiz olmadı ama onun da bülent abi'den bir farkı olmadığına eminim. burada bülent ya da murat diye ayrım değil, ikisi bir ekip ve bülent abi neyse murat abi de odur. ilgi ve alaka dersen, benim aracı getirdiğim şeyler, sizlerin projeleri yanında çok komik şeylerdi tabi, maddi ve manevi olarak. ona rağmen bülent abimdeki ilgi ve alaka, benim başka problemlerde tekrar edirneden kalkıp ona gelmeme neden olmuştur.

araç sahibine geçmiş olsun.bunu yazmamdaki amaç şu, başından savma, sallama gibi şeyler söylenmiş. bugüne kadar ne bana, nede başkasına yapıldığını gördüm.ne yapıyorlar ise kalem kalem anlattıldı. ben o konuya değinmek istedim.
    @Murat ve bülent abi anlamışsınızdır zaten kim olduğumu, o beyaz 106 nın başından ayrılmayıp benim gibi izleyen ve soru soran kaç kişi gördünüz acaba
    sana iyi davrandılar diye konu sahibi arkadaş hatalı mıdır

Berkant_R32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M U R A T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sana iyi davrandılar diye konu sahibi arkadaş hatalı mıdır
    ben konu sahibine birşey söylemiş miyim? aracın sahibi şöyle böyle yanlış yapmış mı yazıyor, öyle birşey mi okudun? sadece ilgi ve alakalı davrandıklarını anlattım gözüktüğü üzere.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Standart bir araçtan bahsediyorsunuz işin içine modifiye girince işler değişir.Birde benim gibi ilk defa yaptırıp çok fazla yapılan işe zaman ayıramaz ustaya güvenirseniz arabada çıkan sorunları görüp birde muhatap bulamazsanız iş çileye döner şu yazdığınız yazıyı bunu benmi yazdım derken bulursunuz kendinizi.Murat ve Bülent hepsinin karakterleri farklı benim gözümde.

Sizin problem yaşamamanız herkesinde aynı düşünceyi veya durumu yaşadığı anlamına gelmez.Yine de teşekkür ederim yorumuz için.Saygım sonsuz.

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben konu sahibine birşey söylemiş miyim? aracın sahibi şöyle böyle yanlış yapmış mı yazıyor, öyle birşey mi okudun? sadece ilgi ve alakalı davrandıklarını anlattım gözüktüğü üzere.
    ben konu sahibine bir şey söylemişsin demiş miyim? sadece bir soru sordum teşekkürler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler