User Tag List

Sayfa 15 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci ... 5131415
Toplam 270 adet sonuctan sayfa basi 267 ile 270 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1988 BMW E30 Coupe Komple Restorasyon Projesi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burakk. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Heh, işte bu. Tam da beklediğimiz hareketti şimdi çok daha güzel oldu ellerinize sağlık.
    teşekkürler ,

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Zorbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E34 ters kartel kullanabilirsin. Genelde onu kullanırlar, pompa süzgeç ile birlikte değişip sorunsuz gazlayanlar var. Hatta m50b25'te kartelin boyunu kısaltmışlar 5.5 litre yağ alıyor
    zaten E34 karteri olmadan motor oturmuyor , bizdekide ters zaten .

önceki paylaşımlara dikkatli bakarsanız yağ süzgeçinide ben yaptım orjinali bulamadık ,,,,,,,
    (aslında buldukta bazı insafsızlar sadece süzgeçe 150 tl istiyor , hadi yapamayacağımız karmaşık bir parça olsa anlarım bu fiyatı ama altı üstü bir boru ve tel süzgeç , )
    Konu bayhobi tarafından (19.Nisan.2018 Saat 03:01 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RIDVAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kırmızının tonu çok güzel şimdiden bile çok güzel görünüyor. Forumda ciddi olarak takip ettiğim tek konu diyebilirim böyle bol bol resimler bekliyoruz allah kolaylık versin.
    Alıntı Lee-on! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motoru indirirken keşke kabin de kirmizi olsaymis dedim birkaç resim sonra boyandigini gorunce iste bu dedim. Astar ve boyadan sonra arac kendini belli etmeye baslamis. Elinize saglik son halini merakla bekleyenlerdenim.
    Alıntı berkay59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah kolaylık versin ya keyifli bir konu devamını bekliyoruz , sabrınıza ve emeğinize sağlık

teşekkürler ,

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu arada projemizin yapım aşamasında bize elindeki parçaları minimum kar ile satan , Kocaeli sanayisinde parçacı Ersin bey'e (BMW GÜL OTO ) ,
    Ankara'dan Samet KESKİN 'e , İstanbul'dan Uğur KEÇECİ 'ye , Trabzon'dan Ünal BAKİ 'ye , teşekkür etmek istedim , özellikle Samet ön tamponu ücretsiz hediye etti özellikle belirtmek isterim , ( bu arkadaşlar bmw parçası konusunda en uygun fiyata parça alabileceğiniz dürüst satıcılardır , çakallların bol olduğu bu ortamda ,,,,,,, )

ayrıca paylaştıkları bilgi ve tecrübeleriyle bize destek olan , Emekli klimacı Ergin abiye , Başiskele sanayisinden Opel Omegacı Polat bey'e , teşekkür ederim ,,,,,

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler