User Tag List

Sayfa 18/20 İlkİlk ... 81617181920 SonSon
378 sonuçtan 324 ile 342 arası

Konu: 1988 BMW E30 Coupe Komple Restorasyon Projesi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı immortalboss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ellerinize sağlık güzel ilerliyor.Sormak istediğim birkaç husus var.Kapı içine yapılan bu yalıtımlar sorun yaratmıyor mu? O kaplanan bölgeler aslında su ile temas eden bölgeler ve zamanla illa ki aşınma olacak.Bunun sonucunda çürümeyi hızlandırma,kötü koku vs. yaratıyor mu? Bu arada krank sensörü sonrası motor çalıştı mı?
    Teşekkürler,
    kapı içi dahil yapıştırdığımız yalıtım maddesi zift benzeri (zift değil ) bir madde nem tutmaz, ayrıca kapı içine o bölgeye su gelmemesi gerekir normal durumda ,su geliyorsa cam fitilleri bozuktur değiştirmek gerekir, uzun araştırmam sonucunda araç ses yalıtımında bu maddeden daha iyisini görmedim,
    motorda ateşlemeyi halen göremedik , beyinde bir arıza var sanırım çünki tesisatı ölçtük sağlam , bizde iş sıralamasını değiştirdik , şu sıralar elektrik tesisatı iç döşeme ve boyayı bitirdikten sonra motora dönücez, en kötü şartlarda yeni bir programlanabilir beyin yaptırıp bitiricez , çalıştığımız yeri artık terk ediyoruz , her şeyi topladık depomuza koyduk , bir kaç güne E30 uda çıkarıcaz , işe devam edeceğimiz yere ait resimleri yakında paylaşıcaz ,
    Konu bayhobi tarafından (25-06-2018 Saat 14:19 ) değiştirilmiştir.

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bayhobi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler,
    kapı içi dahil yapıştırdığımız yalıtım maddesi zift benzeri (zift değil ) bir madde nem tutmaz, ayrıca kapı içine o bölgeye su gelmemesi gerekir normal durumda ,su geliyorsa cam fitilleri bozuktur değiştirmek gerekir, uzun araştırmam sonucunda araç ses yalıtımında bu maddeden daha iyisini görmedim,
    motorda ateşlemeyi halen göremedik , beyinde bir arıza var sanırım çünki tesisatı ölçtük sağlam , bizde iş sıralamasını değiştirdik , şu sıralar elektrik tesisatı iç döşeme ve boyayı bitirdikten sonra motora dönücez, en kötü şartlarda yeni bir programlanabilir beyin yaptırıp bitiricez , çalıştığımız yeri artık terk ediyoruz , her şeyi topladık depomuza koyduk , bir kaç güne E30 uda çıkarıcaz , işe devam edeceğimiz yere ait resimleri yakında paylaşıcaz ,
    Cevabınız için çok teşekkürler çok güzel yazmışsınız. Bitmiş halini çok merak ediyorum.Bu tarz projelerin sonuna yaklaştıkça araç sahibinin sabrı, maddi gücü tükeniyor ve tam en keyifli yeri uyduruluyor bunun sonucunda da hayal kırıklığı oluyor.Gayet iyi gidiyorsunuz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    MaşAllah hocam, Babanız gerçekten en küçük noktaya kadar emek sarfediyor. Daha detaylı resimler bekliyoruz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E30 'u elektrik , iç aksam ve ince işlerinin yapılacağı yeni yeri olan Model-Maket dükkanımıza " PUKKA MODELS " bu sabah itibarı ile getirdik , yardımı olan herkese teşekkür ederiz ,

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gelişmeleri takip eden tüm dostlarımızı , önündeki koltuklarda keyif kahvesi içmeye bekleriz ,,,,,,

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    perşembe günü bazı eksik parçalarımızı yanlarına giderek aldığımız ve tanıştığımız 3,18 is Sinan , Mehmet ÇELİK , Uğur KEÇECİ , Onur ve Özkan KARA' ya teşekkür ederiz ,
    Konu bayhobi tarafından (30-06-2018 Saat 20:08 ) değiştirilmiştir.

hakan_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı harun2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MaşAllah hocam, Babanız gerçekten en küçük noktaya kadar emek sarfediyor. Daha detaylı resimler bekliyoruz.
    Teşekkür ediyoruz

Tek üzüldüğümüz nokta planladığımız tarihi geçmemizdir , babam da katılacaktır buna her geçen gün sabırsızlık artıyor bir an önce kullanmak istiyoruz

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nasipse sunroof ne zaman geliyor?
    "Korkmadık, savaştık"

mehmet6r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hakan_41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ediyoruz

Tek üzüldüğümüz nokta planladığımız tarihi geçmemizdir , babam da katılacaktır buna her geçen gün sabırsızlık artıyor bir an önce kullanmak istiyoruz
    Sabrın sonu selamet, örneği az olan bir proje oluyor, aksaklıklar & gecikmeler kaçınılmaz. Ben bile hergün özellikle konuya bakıyorum güncelleme var mı diye. Sizin heyecanınız film konusudur diye düşünüyorum. İnşaAllah hatasız, kusursuz şekilde toplayıp, sorunsuz binmek nasib olur.
    MR.EVO53

mcemrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elinize sağlık.

Umarım tez zamanda bitirir ve sorunsuzca yıllarca kullanırsınız aracınızı. Uzun süredir sadece sizin konunuz için giriyorum foruma. Böyle bir proje Türkiye de tek olsa gerek baba oğul olarak gerçekleştirilen.

hakan_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mehmet6r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabrın sonu selamet, örneği az olan bir proje oluyor, aksaklıklar & gecikmeler kaçınılmaz. Ben bile hergün özellikle konuya bakıyorum güncelleme var mı diye. Sizin heyecanınız film konusudur diye düşünüyorum. İnşaAllah hatasız, kusursuz şekilde toplayıp, sorunsuz binmek nasib olur.
    ilginiz için teşekkürler , amin

Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasipse sunroof ne zaman geliyor?
    sunroof şuanki önceliklerimizden çıktı malesef , babamında bahsettiği gibi arabayı sağlıklı şekilde yürütmek ve içini dışını toplamaya ( boya / döşeme ) yoğunlaşacağız
    bunun gibi daha tam sonuçlandırmadığımız, araba yürüdükten sonra halledilecek bazı şeyler de var , örneğin şuan araç üzeridne büyük kafa açık diff var , o LSD diff ile değiştirilecek

Alıntı mcemrek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elinize sağlık.

Umarım tez zamanda bitirir ve sorunsuzca yıllarca kullanırsınız aracınızı. Uzun süredir sadece sizin konunuz için giriyorum foruma. Böyle bir proje Türkiye de tek olsa gerek baba oğul olarak gerçekleştirilen.

teşekkür ediyoruz , takipte kalmaya devam edin , bizim açımızdan keyifli olduğu kadar , sizler için de seyri hoş kareler çıkartmak için elimden geleni yapacağım , yakın bir zamanda arabaya özel bir blog tarzında site açmayı düşünüyorum

arabayı çektiğimiz gün benim çektiğim bikaç foto

arabanın aylar sonra güneş görmesinden dolayı mutluyum, mahalledeyiz

ve tabi akşam oturmaları artık daha güzel

bu arada da ufak ufak eksikleri almaya devam ediyoruz

SpeedlinE™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah abi,emeklerinize sağlık. Arkadan da e30 modeli göz kırpıyor kolay gelsin babanızla beraber sizlere

srgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güneşli günler bitmeden gelmeyeceğim hakan test sürüşünü yapmaya geleceğim ben
    L4404 | you are away

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne kadar para harcadınız açıkcası çok merak ettim , Allah kesenize bereket versin keyifle takip ediyoruz

lancerevo8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    forumda girdiğimde ilk kontrol ettiğim konu oldu Maşallah hocam hem babanıza hem size

mobil61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah emeklerinize sağlık temiz bir çalışma olmuş, emeklerinizin karşılığını bittiğinde alacaksınız herşey bittiğinde tam anlamıyla şekilleniyor jilet gibi duracaktır araban, bende bizimkisi için 4 yıla yakın bir süre bekledim ama sonunda güzelde oldu değdi babam sağolsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E30 'a ağbi geldi , ailemizin yeni Yıldızı ,,,,,,,,

41AF101 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah Hasan Abi , Güle güle kazasız belasız kullanın İnşallah.

Ayrıca e30'u sabırsızlıkta takip ediyorum.
    1978 Opel Manta & 1990 Opel Kadett GSİ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SpeedlinE™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah abi,emeklerinize sağlık. Arkadan da e30 modeli göz kırpıyor kolay gelsin babanızla beraber sizlere
    teşekkür ederiz ,,,

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler