User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
34 sonuçtan 20 ile 34 arası

Konu: project 005: 2004 ep3 K22 N/A

timmaah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı chiefkadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah bro egzantrik için başka alternatif yokmuydu
    vardı tabi ama abartmak istemedim dediğim gibi benm derdim kendimle beni tatmin etsin yeter..
    yapılabilcek ne vardı subap-yay-şapka-stage2 yada 3 egzantrik başka bişeye ihtiyaç yok ama günlük okula git gel sıkılınca bas tarzı bir araç için yeterli sanırım
    bazooka20 de geliyor inş yakında sapıkça emellerimizi onunla gerçekleştiririz Allah'ın izniyle...
    no car no fakin fuel

miniks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı timmaah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hedeflenen normal typer speclerinden yaptığımız kadar fazlasını alabilmek.. haa rakam olarak da soruyosan tahminimce 200 standartı olan bi araçtan olsun olsun 240-245 olsun...
    güç dışında da az yaksın çok kaçsın typerdan başka ne beklenir ki aile arabası diil sonuçta amaç belli rollinglerde utandırmasın,canım sıkılınca çıkayım otabana sorunsuz gaz açayım stresimi atiim haftada 1-2 gün yeter.
    öle suda gitsin kanat takayım uçsun ferrarilere gider yapayım değil yani niyetim beni az çok tanıyanlar bilir kimseyle bi derdim olmaz fanatik de değilim typer şöledir böledir dicek kadar ama bindiğim arabaların da hep normallerinden güç ve görünüm olarak farklı olmasına dikkat ettim şimdiye kadar..
    sadece bu nacizane bi typer yani...
    Hepsi istedigin gibi olur inşallah

Bu sıkıştırmaya başka egzantrik düşünme en güzeli JDM tercihin dogru ilerde ince conta falan takarsan ozaman da aynı egzantrikler ile devam

ama daha fazla artırırım piston degiştiririm dersen JDM ler turbo yapan birine satılmalı yerine biraz daha agresif olanlar alınmalı

bu spec lerde cıkartıcagın güç aşagı yukarı 240 ile 250 arası bir HP ama önemli olan tayparı yürütenin beygir degil tork oldugunu hepimiz biliyoruz

bu yüzden de 5.000 km gazladıktan sonra aracın esas nasıl gittigini görmüş oluruz
    Call for prayer
    http://m.youtube.com/watch?v=7na5Zm0vwtI
    insanlar en akıllı varlıklardır, hüküm edemedikleri yaradılış ve ölümdür
    Instagram hesabımız
    miniksracing - humidorturkiye

Hector - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı miniks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu sıkıştırmaya başka egzantrik düşünme en güzeli JDM tercihin dogru ilerde ince conta falan takarsan ozaman da aynı egzantrikler ile devam

ama daha fazla artırırım piston degiştiririm dersen JDM ler turbo yapan birine satılmalı yerine biraz daha agresif olanlar alınmalı

bu spec lerde cıkartıcagın güç aşagı yukarı 240 ile 250 arası bir HP ama önemli olan tayparı yürütenin beygir degil tork oldugunu hepimiz biliyoruz

bu yüzden de 5.000 km gazladıktan sonra aracın esas nasıl gittigini görmüş oluruz
    araba bende bı kac gundur 3500 km oldu rodaj 5800 de kesici var alt devirler cok ıyı su durumda gıdıcek heralde bu araba

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

bakalım torktan umutluyuz bizde şuan bile hissettirior kesici 5k de olmasına rağmen altlar güzel..
    işte beklenmeyen aksilikler yüzünden headerın gelmesi uzadı buda mecburi rodaj süresini uzattı ama sanırım önümüzdeki salı-çarşamba gibi elimde olucakmış ondan sorası Özgün'e kalmış..
    benm öle kendimi kasma gibi problemlerim yok bitince burdan kadran videolarını eklerim inş. iyi kötü hep beraber yorumlarız.Amaç kötü de olsa fikirlerle iyi olana ulaşmaya çalışmak bende forumun amacı budur fakat yanlış anlamayın bu sitede bile çekemeyen fesat insanlar var ne yazık ki ne yaparsanız yapın b.klanmaya çalışıyorsunuz bu üzücü bir durum...siz bunu benden iyi biliyorsunuzdur zaten piyasanın içinden birisi olarak..
    no car no fakin fuel

chiefkadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vardı tabi ama abartmak istemedim dediğim gibi benm derdim kendimle beni tatmin etsin yeter..
    yapılabilcek ne vardı subap-yay-şapka-stage2 yada 3 egzantrik başka bişeye ihtiyaç yok ama günlük okula git gel sıkılınca bas tarzı bir araç için yeterli sanırım
    bazooka20 de geliyor inş yakında sapıkça emellerimizi onunla gerçekleştiririz Allah'ın izniyle...
    Stage 2 ile sıkıntısız işe veya okula gidilebilir,egzantrik olup olmadığını herhangi bir şekilde anlamak mümkün değil ..Rol typer gazlama + normal kullanım 9lt/100 km ortalama ile gidiyordu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Stage 2 ile sıkıntısız işe veya okula gidilebilir,egzantrik olup olmadığını herhangi bir şekilde anlamak mümkün değil ..Rol typer gazlama + normal kullanım 9lt/100 km ortalama ile gidiyordu
    bakalım abi bi önümüzü görelim de sonuçta proje nasıl olcak belli değil daha önü açık yani bn yeterli kısmını güç olarak söledim o kadar emek ve paradan sonra kim takar ne yaktığını ama yakıosa da gitmeli makina
    no car no fakin fuel

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi motor oturana kadar bu şekilde kullanıp gazlamasında fayda var

sonra yavaş yavaş hızlandırır nede olsa motorun altı hazır üstünü yapmak tan kolay ne var

bu arada rodajı bırakın artık yagını falan yenilediniz dimi rodaj yagı ile dolaşmıyorsunuz inşallah

bence istanbula ugrayın bir ayar ceksin özgün başlayın gazlamaya 3800 km rodaj mı olur yaa

headers gelince de bir ayar cekersiniz olur biter
    Call for prayer
    Instagram hesabımız

ardacngns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    headers pazartesı gelıyor 70 mm duz boruda tamamdır.artık bı ayar kalıyor ,yağı degıstırın hılmı

abıde solemıs,araba adem abıde yako aradı benı gel test et dıye bursaya gıdıyorum.pazartesı

donmen cok geç

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ardacngns Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    headers pazartesı gelıyor 70 mm duz boruda tamamdır.artık bı ayar kalıyor ,yağı degıstırın hılmı

abıde solemıs,araba adem abıde yako aradı benı gel test et dıye bursaya gıdıyorum.pazartesı

donmen cok geç
    olm amma yaptınız yimişim arabasını sizden gıymatli mi baaa git bak bakam nası olmuş makine sen anlarsın bu işlerden
    yağı suyu tuzu özenle kontrol ediliyor..mecburi oldu bizim 1000den sonrası
    no car no fakin fuel

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    olm amma yaptınız yimişim arabasını sizden gıymatli mi baaa git bak bakam nası olmuş makine sen anlarsın bu işlerden
    yağı suyu tuzu özenle kontrol ediliyor..mecburi oldu bizim 1000den sonrası
    sakın

1000 km de bir yag degiştirmeyin min 5000 maks 10.000 kullanın yagınızı tabi 10/60 kullanıyorsanız ki ben bunu tavsiye ederim

yag da esas işlevini belli bir km gectikten sonra tam yerine getiriyor kendileri bile yazarlar bunu üreticlerin

boşa masraf yapmanıza gerek yok

fakat her gün sabah marşa basmadan yada her gazlama öncesi yine sogukken marşa basmadan bir yagını suyunu kontrol dip yola cıkarsan Allahın izni ile hiçbişicik olmaz
    Call for prayer
    Instagram hesabımız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sakın

1000 km de bir yag degiştirmeyin min 5000 maks 10.000 kullanın yagınızı tabi 10/60 kullanıyorsanız ki ben bunu tavsiye ederim

yag da esas işlevini belli bir km gectikten sonra tam yerine getiriyor kendileri bile yazarlar bunu üreticlerin

boşa masraf yapmanıza gerek yok

fakat her gün sabah marşa basmadan yada her gazlama öncesi yine sogukken marşa basmadan bir yagını suyunu kontrol dip yola cıkarsan Allahın izni ile hiçbişicik olmaz
    normalde 10-60 kullanıyoruz zaten ama şimdilk rodaj için 10-40 koyduk yağı 2500-3000 km oldu gazlanmadan kullanıldı araba..
    header gelmiş bugün sonunda p.tesi yağı değişir salı header boru egsoz işi biter sora ayar Allah'ın izniyle sıkıntısız devam
    no car no fakin fuel

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cihan Çizmeci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Walla gözümle görmesem o gömlekler nasıl sığmış oraya diyecem ama sığmış işte

Maşallah sıkıntısız binersiniz umarım

Peki şunu sorucam bu kadar incelmişken gömlekteki birkaç nokta bundan kaynaklı sıkıntı olmasından çekinmiyor musunuz?

Arda insan benide alır bu arada
    dartonun 89'la sıkıntısız kullanılabileceğini araştırıp öğrendikten sonra niyetlendik zaten bu işe Savaş Paşaoğlu en güzel veririm 86 ya da 89 da alınacağını sölediği için cesaret ettik biz de Allah yüzümüzü kara çıkarmaz inş...
    no car no fakin fuel

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fotoları ilk sayfaya ekleyemedim fotoğraf limiti yetmemiş son fotoları buraya ekledim.Dün itibarı ile araca exedy stageII debriyaj-exedy hafif volan-stoptech hava kanallı fren diskleri ve balatalar-70lik krom boru taktık sonlara doğru ilerliyoruz

no car no fakin fuel

YH199 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yakup 8100 out 9100 in

dön baba dön dööööön

dönmezsen başka türlü dönersin
    ,

TechTurkey Oz` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Temizledim Beyler DEwam Thanks Buttonu Kullanımı PLS
    www.drecu.com
    Ne Büyüktür Emeğe Saygı Duyan İnsan...!!!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)