User Tag List

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
100 sonuçtan 96 ile 100 arası

Konu: C20let Opel Astra Turbo Upgrade

Eyup Duygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı orcunnn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kankacım bastan soylıyım yıne

pıyasanın en cok kosturan opelı sınandı turbo olarak 350 400 dynojet guce sahıptı ve 9.5 sn kosuyordu

lsf ondan 50 100 hp arası kuvetleydı ama f25 kullanıyordu 3 vıtes cok uzundu ve ben en ıyı 8 xx kosardı

o stuplarda yanı 350 450 hp arası bı astra gıdebılecegı bu malasef

suan mecut kaddet gtx 2867 kullanıyor e50 1.55 basıyor astradan hafıf f28 kullanıyor ve onunda stabıl gıdebılecegı 8 xx ler

astra konusuna tekrar donersem 7 xx ve altı kosabılmesı ıcın bugunku mevcut dynoda 450 500 arası cıkarması gerekıyor bunun yanında cok ıı lastık kılıt ve sanzıman oranlarının cok ıı olması gerekıyor saglam bır f20 3.55 oranlı gerek oda kırılmaması gerek

aslında bunların hepsıne emre cevap verıcek en dogru surelerı onla gorucez bunlar sadace benım fıkırlerım
    Kalın yaptıgım cumle pek manıdar.400krank beygırındekı araba 9.5 altına cok rahat ıner onemıyorsa ya 2 tondur ya suren suremıyordur yada patınaj vardır.

Sinan ıle en cok deneyen adam olarak soylıyım benım ibizam krankta 300hp 1100kg ki dbn ıle olculmus suresı var.Sınan ıle aramızda en fazla 0.3-0.4sec vardır.

He ben denerken gt28 e 0.9 bar basıyordu.Ondan sonra setup degıstımı basınc mı yakıtmı yapıldı bılemem ama astra 350-400hp falan degıldı ne yaptınız

LSF konusunda da ustamın nasıl araba kullandıgını yakın cevresı gayet ıyı bılırkı LSF 45bın km sorunsuz sanzuman kırmadan motor kırmadan yuruyen bır aractı.Kendılerı bıraz nazıktır dbn alındıgında bende vardım tek kısı Sınan kadar sokuk ve gaddar kullanılan bır LSF sahsı kanaatımce 8.xx net kosardı.Oldu bıttı gıttı yenı setupta Emre yı beklıyoruz artık..
    DynoDynamics in Ecutuned

orcunnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Eyup Duygun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kalın yaptıgım cumle pek manıdar.400krank beygırındekı araba 9.5 altına cok rahat ıner onemıyorsa ya 2 tondur ya suren suremıyordur yada patınaj vardır.

Sinan ıle en cok deneyen adam olarak soylıyım benım ibizam krankta 300hp 1100kg ki dbn ıle olculmus suresı var.Sınan ıle aramızda en fazla 0.3-0.4sec vardır.

He ben denerken gt28 e 0.9 bar basıyordu.Ondan sonra setup degıstımı basınc mı yakıtmı yapıldı bılemem ama astra 350-400hp falan degıldı ne yaptınız

LSF konusunda da ustamın nasıl araba kullandıgını yakın cevresı gayet ıyı bılırkı LSF 45bın km sorunsuz sanzuman kırmadan motor kırmadan yuruyen bır aractı.Kendılerı bıraz nazıktır dbn alındıgında bende vardım tek kısı Sınan kadar sokuk ve gaddar kullanılan bır LSF sahsı kanaatımce 8.xx net kosardı.Oldu bıttı gıttı yenı setupta Emre yı beklıyoruz artık..
    eyup farkındamsın bende aynı seyı soyluyorum 8 sec dedım suresı budur demedım selım abının nasıl araba kullandıgı bende ıyı bılıyorum fakat 100 200 nerdeyse 1 vıteste alıyor oda sanzıman kırılmasın ve patınaj olmasın dıye tercıh ettıgı oranlardan dolayı
    bugun sınan dynojette cıksaydı 350 400 arası cıkardı dedım ve yınede aynı seyı soyluyorum 350 den asagıya degıldı ve suresınıde beraber altık senı gectıgınde suresı 9 sonu cıkıyorudu senın suren daha ıyıdı ama senı gecıyordu ılerde
    oda tork ve vıtes oranı ıle alakalıdır
    senın 300 hp dedıgın guc senın kendı dynodur onun fabrıkasyon krank gucu olmadıgı bılıyoruz bu md dyno ıcınde gecerlı
    he senın dynıda sınan 330 dan asagıya gelmezdı 2871 1.1 bastıgı ve 9.5 sn gıttıgı zaman ıcın konusuyorum
    benım nazarımda sure ruzgarı arkana al dagdan at sonra yukaru egım tutsun degıl
    gercekte arabanın ne gıttıgını merak edıyorsan bene normal sekılde basarsın benım arabama ortalam bu gıdıyor dersın
    sure kasmak kendını kandırmak sadace sınan da senın tabırınle sınanda kaska 9 basına ınerdı
    Turbo SN95 Mustang GT AVKSERVİS
    DR.ECU

34NVL80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kankacım bastan soylıyım yıne

pıyasanın en cok kosturan opelı sınandı turbo olarak 350 400 dynojet guce sahıptı ve 9.5 sn kosuyordu

lsf ondan 50 100 hp arası kuvetleydı ama f25 kullanıyordu 3 vıtes cok uzundu ve ben en ıyı 8 xx kosardı

o stuplarda yanı 350 450 hp arası bı astra gıdebılecegı bu malasef

suan mecut kaddet gtx 2867 kullanıyor e50 1.55 basıyor astradan hafıf f28 kullanıyor ve onunda stabıl gıdebılecegı 8 xx ler

astra konusuna tekrar donersem 7 xx ve altı kosabılmesı ıcın bugunku mevcut dynoda 450 500 arası cıkarması gerekıyor bunun yanında cok ıı lastık kılıt ve sanzıman oranlarının cok ıı olması gerekıyor saglam bır f20 3.55 oranlı gerek oda kırılmaması gerek

aslında bunların hepsıne emre cevap verıcek en dogru surelerı onla gorucez bunlar sadace benım fıkırlerım
    Selam herkeze, 34 NVL 80 benim aracım biraz uzak kaldık rieger derken bilmem ne derken 4x4 yapalımmı derken aem ems 4 beyin felan hepsi geldi fakat uğraşamadık. kısmetse yılbaşından sonra çıkartacağız. bu arada Dostum F20 zaten 400+ dayanmaz ki bence 400 - ye de dayanmaz F28 yada F40 lazım. şanzumanımız sandıkta geldi sıfır F28 hatta yavrusu ile 4x4 için yavruyu satıyorum isteyen yada ilgilenene yardımcı oluruz. allah kimsenin motoruna tekerine zeval vermesin en hızlı geçilemez diye bişey yok bence sorunsuz sıkıntısız kırmadan gitsin 2. 3. olsun....

Yapıldı bitti beklemede durum şuan böyle... arka orjinal jantlarından ofseti anlayabilirsiniz.... kısmetse rengide alttaki gibi...
    http://www.techturkey.com/forum/body...ghlight=rieger

orcunnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    hayırlısı olsun ben senın yazdıklarından farklı bısey yazmadım bazen guc oluyor ama bu seferda baska yerden kısıyorsun gıbı gıbı

beklıyoruz merakla bu yaz guzel opeller olucak anlasılan

lsf - sınan- kaddet - sızınkı de olur denerız hepsını bakarız ınsallah
    Turbo SN95 Mustang GT AVKSERVİS
    DR.ECU

34NVL80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlısı olsun ben senın yazdıklarından farklı bısey yazmadım bazen guc oluyor ama bu seferda baska yerden kısıyorsun gıbı gıbı

beklıyoruz merakla bu yaz guzel opeller olucak anlasılan

lsf - sınan- kaddet - sızınkı de olur denerız hepsını bakarız ınsallah
    allah razı olsun....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)