Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: 206 orta konsol nasl sklr?

BRETE - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    15.Austos.2010
    Ya
    33
    ehir
    Bornova - zmir

Exclamation 206 orta konsol nasl sklr?

arkadalar bugn arkadamn 206 snn orta konsolu ve gsterge panelini skcem nette baya bir aradm fakat orta ksm ile foto bulamadm gstergeleri daha nce sktm onda sknt yok ama orta ksm ile ilgili foto varsa paylarmsnz veya nerelere dikkat etmeliyim malum pejo cins yerlere civata ve trnak koymaya baylyor krlsnda yedek para satalm diye neyse yardmlarnz bekliyorum imdiden teekkrler...
    Bir araba grrsn arabay hayal edersin, paray biriktirirsin, sonra tv'yi ve benzini hesaplamay unutursun( her gn zam geliyor ) para yetmez, babay alrsn hevesin kaar

emre_ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    22.Mart.2011
    Ya
    26
    ehir
    istanbul
    Kolay gelsin orta konsolu sokmek icin saatin ustundeki 4 lu ve kilit tusu olan yerin sapkasindan tut cek yukari dogru sonrasinda 2 alyan vida var altinda onlari sok sonra yavasca cekerek cikart en altta sert klips var ona dikkat et kirilmasin :
    by ecufast d.r. ecu
    by p.p.r. motorsport
    by imamoglu turbo
    by maxi
    by tdipower
    by ecutuned
    by cumhur ekmekci
    sfr turbo araylar her model iin pm atnz

yelik
    15.Austos.2010
    Ya
    33
    ehir
    Bornova - zmir
    Alnt emre_ Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kolay gelsin orta konsolu sokmek icin saatin ustundeki 4 lu ve kilit tusu olan yerin sapkasindan tut cek yukari dogru sonrasinda 2 alyan vida var altinda onlari sok sonra yavasca cekerek cikart en altta sert klips var ona dikkat et kirilmasin :
    eyvallah emre arkada bi gelsin bugn skerken foto ekerim en azndan baka arkadalara faydas olur
    Bir araba grrsn arabay hayal edersin, paray biriktirirsin, sonra tv'yi ve benzini hesaplamay unutursun( her gn zam geliyor ) para yetmez, babay alrsn hevesin kaar

gkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    08.ubat.2006
    Ya
    29
    ehir
    ZMR / ANLIURFA
    www.honda-tech.com

ok bildimlik yaparsan ok dmlk yaarsn,yok derdimlik yaparsan dert grnce saparsn....

yelik
    15.Austos.2010
    Ya
    33
    ehir
    Bornova - zmir
    eyvallah gkan saolasn ekilmii varm teekkrler imdi arkadalada konutum sabrsz sktm ben diyor iyi yaptn dedim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)