Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ppr motorsport kaan

uluctatarhan
    Misafir

PPR Motorsport Kaan Özür

bugun öğle saatlerınde parcalarımızı hızlı oto mustafa abıye goturduk kaan abı de geldı. forumda konustugumuz gıbı parcaları verıp bos olanları alıcak vede paramızı alıcaktık..paramızıda getırmıstı gördük.

hiç bir sekılde terbıseyızlık sevıyesızlık olmadan konustuk bızım bılgımız dahılınde olan seylerı soyledık itina ile ilgilendiler..

Bize Uzun uzun anlattılar..neyin ne sekılde olucagını nerde hata olursa neler dogurabılcegını ve hatta rs kapagı ile laguna kapagındakı farkıda ogrenmıs olduk (sapla samanı ayırt eden ıkısını cok ıyı ayırt edermıs)

sorunun yapılan polıshte veya rektefıyede olmadıgını net bı sekılde anlamıs olduk.suc tamamen bende yani rektefıyecımdedır.onlarda bana hak verdıler cogu konuda yasadıgım sıkıntılardan dolayı..tekrardan herkezın onunde özürdiliyorum hem mustafa hemde kaan abıden böyle olablcegıne ıhtımal vermıyordum cok agır yuklendım bana aksedılen seyler cok cok farklıydı halbukı durum öyle degılmıs..

dahada magdur olmamam ıcın kapagımı bır daha kontrol edıcek herhangı bırsey varsa ise duzeltıcek. kelebek kutusunuda yenısıyle polıslı bır sekılde degıstırıcek.
    bunları yapmak zorunda degıldı ben buna kesın emınım cunku hıc bır sucları yokmus ben yargısız infaz yapmısım. Yapıyorlarsa onların büyüklüğündendir.

ben verdıgım parayı kurusu kurusuna helal edıyorum Allah önlerını acık Etsin.
    arabamın yurumesınden zaten cok memnundum yınede cok memnunum.
    ben hem kaan abı ye hemde mustafa abıye kendımı affettırcem bır rakı sofrası ısmarlıycam sözüm söz

okudugunuz için tessekurederım..
    Konu uluctatarhan tarafından (06.Temmuz.2012 Saat 02:05 ) değiştirilmiştir.

mrtngn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Keske bastan oturulup konuşulsaydı o tatsız durumlar yaşanmasaydı...

Tanımasamda başta ppr motorsports kaan abi olmak üzere iki tarafada helal olsun..

Eli öpülesi esnaflardan bitanesi bence !
    Alıntı Alper_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunlar insan eti yiyen tipler

YsnErhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Senin adına talihsiz bir olay ama ppr motorsports gerçek esnaf oldugunu bir kez daha kanıtlamış tebrikler

ramo35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kaan abi ilk sorun yaşadığını duyunca(blokta sıkıntı yaşandığını duymuştuk) üzülmüştü çok o kadar uğraşıdan sonra araban çok güzel gidiyordu çünkü iyi gittğini hep beraber görmüştük zaten o gece. yaptığı her işte ufak bir sorun yaşansa bile hallolması için elinden geleni yapıyor problem yaşamasın mağdur olmasın karşıdaki en nihayetinde yaptığı araçların yürümesi onada zevk veriyor sıkıntı yaşadığında onunda başı ağrıyor daha önce yazdıklarını eminim emek verdiğin arttırdığın paralarla birşey yapmaya çalıştıgın arabanda karşılığını görmek en büyük hakkın sıkıntı olunca insan ister istemez geriliyor hallolduğuna sevindim inşallah aracın çok daha iyi olur..
    Konu ramo35 tarafından (06.Temmuz.2012 Saat 02:23 ) değiştirilmiştir.

Mr.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrik ederim gayet içten hatayı anlamıs sekılde yazdıgın ıcın.
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ünlümü.
    İngiltere Kralı, rahmetli Başkan Kennedy, taçsız kral Pele, Backhenbauer, kaleci Mıer, Nadio Komanachi, Bridget Bardo, Fenerbahçeli Cemil

hepsi bu siteye üyedir.

emre_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cozulmicek birsey degildi sevindim
    Kaan pampimin konular gene hit oluyo
    by ecufast d.r. ecu
    by p.p.r. motorsport
    by imamoglu turbo
    by maxi
    by tdipower
    by ecutuned
    by cumhur ekmekci
    sıfır turbo arayışları her model için pm atınız

PPR engineering - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeşim ilk önce teşekkür ederim anlayaşınız için.Mustafa abide bende en başından beri parçaları bu olay ilk olduğunda getirmeniz taraftarıydık hata olacağına imkan zaten vermemiştik ama eğer olsaydıda hata en başından telafi edecektik.Öte yandan rektifiyecinizin böle bir şey yapmasına üzülerek şaşırmadık bazı kişiler hariç(bir elin parmağını geçmez) en başından beride mustafa abide bende senin doldurulduğunu boş yere biliyorduk. yuva cöktü dediği yuvalar değişmemiş gaydlar değişmemiş kötü dediği ppr motorsport valfler araç üzerinde yuvalar revizyon dahil görmemiş ve hala daha kaçırmıyordu yuvalar sizin yanınınzda vakum testine soktuk gördünüz .Son zaman larda laguna kapakları meşur oldu onuda sana gösterdim'ki anla atılan boklama durumlarını arkadaşlar laguna kapağı ile rs kapağı arasında farklar buyuk öle laguna kapağı alınıp rs e tamammen cevrilecek bir kapak değil fiziksel farklılıklar mevcut Uluc'ta bunu gördü anladı köylü kurnazı diye tabir edicem bir kaç kişi iş bilmeden sürekli arkalardan bir yerlerden konuşuyor kimler olduğunuda gayet iyi biliyorum seviyesine inmeyeceğim.Dün gelen uluç ve mert'e cok tesekkur ediyorum dinlediler anladılar hak verdiler elimizi sıkıp özür dilediler erdemliklerini gösterdiler ve son olarak'ta insanların bilmesini isterim para her zaman ikinci planda olmuştur benim içim yaptığımız araba istediklerimizi verdiğinde aldığım haz paradan cok daha önemli.
    Konu PPR engineering tarafından (06.Temmuz.2012 Saat 07:58 ) değiştirilmiştir.
    Zahida, aklına ehl-i hikemin olma hasud, vermeyince sana Ma’bud ne yapsın Mahmud. ( Şinasi )

2JZ-GTE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kaan kardeşle geçen akşam ilkdefa tanıştık rolling gecesinde düzgün insanlar 3'e 5'e bakacak adam olmadığı durusundan belli şaşırmadım helal olsun ALLAH herkezin yolunu acık etsin
    Hayatınızın Her Gününü Son Günü Gibi Yaşayın. Vallahi Birgün Haklı Çıkacaksınız...

mappad by murat uzun

bLackModeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kaan abim cok zevkli bi kişilik o insanın asla yanlıs yaptıgı düşünülemez sorun hal oldugu ıcın sevındım .. senide tebrik edrim ayrıca
    BİG turbo hdi full boost
    iletişim için
    v

cartech tuning hasan serdar şengül 05438757021

Arenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dün konusmustuk Kaan olay neticelenmemisti simdi ogrendim sevindim

Uluc arkadasida tebrik ederim yerinde bir hareket yapmis iki tarafada buyuk gecmis olsun

PPR engineering - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Arenimo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün konusmustuk Kaan olay neticelenmemisti simdi ogrendim sevindim

Uluc arkadasida tebrik ederim yerinde bir hareket yapmis iki tarafada buyuk gecmis olsun
    eyvallah aren sağol aynen konuştuğumuzda sonuçlanmamıştı.sen sonra hayabusaya binip gittin hehehe
    Zahida, aklına ehl-i hikemin olma hasud, vermeyince sana Ma’bud ne yapsın Mahmud. ( Şinasi )

SLH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kaan abi her zaman ki gibi kendi özü gibi davranmış yine esnaflığını göstermiş her zaman diyorum sayılı kişilerdendir kendisi

sanada helal olsun özürünü burda dile getirmişsin
    Alıntı ridwan_1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cocuklugumuz neydi be panpa

3rk4n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çözülmesi sevindirici. Kaan adam gibi adamdır öyle yamuk yapacak adam deil.
    Tu5jp4
    Techturkey.
    206 RGti.

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Prolemın cozuldugune sevındım

Kaan ıyı esnaftır her zaman yaptıgı ısın arkasında durur

her seyın hayırlısı olsun..
    GTR106 N/a 0-400mt 13.501sn
    Remaps - OverBoost - Bes Servis - PPR Motorsport - Us Performance

stlegal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    halledilmesine sevindim kaanla ilgili kötü bir şey duymuyorduk çok iyi oldu haletmeniz bu şekilde..
    ALO ACİL HONDA PARÇA:05326038730

KÜRDE BİSİKLET VERMİŞLER GİTMİŞ VALİYİ EZMİŞ

VTEC® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herşeyin hayırlısı olmuş 2 taraf içinde, Kaan çok iyi esnaftır, ticarette yanlış anlaşılmalar her zaman var araba desen zaten civata kutusu, tatlıya bağlanmasına sevindim.

Arenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı JapanTuner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eyvallah aren sağol aynen konuştuğumuzda sonuçlanmamıştı.sen sonra hayabusaya binip gittin hehehe
    Kanka tatmin etmiyo 4 teker artık heryerde kadran kırıyorum tekrar geçmiş olsun Kaan başarılarının devamını dilerim

orhan_guney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hatanın telafi olması ve fark edilip özürdilenmesi ve kabullenmesi gerçekten çok güzel bir davranış.
    DRİLL
    Megachips

ibooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçen konudada yazdık hata yapıyorsun diye neyse sevindim iki taraf adına

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)