Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 19 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Astra J 1.3 Cdti cosmo 95 hp iin yorumlarnz

TurboJDM
    Misafir

Astra J 1.3 Cdti cosmo 95 hp iin yorumlarnz

uan 2 aracmz var biri 2011 model clio grand tour 85 hp modeli bunu satmay eyll bekleyip 2013 model Astra j 1.3 cdti cosmo almay dnyoruz. Kullananlar, aracn + ynlerini - ynlerini, yakt tketimi, konfor, ekiini gibi ynlerden yorum yaparsanz sevinirim. Birde kullananlardan chip yazlm bunun dnda + g alacak para takanlar oldumu malum 95 hp olduu iin bo arl bile 1400 kg olan aracn 0-100 14.7 sn. Trkiyeye getirilmeyen motoru 1.7 dizel 125 hp 0-100 11.5 saniye. Chip'le bu gce yakn g almak mmkn m? imdiden ilginiz iin teekkrler

S.zeren - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.Ocak.2010
    Ya
    26
    ehir
    stanbul/B.evler/Fatih
    astra J iin 1.6 motor gelicek diyolard ama nedir ne deildir bilmiyorum
    Livestrong

HC ASTRA

TurboJDM
    Misafir
    Alnt Livestrong Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    astra J iin 1.6 motor gelicek diyolard ama nedir ne deildir bilmiyorum
    dizel 1.6 motor mu?

S.zeren - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.Ocak.2010
    Ya
    26
    ehir
    stanbul/B.evler/Fatih
    Alnt TurboJDM Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    dizel 1.6 motor mu?
    evet bi ka kiiden yle duydum
    Livestrong

HC ASTRA

halilcan9455 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.Austos.2010
    Ya
    19
    ehir
    Trkiye/samsun
    aynen 1.6 Cdti 105 HP
    Alnt gokhan07 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    uymas iin ncelikle arabada bi beyin olmas lazm oda senin arabada yok
    Alnt erkin006 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    dz mantk biz aarken kimseye sormuyoruz...onlarda silerken

punto_multijet - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.Ocak.2006
    Ya
    33
    ehir
    zmir
    1.3 95hp olan motor punto evoda otomatik olmasna karsn cok basarl. tepkileri dier 1.3lerle tamamen alakasz sanki 1.6 motor gibi o kadar diyim. hatta full donanm punto evo 1280kg olmasnn avantajyla 0-100 11.7sn ama ayn motor astada nasl tepki gosterir dersen cokta farkl olacagn sanmyorum. guzel olur tahminimce

TurboJDM
    Misafir
    Alnt Livestrong Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    evet bi ka kiiden yle duydum
    Alnt halilcan9455 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    aynen 1.6 Cdti 105 HP
    Ne zaman gelicei konusunda bi bilginiz var m?

Alnt punto_multijet Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    1.3 95hp olan motor punto evoda otomatik olmasna karsn cok basarl. tepkileri dier 1.3lerle tamamen alakasz sanki 1.6 motor gibi o kadar diyim. hatta full donanm punto evo 1280kg olmasnn avantajyla 0-100 11.7sn ama ayn motor astada nasl tepki gosterir dersen cokta farkl olacagn sanmyorum. guzel olur tahminimce
    Teknik zelliklerinde 95 olan 14.7 110 hp olan 12.7 125 hp olan 11.5 0-100 leri

efe_ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.Eyll.2009
    Ya
    24
    ehir
    stanbul
    Yazk Gnah , bu ar hantal zevksiz araca o paralar vermeyin

Ahmet Saraolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.Eyll.2008
    Ya
    25
    ehir
    st./Beylikdz - Ank.
    astralarn biraz daha hacimli dizellerini getirsin opel artk... tr ye zel vivaro 1.3 cdti yapp getiricekler diye korkuyorum

devil_berk22 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.ubat.2009
    Ya
    26
    ehir
    _Ke$aN_
    1.6cdti ne zaman gelecei belli deil daha dorusu gelecei bile belli deil 1.3cdti iin chip ile 110-115 hp alanlar var daha sert bir yazlmla g artabilir ancak bence fazlasna gerek yok

punto_multijet - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.Ocak.2006
    Ya
    33
    ehir
    zmir
    Alnt TurboJDM Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ne zaman gelicei konusunda bi bilginiz var m?

Teknik zelliklerinde 95 olan 14.7 110 hp olan 12.7 125 hp olan 11.5 0-100 leri
    yok benim yazdgm 11.7 95lik motoru olan punto iindi. 14,7 ile 11.7 baya baya fark varms 100-150kg farka gore

efe_ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.Eyll.2009
    Ya
    24
    ehir
    stanbul
    Anlamadm bu araca insanlar 55 ve st paralar verirken , rakip aralarn teknik verilerini alp himi incelemiyorlar?Kasas ho , ii gzel eywallah lakin 1.3 motor sa-ba yolduruyor bu kasada.

TorqueTuning - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.Aralk.2006
    Ya
    39
    ehir
    stanbul/Trkiye
    Astra J 1.3 CDTI kelimenin tam anlamyla bir eek. 60 milyar verip adam kangren edecek bir ara almak ok mantkl olmasa gerek...

halilcan9455 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.Austos.2010
    Ya
    19
    ehir
    Trkiye/samsun
    1.6 Cdti
    combo da sata sunuldu.
    95 ve 105 hp olmak zere.
    95 hp sadece otomatiklerde var hacimden baka hibir fark yok 1.3 95 lie gre . Tork da ayn.
    Alnt gokhan07 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    uymas iin ncelikle arabada bi beyin olmas lazm oda senin arabada yok
    Alnt erkin006 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    dz mantk biz aarken kimseye sormuyoruz...onlarda silerken

TurboJDM
    Misafir
    Alnt efe_ Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yazk Gnah , bu ar hantal zevksiz araca o paralar vermeyin
    karar deitirdik zaten test aracn kullandktan sonra 85 hp clio grand tour bile bana seri geldi o kadar diyim yani. 1400 kg araba 190 nm benm 1200 kg yakn grand tour 200nm ok sama bence opel. bizim astra alma kararmz amcamn turbo insigniay dizeli ile deitirdik 78 bin tlye edition elegans paket 130 otomatik modelini aldk. sizede astra verelim dediler ondand dncemiz ama uan vazgemi durumdayz bu fiyata yeni jettalar varm dizel onlar inceliyoruz bu hafta inallah fethiye baaran bayisinde test aracn kullancaz.

Alnt Ahmet Saraolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    astralarn biraz daha hacimli dizellerini getirsin opel artk... tr ye zel vivaro 1.3 cdti yapp getiricekler diye korkuyorum
    yurtdnda 1.7 dizeli varm ama trkiyeye getirilmiyormu tvnin fazla olmasndan dolay

Alnt devil_berk22 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    1.6cdti ne zaman gelecei belli deil daha dorusu gelecei bile belli deil 1.3cdti iin chip ile 110-115 hp alanlar var daha sert bir yazlmla g artabilir ancak bence fazlasna gerek yok

burdan 1.6 motorun geleceini duyduktan sonra sat temsilcisine bu soruyu sordum byle bi bilgimiz yok diye cevap verdi chipte o gleri almak yerine orjinalinde almak daa iyi bence.

Alnt punto_multijet Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yok benim yazdgm 11.7 95lik motoru olan punto iindi. 14,7 ile 11.7 baya baya fark varms 100-150kg farka gore
    1.6 105 hp yeni jettada 1400 kg ama 0-100 11.7 saniyede tamamlyor 10 hp mi bu fark yaratyor yoksa anzuman oranlarm anlam deilim ahsen

Alnt efe_ Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Anlamadm bu araca insanlar 55 ve st paralar verirken , rakip aralarn teknik verilerini alp himi incelemiyorlar?Kasas ho , ii gzel eywallah lakin 1.3 motor sa-ba yolduruyor bu kasada.
    aynen 64000 tl araca veriyorsun iyi ho 1.4 motor fieste gelip seni solluyor insan bi gl motorulu yapar o parann hakkn versin diye

Alnt TorqueTuning Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Astra J 1.3 CDTI kelimenin tam anlamyla bir eek. 60 milyar verip adam kangren edecek bir ara almak ok mantkl olmasa gerek...
    aynen yle insigniada yle 180 hplik turbodan 2.0 cdti 130 hp ve otomatik anzuma dnnce insigniadan soudum.

Alnt halilcan9455 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    1.6 Cdti
    combo da sata sunuldu.
    95 ve 105 hp olmak zere.
    95 hp sadece otomatiklerde var hacimden baka hibir fark yok 1.3 95 lie gre . Tork da ayn.
    o sadece ticari amal oda galiba motorunu fiatla ortak retimmi yanl bilmiyorsam.

cmbydr - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.Haziran.2012
    Ya
    24
    ehir
    stanbul - zmir
    ok yakn bi arkadamda var performans dnda memnun. Yakt, konforu ve doluluu gayet iyi aracn ama akcas ben olsam asla almam inanlmaz hantal bi araba hi bir tat vermez.

fevzi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.Kasm.2009
    Ya
    24
    ehir
    stanbul
    aman dyym bulamayn ok hantal b arac

MEGFB - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Austos.2012
    Ya
    20
    ehir
    konya
    astra segmentinde ok konforlu fakat dizel motoru herkesin akln kartryor bazlar yeterli diyo bazlar ok hantal diyo baktm 0-100 hzlanmasna dili oranlar etki ediyo 1 de 40 45 gryo sanrm 2 de 70 75 gibi rakamlar gryo bunlar ok kt mesela 1 de min 50 2 de 80 grmesi lazm o zman 0-100 13.5 filan olur diye dnyorum araba kalktktan sonra nasl orasn merak ediyorum

John - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.Nisan.2012
    Ya
    25
    ehir
    Trkiye/Edirne
    sakn, allah korusun, kimseye byle bir zeval vermesin, yce isa akna ciizs diyorum bu ara iin. hayatmda daha hantal 1 adet ara kullanmtm o da sanayide eski model atmosferik dizel bir kamyondu.

o kadar para verip alabileceiniz en kt aratr kendisi, sollama falan yapamazsnz kolay kolay mesela. ayrca u an ayn motorun corsa daki versiyonunu kullanyorum. 1.3 dte ecoflex. o dahi inanlmaz hantal bir ara ve yakt tketimi hi te gzel deil, ayrca garip garip arzalar yznden servisten de kamyorum 2800 km deki 0 aracmla.

neyse uzun lafn ksas, doruca en yakn vw bayisine gidip 1.6 tdi 105hp bir golf aln, donanm olarak ok yksek bir seviyede olmasa da; o kalite ve gven hissi yeterli. ben opel'in ''alman'' diye snflandrlmasna karym. belki hyundai, kia, daewoo gibi aralarla ayn snfta olabilir. kald ki kia ile hyundai de kalitelerini inanlmaz arttrp opel'den ok daha iyi bir konuma da geldiler u an bence.

naizane fikrim bu, ama sakn diyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)