User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
34 sonuçtan 20 ile 34 arası

Konu: Astra J 1.3 Cdti cosmo 95 hp için yorumlarınız

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    kullanmadan önce çok kişiden hantal ötesi araç falan diye duymuşdum ilk j kasalar çıkdığında hadi canım olmaz o kadar klasik abartmalar falan diyordum ama aracı sürünce söylenenlerin az bile olduğunu anladım araba hantal değil alt devirlerde sürünüyor hızlanma ivmelenme hak getire sollamaya falan hiç çıkmayın sollıycağınız insana ayıp olur ..

1.6 cdti olayına gelince buda 5-6 yıllık şehir efsanesi astra h kasadan beri şu 1.6cdti motor gelicekde gelicek j kasa çıkdı hala gelicek artık gelmesede olur diğer markalar ekmeği yedi bitirdi opel bu saatten sonra 1.6 cdti getirsede bana göre satamaz..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Emre Akçay
    Misafir
    Astra ile Ceed arasında kalmıştım bende. Astra'nın gidişini görünce, direk Ceed aldım.

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Opel elbette 1.6 dizel getirmek ister ama demekki fiat vermiyor 1.6 dizeli opele...İnsanın aklına başka birşey gelmiyor...
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı halilcan9455 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen 1.6 Cdti 105 HP
    fiat ın 1.6 turbo dizeli dir kesin..

GM 1.3 ve 1.9 unu kullandı, demekki 1.6 yada el atıyorlar

Ben de 1.6 dizel motorlu linea var 1.3 lerle karakter olarak alakası yok, performans olarak çok tatmin edici (1.6 dizelin edebileceği kadar tatmin tabiki) yakıt tüketimi de 1.3 lere yakın.. 100 kg ağırlık farkı var 1.3 lere göre, yakıtın biraz fazla olması normaldir

eyup58
    Misafir
    bizde aynısı var 2011 model araba1.3 araçlara göre performanslı kalitesi yakıtı konforu gerçekten çok başarılı bir araç.Ancak bizdeki biraz sıkıntılı oldu ve bi kaç arkadaştada duydum baskı balta sorunu vardı 1vitese geçmiyordu vites dişlilerinde tabiki bu fabrikasal.Yane arac basımızı ağrıttı tabi hepsinde olucak diye bişey yok ama bana sorarsan performansı iyi değil sonucta 1.3 fazla bişey beklememelisin o kasaya 1.3 yetmiyor ve bunu dik rampalarda araç resmen bağariyor
    Araba 3 4 kişi olunca rampada hemen devirden düşüyor durdun mu zar zor kalkıyor.Bizde clio4 için satiyoruzz tek eksiği gidişi arabaya o motor yetmiyor o kasa bir arabaya geri kalan herşeyde başarılı.

1.6 dizel getirirlerse gerçekten nokta olur hem sportif hem aileye giden bir araç 1.6 oldumu yapıştır gitsin
    Yalnız 1.6 benzinlileri hem çok yakıyormus hemde gitmiyormus aşırı yakıt tüketimi varmıs arkadaşlarımda var o yuzden 1.6 benzinden uzak dur benden demesi.Hayırlısı olsun

eyup58
    Misafir
    Alıntı efe_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlamadığım bu araca insanlar 55 ve üstü paralar verirken , rakip araçların teknik verilerini alıp hiçmi incelemiyorlar?Kasası hoş , içi güzel eywallah lakin 1.3 motor saç-baş yolduruyor bu kasada.
    herkes gazlamanın peşine düşmüyor kardeşim mesela eniştem yasını almıs adam güvenlik olsun sorunsuz olsun yetiyor astrada istekleri karşılıyor performansıda senin benim gibi insanlar için yeterli değil ama istek zevk meselesi

FAGE12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konu baya bir once acılmıs ama yınede yazayım
    simdi forum a takılan ların çoğu performan sı seven ınsanlar bu konu buraya acılırsa oncelık performans degerlendırmesı olur kı astra bu konuda dırek eksı puanı alan bır araç lakın arabanın içine oturunca insan kendini başka alemde hissediyor sahsen ben opel astrayı cok begenıyorum kesınlıkle benım ıcın ayrı bır yerı var performans olayını da chıple 95 hp den 120 hp cıkardıktan sonra o kadarda sorun olacagını pek zannetmıyorum aractan beklentılere baglı bırazda sonucta aynı klasmanda olan golf e baktıgımda 1.6 dızel arac lakın kılıma yok arac ta o araba gıtse ne olur gıtmese
    Birgün Ölürsem Tabutumu 4kişi Taşıyacak Yaa. Öndekiler 1.60 Boylarında, Arkadakiler 1.90boylarında Olsun. Maksat Ön Biraz Basık Dursun

61TS061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TurboJDM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan 2 aracımız var biri 2011 model clio grand tour 85 hp modeli bunu satmayı eylülü bekleyip 2013 model Astra j 1.3 cdti cosmo almayı düşünüyoruz. Kullananlar, aracın + yönlerini - yönlerini, yakıt tüketimi, konfor, çekişini gibi yönlerden yorum yaparsanız sevinirim. Birde kullananlardan chip yazılımı bunun dışında + güç alacak parça takanlar oldumu ***** 95 hp olduğu için boş ağırlığı bile 1400 kg olan aracın 0-100 14.7 sn. Türkiyeye getirilmeyen motoru 1.7 dizel 125 hp 0-100 11.5 saniye. Chip'le bu güce yakın güç almak mümkün mü? şimdiden ilginiz için teşekkürler
    merhabalar.şahsi kanaatimi ifade edeceğim katılmayanlar olabilir.aracı arkadaşım almış bu yaz kullandım.bir defa araçtan ne beklediğiniz önemli.bir aile aracı için gayet yeterli bir performansı var.öyle çekmiyor kalkmıyor gibi bişeyde yok araçta.şehir içinde gayet kullanışlı ara hızlanmaları yeterli.1.vitesi öyle bahsedildiği gibi ölü falan da değil.tabi 110bg ve üzeri dizel bir araçtan inersen hantal gelmesi çok normal.bence parasını hakeden bir araç astra j.1.3 cdti 95hp değişken geometrili turboya sahip motoru ise ekonomi öncelikli yapılmış.bir performans canavar olmasa da kesinlikle hantal bir araba değil.bence 1.6 benzinlisinden daha zevkli.
    VW BORA 1.9TDI COMFORTLİNE 2000

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok hantal bi araba dizelde genelde 2.vites güzel olur kafa kaldırır araba astrada öyle bişey yok keyif vermiyor + chipli 65 lik clioyla 0 dan kalkınca baya önde oluyorum rollingde benim devrimde basınca o çok altta kaldı onun için baya uzadım ama ona göre basıncada yine 1.5 2 boy önde gittim hep

multispace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6 ileri olan astra kullanmıştım biraz hantal gelmişti bana . . performans beklenmiyorsa alınablir

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bi güncel çekelim

2012 makyajlı kasa sedan 1.3 cosmo sunrooflu astra j var
    Aracın duruşu falan çok güzel fotolardan. km de 65 binde bu araç alınırmı 3-4 ay biniyim diyorum . Performans beklentim pek yok neden derseniz 1.3-1.6 dizel bi çok araç kullandım zaten hepsi bana göre yavaş yani az yaksın modundayım sadece . Tabi çok hantalsa oda sıkıntı . Bi akrabamda astra h var 1.3 üst devirlerde yeterli geldi fakat j kasa kullanmadım şanzıman tamamen farklı h 6 j 5 ileri motordada ufak tefek fark var . İkisini kullananlar yorumlayabilirmi ?

Bu araç 60 liraya gelicek bomboş 1.6 focus almaktansa afl far ve sunroof icin 1.3 e katlanılır diye düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum ayrıca bu rakam verilirmi bu araca ? Boyasız araç

gökberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim diyeceğim 150 bin km'deki sakin kullanılmış stock Astra J şanzımanı dayanmadı.
    Sonra değiştirip kalın frezeli Astra H şanzımanı taktık. Haberin olsun.
    JDM Don Lastiği...
    JDM Kevgir...
    JDM Marlboro Lights...
    .
    .

Alıntı 3rk4n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ve sonsuzda dek o virajda mutlu olarak yaşadilar.

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gökberk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim diyeceğim 150 bin km'deki sakin kullanılmış stock Astra J şanzımanı dayanmadı.
    Sonra değiştirip kalın frezeli Astra H şanzımanı taktık. Haberin olsun.
    Hocam en fazla 15 20 bin biner satarım diye düşunüyorum performansı nasıl h ye göre memnunmusunuz .

gökberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.3 cdti ı Corsa'da da Astra H'de de J'de de kullandım. En zevklisi J.
    Evet, gitmiyor stock hali. Ama beklentine bağlı. Biz elimiz ayağımız olsun, keyifli yolculuk yapalım diye kullanıyoruz.
    Ben çok beğeniyorum (arka koltukları hariç). Bu şanzıman arızası midemizi bulandırdı orası ayrı. H şanzımanı taktıktan sonra yakıt daha da düştü.
    JDM Don Lastiği...
    JDM Kevgir...
    JDM Marlboro Lights...
    .
    .

Alıntı 3rk4n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ve sonsuzda dek o virajda mutlu olarak yaşadilar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hocam konuya bi hort gelecek ama napalım Abilerim yeni araç alıcaz bütçe 65 66 tl gibi ayrıca 2.0 benzinli vectramız mevcut tüpsüz yani o benim olacak yanınada yeni araç focus 3 1.6 tdci 80 90 bin km genel olarak geliyor bu fiyatta birde astra j 1.3 cdti sport 40 bin km gibi geliyor daha yüksek kmlerde var. Sizce ne yapayım abiler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)