Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: 1.9td enjektr hakknda?

61TS061 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    12.Mart.2012
    Ya
    33
    ehir
    KAYSER

1.9td enjektr hakknda?

arkadalar merhabalar.
    aracmda bir sreden beri varolan bir eki sorunu var.baz gnler gaza dokunduun an zplayan ara bazen turbo boluu yaratyor tepkisiz kalyor.bugn servise gtrdmde tm deerlerin normal olduunu ancak ekite de bir sorun olduu sylendi.yani turbolu bir aracn geri yaslamas olmadn syledi usta bu doru.ilk etapta enjektr memelerinin deimesi gerektiinden bahsetti.yalnz benim aracmda rlanti bozukluu kara duman ve zor alma gibi enjektr arza belirtilerinden hibirisi yok.hatta devir saati milim oynamyor rlantide o kadar tatl alyor.eer bu arza belirtileri olmasa bile bu eki sorununun nedeni enjektrden kaynaklanyor olabilir mi?bilgi sahibi arkadalardan yorum bekliyorum.teekkrler...
    VW BORA 1.9TDI COMFORTLNE 2000

yelik
    02.Mart.2011
    Ya
    36
    ehir
    ankara
    enjektrlerin bozuk olmas rolanty bozmaz ama sizin aracn hava ak problemi olma olas buyuk ilk asamada bunu kontrol etsnler sorada enjektr turbo
    zen Volkswagen

RACE WERKS

riddick - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    20.Kasm.2011
    Ya
    28
    ehir
    ADANALIYIK/erzurum
    ayn sorun ayn ekilde bende de ba gstermiti enjektrler olabilecei sylendi ortalama 1500 km sorunsuz bindim sonrasnda almamaya titremeye ses yapmaya balad.bosch diesel servisinde enjektr deerlerini ltrdm ve enjektr tamir takmn deitirdim
    sizede nerim en yakn bosch diesel servisine gidip bi danmanzdr
    gemi olsun
    Alnt KMR2-GT Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    1.4civici satarken mustang gt 4.6lt takas gelmst dedm smd kaln gelr 1.4ten sonra

dark - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    13.Ekim.2008
    Ya
    26
    ehir
    Ankara
    Alnt murat elik Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    enjektrlerin bozuk olmas rolanty bozmaz ama sizin aracn hava ak problemi olma olas buyuk ilk asamada bunu kontrol etsnler sorada enjektr turbo
    Murat abi doru sylemi bende ayn fikirdeyim.
    A4 AVANT LOADNG

61TS061 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    12.Mart.2012
    Ya
    33
    ehir
    KAYSER
    arkadalar teekkrler ama akmetreyi yeni deitirdim sizce yeni para bozuk olabilir mi?yani bence de akmetre arzas gibi ama bozuk olduuna inanmak istemiyorum.
    VW BORA 1.9TDI COMFORTLNE 2000

dark - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    13.Ekim.2008
    Ya
    26
    ehir
    Ankara
    Umarim yan sanayi akismetre takmadiniz orjinal ise bozuk ciktigini ben gormedim akismetrenin
    A4 AVANT LOADNG

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)