Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: AF en kolay nasl kazanrm ?

Anl DALGA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    23.Haziran.2011
    Ya
    22
    ehir
    stanbul - Bostanc

AF en kolay nasl kazanrm ?

Selam arkadalar lise biteli 2 yl oldu ancak liseyi Akam Lisesi sayesinde bitirdim snavdan snava gidip cevaplar hocalara yazdrarak yani gel gelelim imdi pimanm keke normal bir lisede okusaydm imdi ak retime girmek istiyorum ilk etapta 2 yllk yeterli okurken 4 yll kazanrm ama bi problem var bende pek temel yok 2 yll nasl kazancam bu konuda yardmnza ihtiyacm var nerden balamalym hangi konulara nelere almalym daha ok trkeye edebiyata m ynlenmeliyim yoksa matematik geometri vs kark m yardmc olursanz sevinirim ihtiyacm olan tek ey ni diplomas

yelik
    30.Ocak.2013
    Ya
    18
    ehir
    -
    normal bi lise okumu olsaydn gene durumun biraz daha iyi olurdu , ahsi tavsiyem ve dersanelerde nerilen temeli olmayan grenclere ortaokul 7. 8. snfdan balamalar , hergn 1.2 saat alsrsan matematik temelin acsndan baya faydal olur, geri kalan dersleride internette ders anlatlan sitelerden dinleyerek grenmeye alabilirsin .Allah yardmcn olsun umarm gnlnce olur herey

S.zeren - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    27.Ocak.2010
    Ya
    26
    ehir
    stanbul/B.evler/Fatih
    dershaneye git ? edebiyatn iyiyse edebiyat yap, mat iyiyse mat yap oras sana kalm

bu arada af'tede nne gelene diploma vermiyolar yani totou biraz kasmak gerek kolay gelsin
    Livestrong

HC ASTRA

yelik
    23.Haziran.2011
    Ya
    22
    ehir
    stanbul - Bostanc
    bi kazanabilsek gerisini hallederim hertrl ama snavda ne tarz sorular kacan bilmiyorum nelere alacam bilmiyorum tek sknt bu

yelik
    27.Ocak.2010
    Ya
    26
    ehir
    stanbul/B.evler/Fatih
    Alnt Anl DALGA Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bi kazanabilsek gerisini hallederim hertrl ama snavda ne tarz sorular kacan bilmiyorum nelere alacam bilmiyorum tek sknt bu
    2 tane snava giriyorsun zaten , senin niyetine gre sen 1. snavdan 140 yapsan yeterli yani sanrm 15 soru bilsen yetiyor belki daha az bile olabilir

zne , yklem , dil bilgisi , yorum sorularna dayan gitsin

dershane dnmyorsan en azndan dershanelerin hazrlad kitaplar var , onlar alman gerek
    Livestrong

HC ASTRA

coder - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    08.ubat.2012
    Ya
    19
    ehir
    Mersin | stanbul
    Hi urama geen 5 yl ierisindeki sorulara al Trkeden 20 soru yap dierlerinden 3,5 200 felan puan ekiyorsun zaten..
    Dnrsen karar vermek zorunda kalrsn.
    Ne kadar seversen sev tabut tek kiiliktir.

Profesyonel web tasarm ve Google arama motoru optimizasyonu

hyaku ichi coming soon!

yelik
    23.Haziran.2011
    Ya
    22
    ehir
    stanbul - Bostanc
    Alnt S.zeren Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    2 tane snava giriyorsun zaten , senin niyetine gre sen 1. snavdan 140 yapsan yeterli yani sanrm 15 soru bilsen yetiyor belki daha az bile olabilir

zne , yklem , dil bilgisi , yorum sorularna dayan gitsin

dershane dnmyorsan en azndan dershanelerin hazrlad kitaplar var , onlar alman gerek
    Abi

zne,yklem,dil bilgisi sknt deil (: dershaneyede giderim oda sorun deilde dershaneye gidip hoca her anlamayan var m dediinde ben demek istemiyorum temel olmadndan tr eer 15 soru gbi bireyse 3-5 matematik 15 20 szel yaparm diye dnyorum dierlerindende tek tk bieyler yapsam galiba kazanrm anlatm gzel bildiiniz kitap var m alabileceim

yelik
    23.Haziran.2011
    Ya
    22
    ehir
    stanbul - Bostanc
    Alnt coder Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hi urama geen 5 yl ierisindeki sorulara al Trkeden 20 soru yap dierlerinden 3,5 200 felan puan ekiyorsun zaten..
    spermi 5 yl iinde kan sorularn ktsn alp onlara younlasam yeterli o halde

yelik
    27.Ocak.2010
    Ya
    26
    ehir
    stanbul/B.evler/Fatih
    Alnt Anl DALGA Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Abi

zne,yklem,dil bilgisi sknt deil (: dershaneyede giderim oda sorun deilde dershaneye gidip hoca her anlamayan var m dediinde ben demek istemiyorum temel olmadndan tr eer 15 soru gbi bireyse 3-5 matematik 15 20 szel yaparm diye dnyorum dierlerindende tek tk bieyler yapsam galiba kazanrm anlatm gzel bildiiniz kitap var m alabileceim
    valla bende senin gibi mezun oldum liseden , akam lisesi kazk gibiyken dershaneye gittim snfn abisi falan oldum ahahha , lise gibi deil zaten olsa 2 gn duramazdm orada herkes zaten rnemeye gidiyor ama belli o yzden ben anlamadm demekten ekinmene falan gerek yok emin ol herkes ok soruyor , hocada lisedeki gibi anlasaydn diye kmyor , gerekirse zel ders veriyor

final dershanesinin kitaplar var cilt cilt kyor ama onlar sanrm ka tane kartyolard hatrlamyorum ama 5 tl olmas lazm tanesi onlardan alabilirsin , gayet aklayc zaten arlacan eyi seersin Trke ve tarih diyelim sadece onlar alsan yeterli yoksa 50 60 cilt kyordur ok rahat

stteki fotodaki maviler lazm sana , bende vard bunlar yarn bakar duruyorsa bedelsiz veririm sana ama ok dk ihtimal , yarn yazarm
    Livestrong

HC ASTRA

yelik
    23.Haziran.2011
    Ya
    22
    ehir
    stanbul - Bostanc
    tamam abi ok seviinirim o halde dersaneyede yazlabilirim ekinmeme gerek yok

yelik
    30.Ocak.2013
    Ya
    18
    ehir
    -
    ben ortaokulda dersaneye gderken hocalardan byk grenciler vard bence hi ekinmene gerek yok

220T - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    12.Eyll.2009
    Ya
    25
    ehir
    Kayseri
    Bir derse ynelmek doru olmaz.Her blme gz atmakta fayda var;nk baz blmlerden yalnzca bilgiye,ezbere dayal sorular gelecektir,bunlar yakalamanz faydanza olur.ncelikle okumak istediiniz blm belirleyin,o blmn hani puan trnden alm yaptn renin,buna gre de hangi derslere almanz veya daha ok almanz gerektii ortaya kacaktr.Eer matematik temeliniz yoksa Antrenmanlarla Matematik isimli bir kitap var,gayet faydal olur.

yelik
    23.Haziran.2011
    Ya
    22
    ehir
    stanbul - Bostanc
    Alnt 220T Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bir derse ynelmek doru olmaz.Her blme gz atmakta fayda var;nk baz blmlerden yalnzca bilgiye,ezbere dayal sorular gelecektir,bunlar yakalamanz faydanza olur.ncelikle okumak istediiniz blm belirleyin,o blmn hani puan trnden alm yaptn renin,buna gre de hangi derslere almanz veya daha ok almanz gerektii ortaya kacaktr.Eer matematik temeliniz yoksa Antrenmanlarla Matematik isimli bir kitap var,gayet faydal olur.
    ok teekkr ederim o kitabda temin edicem hemen

mert_can 41 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    31.Austos.2011
    Ya
    20
    ehir
    KOCAEL
    Dil ve anlat ve edebiyata aln mesela bir hikayenin veya iirin temas nedir zneler bunlar snavlarda ok kyorlar baka bir eye almasanda olur edebiyat ve dilde onun dnda ilk olarak yeteneiniz neye gre kimisi matematik yapar trke zor gelir kimisinede tam tersi szeliniz kuvetliyse corafyaya aln ondada harita bilgisi ve iklimler birde doal yaplar kayalar falan bunlardan ok kar az birazda tarihte keiflere ve hangi devleti hangi hkmdar olaylarn ezberleseniz nversite snavnda baya bir baar elde edersiniz ben ak lisede okuyorum geen sene kendimi denemek iin kitap amadan snava girdim iki ylk nversite kazandm az biraz matematik zp 4 ylk kazanmay hedefliyorum bu sene
    Alnt RR-V8 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arabay biz mi getirelim yoksa siz gelip balar msnz?
    Alnt Berkan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    4 kolluyu getirin konuyu kaldryoruz

yelik
    27.Ocak.2010
    Ya
    26
    ehir
    stanbul/B.evler/Fatih
    kardeim malesef atmz dergileri
    Livestrong

HC ASTRA

yelik
    23.Haziran.2011
    Ya
    22
    ehir
    stanbul - Bostanc
    Alnt mert_can 41 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Dil ve anlat ve edebiyata aln mesela bir hikayenin veya iirin temas nedir zneler bunlar snavlarda ok kyorlar baka bir eye almasanda olur edebiyat ve dilde onun dnda ilk olarak yeteneiniz neye gre kimisi matematik yapar trke zor gelir kimisinede tam tersi szeliniz kuvetliyse corafyaya aln ondada harita bilgisi ve iklimler birde doal yaplar kayalar falan bunlardan ok kar az birazda tarihte keiflere ve hangi devleti hangi hkmdar olaylarn ezberleseniz nversite snavnda baya bir baar elde edersiniz ben ak lisede okuyorum geen sene kendimi denemek iin kitap amadan snava girdim iki ylk nversite kazandm az biraz matematik zp 4 ylk kazanmay hedefliyorum bu sene
    ok teekkr ederim verdiin bilgiler epey iime yarayacak
    Alnt S.zeren Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    kardeim malesef atmz dergileri
    cann saolsun abi ben yaknda halledicem tmn dnmen yeter

gokayy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    19.Haziran.2012
    Ya
    20
    ehir
    stanbul
    Ne ekiniceksin ya anlayana kadar syleyebilirsin sonuta oraya para dyorsun ders alabilmek iin zaten orann ortamda rahatlatr seni sen yazl dershanene zaten dershanelerde zel ders alma gibi bir ansnda var ara ara zel ders al durumunu batan belirt ona gre ilgilenirler zaten seninle.Bu arada szelin iyiyse edebiyata ve dil anlatma iyice aban mat1 (kolay olan) dende az bucuk soru zersen oldu bitti.
    FriRave - MagicBreak - WinterFest Biletleri in : otpistanbul.com/gokayunan

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)