User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Selamlar

DRod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Selamlar

Öncelikle herkese merhabalar.Forum'u uzun zamandır biliyorum,takip ediyorum.Dilerseniz kendimi tanıtayım.

İsmim Murathan.17 yaşındayım.İstanbul'da ikamet ediyorum.Arabalara tutkum Fast and Furious filmiyle başladı.Profesyonel olarak ülkemizde yeni gelişen,
    gelişmekte olan sporlar arasına yeni katılan eSpor'da oyun oynuyorum.Evet bildiğiniz oyun.Oyunu uzun süredir oynamam dolayısıyla para kazanmak istedim ve 2 senedir her ay memur maaş'ı gibi para kazandım.
    Bu durumu gören babam,dedem bunu neden yaptığımı sorduklarında.Arabalara olan ilgimden bahsettim.Bu işleri anlattım.Onlarda "bu yaştaki çocuk böyle şeyler için ne kadar para toplamış" düşüncesiyle bütün desteği vericeklerini söyledi.

Aşağı yukarı 14-15 ay sonra ilk arabamı alacağım.İlk olarak bisikletlerle sonra şahinlerle yaptığımız draglardan bir üst kademe'ye atlıcağız inşallah.Hatta ve hatta masraf olmasın diye sevgili bile bulmuyorum denilebilir

Kısmetse 2005 model stock bir Evo 8 almak istiyorum.Para biriktirme sebeplerimin en başında geliyor .Ve sıra gelmişti Evo sahiplerinden bilgi almaya.Aşağı yukarı 4-5 Evo sahibine
    soru sorduktan sonra.Tek cevap veren Road Runner Evo'nun sahibi Güneş abi olmuştu.Bir çok bilgisini benimle paylaştı,paylaşmaya devam ediyor.Başının etini yiyorum her dakika..Umarım mutludur

Sizlere bir çocuğun vereceği en iyi tavsiye olarak şunları söyleyebilirim.Bir hayaliniz var ise , gerçekleştirmek içinde bir yol vardır.Önemli olan o yolu bulmaktır.

Birazcık saçma oldu.Aslında baya saçma oldu ama olsun.Umarım Banlanmam. Herkese iyi forumlar.
    EVO VIII Coming Soon

FU4885 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aramıza hoşgeldiniz
    Keyifli sohbetler ...
    Volkan USER
    34 BCS 55

34 FU 4885 - R53 Pepper White CooperS "SOLD"
    34 BCS 55 - R56 Pepper White CooperS "Continues"

TigeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hoşgeldin kardeşim iyi forumlar.Espor nedir ne değildir bilmiyorum ama iyi azmetmişsin umarım hayaline kavuşursun en kısa sürede
    Alıntı Ludacris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmw yaris arabasi al hem en cok silindir onda var

DRod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FU4885 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aramıza hoşgeldiniz
    Keyifli sohbetler ...
    Teşekkürler.

Alıntı TigeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin kardeşim iyi forumlar.Espor nedir ne değildir bilmiyorum ama iyi azmetmişsin umarım hayaline kavuşursun en kısa sürede
    Teşekkür ederim.İnşallah
    EVO VIII Coming Soon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)