User Tag List

8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Ciddi Basınç Problemi..

douu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ciddi Basınç Problemi..

Dün akşam çıktığımız denemede ilk gazlama sonrasında arabada ilginç bi sorun başladı.. Turbo basıncım peak 1.7 cont. 1.5 iken dün akşam peak kafasına göre 1.9lara 2.2lere çıkmaya başladı.. Sonrasında da sabit kalmadan önce 1.5 sonra 1.4 1.3 1.2 şeklinde düşmeye devam etti.. Bütün bunlar olurken sabit gazda sabit viteste gittiğimi de belirtmek isterim.. Arabada esktradan bi hava kaçağı gibi ses duyuyorum.. Bir de daha önce attığından daha fazla duman atıyor gibi geliyor bana.. Acaba turbo bi bakım mı istiyor yoksa komple gidici mi ? Ya da bi yerlerde ciddi bi basınç kaçağımız mı var ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    selenoidlerde bi sıkıntı olusmus olabilir ona bir bakın...

turbo yağ veriyor mu onada bakmak lazım, ama intercooler dump valfe veya blow off valfe borular vakum bi ton yer var kacırma ihtimali olan heryeri kontrol etmek lazım...

burdan ancak ihtimalleri soyleyebiliriz...

egeturbo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yaw canım abim sen ne derdedion turbonu bırak patlarsa patlasın turbodan bol ne var ben sana turbo vereim siz bana adana şalgam
    eheh şaka bi yana abi vnt valfini kontrol et eğer problem devam ederse sole bi kaç şık daha var
    www.egeturbo.com
    Turbo asker

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şık istemiyorum ben turbo istiyorum.. ve gerekirse manifold da yaptıracam arda

gfb01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı egeturbo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaw canım abim sen ne derdedion turbonu bırak patlarsa patlasın turbodan bol ne var ben sana turbo vereim siz bana adana şalgam
    eheh şaka bi yana abi vnt valfini kontrol et eğer problem devam ederse sole bi kaç şık daha var
    öncelikle çingene arda kargo noldu sora sen turbo bulmadın sora ben sana şalgam içirdim kebabta yedirdim daha ne konusyon acılen turbo yolla kafanı kırarım

egeturbo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gfb01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle çingene arda kargo noldu sora sen turbo bulmadın sora ben sana şalgam içirdim kebabta yedirdim daha ne konusyon acılen turbo yolla kafanı kırarım
    bebitom sana bi laf solemedim ben sen sözünü tuttun ama hesabı biz ödücekken sen ödedin orda ayıp ettin kalbimi kırdın yalnız kebabın tad damağımda kaldı
    bu adam hea desin ben ona manifoldda yaptırırım ama bu adam yok ben direk istiom falan filan diodu siz istedinizde ben yapmadımmı dou hesabıma şalgamla adanaları yazdırmaya başla yapak sana bi turbo bide destekleyelim yazılımla sende kurtul bende sonra bu çengene çağdaş abinin ağzını susturayımda hesabına yazayım nevaleyi
    www.egeturbo.com
    Turbo asker

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tamam arda 240lara kadar destekleyecek bi turbo ayarlıyosun.. manifoldda yaptırıyosun..

gfb01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı egeturbo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bebitom sana bi laf solemedim ben sen sözünü tuttun ama hesabı biz ödücekken sen ödedin orda ayıp ettin kalbimi kırdın yalnız kebabın tad damağımda kaldı
    bu adam hea desin ben ona manifoldda yaptırırım ama bu adam yok ben direk istiom falan filan diodu siz istedinizde ben yapmadımmı dou hesabıma şalgamla adanaları yazdırmaya başla yapak sana bi turbo bide destekleyelim yazılımla sende kurtul bende sonra bu çengene çağdaş abinin ağzını susturayımda hesabına yazayım nevaleyi
    lan cakal buraya kadar geldin bide hesapmi odiceksin kargolarimi cik bi zahmet

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)