Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 60 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 19 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Rent a Car amak sizce mantklm ?

devil_berk22 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.ubat.2009
    Ya
    26
    ehir
    _Ke$aN_

Rent a Car amak sizce mantklm ?

Bir arkadamla rent a car ii amak istiyoruz ilk bata 4-5 orta yollu ara ile girmek istiyoruz focus, megane2 tarz aralar ile ancak pek bir bilgimiz yok bu i hakknda sicze bu iten ekmek yeme ansmz nedir. Rent a car kaskosu vs. tm tedbirlerimizi alarak giricez sizce yaplabilirmi deerli yorum ve nerilerinizi bekliyorum.

xcel - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.Aralk.2008
    Ya
    32
    ehir
    Erzurum
    alengirli i bu ya. kiraladn ara gelmedi. taa diyarbakrda terk halde hasarl ekilde buldun. kaza yapt. bozuldu. lml kazaya sua kart. ne bileyim.

yelik tarihi
    03.ubat.2009
    Ya
    26
    ehir
    _Ke$aN_
    o yzden rent a car kaskosu varm ondan yaptrmak istiyoruz herhangi bir nedenden dolay bamz armasn diye ancak baka ne gibi nlemler alnabilir hi bilgi sahibi deiliz

CasabLanca - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.Austos.2008
    Ya
    26
    ehir
    Ankara
    daha nce bu ii yapm bir abimiz bana gelenleri anlatyorda neler olmu neler brak rent a car iine girmeyi ara kiralamaya korkar hale geldim

TechTurkey Low-Rider - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.Kasm.2005
    Ya
    28
    ehir
    stanbul-Bahelievler
    bilen , yapan gzel kazanyor grdm

Bizim burda 3sene nce 2tane clio ile balayan bir rent a car'n bugn kapsnda 20-25tane arabas var
    BORKED

turbo&quattro - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.Nisan.2009
    Ya
    32
    ehir
    MD / DE
    Alnt devil_berk22 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    o yzden rent a car kaskosu varm ondan yaptrmak istiyoruz herhangi bir nedenden dolay bamz armasn diye ancak baka ne gibi nlemler alnabilir hi bilgi sahibi deiliz
    bence hic bilgisiz oldugunuz bir ise kalkmayin...

aliyo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.Temmuz.2007
    Ya
    29
    ehir
    izmir
    ben yaptm rentacar ii. ncelikle 4-5 ara 2 ortak iin kesinlikle yetmez. mesela bi clio nun normal kaskosu 1250tl ama rentacar kaskosu yaptrrsan fiyat 2bin tlyi ayor.yani rentacar kaskosu hereyi (alnma dahil) karlyor ama ok fazla. her araca gps takmalsn yoksa aracn araki bulasn buda araba ba 500tl eder. arabalarn masraf vergisi felan vs.. bu masraflar ble ble artyor. araban her kaybolduunda zarardasn demektir. bu ie girmek istiyorsan 2 ortakla en az 7-8 araba almalsnz.

Dynatech - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.Haziran.2006
    Ya
    43
    ehir
    06
    Alnt turbo&quattro Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bence hic bilgisiz oldugunuz bir ise kalkmayin...

tuttut - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.Mart.2009
    Ya
    29
    ehir
    Ankara
    Arac takip sistemi taktrabilirsin . 24 saat araclarn zleyeblr ve bir komutla aracnz stop ettirebilirsin. Eksta olarak senden habersz kaput acldgnda da senn cep tel br mesaj le kaput acld mesaj gelebiliyor. Bu mesajn faydas Motordan orjnal parcalar sokup yan sanay parca takbiiyolarms baz arac kralayan insanlar.

ruudvan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.Temmuz.2009
    Ya
    28
    ehir
    istanbul anadolu
    arkadasm yapyor 1 arabas vard 6 ay once oda getz smd 5 tane var .tanmadg ksye araba vermez mesele verrsede ole her gelene vermyor.senetle araba alyor 1-1.5 bn tl ayda oduyor yan araba kendsn oduyor nerden baksan senedi biten arac 3er 5 er gidiyor..

chare - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.Ekim.2008
    Ya
    29
    ehir
    antalya
    dragon07 nickli efe arkadamz rente car ii ile yllardr urayor. detayl bieyler yazar konuyu grnce.
    EcuTech

teoman_rpm - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.Kasm.2005
    Ya
    30
    ehir
    ankara
    kardesim insanlar bilmeden konusuyolr 5 taneyle baslad 30 tane oldu sole oldu cok karl fln diyede bu iin dsardan gozuken iyi yanlar hep iyi seyler basna gelicek diye biey yok . sakn girme bu ie benim rent acarm var suan butun arabalarm cekmeye calsyorum allah belasn versin boyle iin . hi girip parandan pulundan en onemlisi akl saglgndan olma ...

1.si sen rent acar kaskosu yaptramazsn . yaptrman iin sirkete kaytl en az 10 araban olmas lazm yuksek modelli bu 1.si 2.si var diyelim 10 araban bunlara kasko irketi senin diyicegin prime gore yllk kota koyuyo atyorum 50 milyar . sen 1 senedde toplam 50 milyalk hasar yapabilirsin 2 araban pert oldu diyelim 50 yi astysa kurus odeme yapmaz.

simdi bilmeyenler oyle seymi olur yok sole bole derler yazarlar sen bakma onlara bu ii ben yapyorum git kasko sirketine dans . hemde bildigin iyi irketlerin hibiri rentacar kaskosu yapmyo dandik yurtds sirketleri yapo ozellikle dubai sigorta oda odeme yaparsa.

2.si verdin araba pert oldu elinde bos senetinde var . varda adamn odicek gucu yok napcaksn ? ya ldrrsn ya avukata verip adamn maasnn yuzde 20sine haciz koydurursun onuda 200-300 alrsn iine yararsa ...

3.su allah korusun verdin adam buyuk kaza yapt ld hatta iinde lenler var napcaksn ? elinde sozlesmen var eyvallahta oyle kolay degil bu ite lm oldumu bittin hem bunun cezas var hem onun ailesi sana bi dava acyo kan paras oyle abuk sabuk para odemek zorunda kalosun simdi bunada oyle seymi olur ozaman herkes ceza yatar sole olur bole olur der . derde ben bunlar canl yasadm sen bakma insanlarn solediklerine .

4.su hadi bunlar kaza yapt ld ldde kars tarafda ldrdler ozaman zaten bittin sen bii yazmyorum bile .

5.si verdin araban adam ald gitti sen onu yakalatana kadar neler cekersin .kac gun ararsn edersin he arac takibi takarsan bulursunda biton ugrasrsn hem zaman hem para kaybedersin ... araban kiralarlar airbaglerini calarlar nelerini calarlar neler neler yapyolar akln durur

ya daha sana neler anlatrm neler yasarsn akln durur hayatta yapcagn en pis en riskli en gereksiz i sakn bu ie girip hayatn mahfetme

simdi ben bole yazdm diye ozaman bukadar kiralamac var onlar niye yapo bukadar kii yaparm derlerde . herkesin basna gelicek diye biey yokta ya bu basna gelirse ?

teoman_rpm - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.Kasm.2005
    Ya
    30
    ehir
    ankara
    bu iten cok para kazandm ama fazlasn kaybettim arkadaslar yazmslar evrakla araba alyolar 1000 1000 oduyolar bende aldm dogru araba kendini oduyo . kredi cekersin araba kredisini oder dogru fazlasyla oder belki cok ii yerlere gelirsin bu sekilde . AMA 1 kere basna buyuk bi i gelirse bunlarn hem hepsini alr goturur hem 10 kat fazlasn alr elinde avcunda biiyin kalmaz bunun riskine girmeyi dusunme bile ...

bunun daha ne pislikleri var araban kiralarlar adam vururlar arabay brakr kacarlar hrszlk yaparlar uyusturucu satarlar araba yakalanr alr araban kacarlar araban mahfetmi bi sekilde brakrlar ...

Agr abilerin elemanlar alr kiralarlar 3 gunluk uzatcaz parasn sora getiricez derler uzarda uzar al alabilirsen simdi iinden dersin ben herturlu alrm bana yapamazlar ole sey flnda oluyo basna i alyosun ugrasyosun zart zurt ne gerek var bole skkntl i yapmaya girme sakn paranla rezil olursun ...

yelik tarihi
    03.ubat.2009
    Ya
    26
    ehir
    _Ke$aN_
    valla u son 2 post tan sonra iyice soudum bu iten sanrm btn kaskosunu vs. sini yapar gps ini takar iim rahat bu ii yaparm diyordum ama bu biraz zor olur galiba.

Yigit-Y - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.Ocak.2009
    Ya
    28
    ehir
    st./B.evler
    rent car arkan salam sistemin kurulu ise ve ara says en az 7,8 olduu taktirde gzel en gzeli irketlere filo kira verebilmek babamn bir arkada bu ie 20 adet fiorino ile girdi uan 40 dan fazla arac var sadece irketlere veriyor mesela kurumsal en temizi gelen para belli giden para belli ba armyor....

Yoksa apachi genlik toplanr 5 6 kii toplar paray verir sana araban 1 saate mndar eder olan sana olur

Dynatech - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.Haziran.2006
    Ya
    43
    ehir
    06
    Alnt ruudvan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    arkadasm yapyor 1 arabas vard 6 ay once oda getz smd 5 tane var .tanmadg ksye araba vermez mesele verrsede ole her gelene vermyor.senetle araba alyor 1-1.5 bn tl ayda oduyor yan araba kendsn oduyor nerden baksan senedi biten arac 3er 5 er gidiyor..
    imdi senin yazdgn 6 ayda 1 arabadan 5 araba sahibi olunabildii mi bu iten yoksa ben mi yanl anladm.. Eer yleyse biz arkadana verelim arabalarn hepsini, boa alyoruz demekki

ahmet3425 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.Temmuz.2009
    Ya
    29
    ehir
    istanbul
    en guzeli paran varsa oforlu arac kiralama vip dizayn vito transporter falan

Uzaklatrlm Kullanc
    yelik tarihi
    02.Nisan.2009
    Ya
    27
    ehir
    ZMR
    b*ka omak sokmadka kokmaz.
    bover dardan laylaylom gzken i iine girdinmi gryon ite girenler ne diyor.
    arkada 3 ay nce ykama at ilk hafta laylay lom 2hafta 7000lira
    3 hafta devir ilemleri

Uzaklatrlm Kullanc
    yelik tarihi
    22.Eyll.2007
    Ya
    27
    ehir
    Antalya
    bende rent a carcym...

antalyadayz sadece turistlere veriyoruz.madem ble biiy dnyorsun.bu ii yapan sistemini oturtmus firmalara aracn PAS olarak verirsin ay sonuna paran alrsn.ama tabiiki bu kiiler gvendigin kiiler olmal.yazlcak ok ey varda...ksacas yaparm diyosan yap...

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 2 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 2 misafir)