Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Otomotiv Sektrndeki Arkadalar YARDIM! (Teknik dokmantasyon, Yedek Para Katalou)

OnurK - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    21.Kasm.2005
    Ya
    27
    ehir
    stanbul

Exclamation Otomotiv Sektrndeki Arkadalar YARDIM! (Teknik dokmantasyon, Yedek Para Katalou)

Umarm yardmc olabilecek arkadalar vardr, zel bir servis de yedek para departmannda ie balcam Ford,Opel,Nissan,Toyata,Bmw,Mercedes,Fiat-Tofa,Volkswagen,Seat,Audi,Skoda,Mitsubishi vb.. markalarn bulabileceim yedek para kataloglar, dokumantasyon lazm hasarl aracn her hangi parasnn orjinal referansn kartp bu referansla piyasa iersinde fiyat aratrmas yapmam lazm sigorta tedarikileri,yan sanayi ve orjinal yedek paraclarla iletiim iersinde olucam iin yardmlarnz bekliyorum internet zerinden site olabilir program olablr
    rnein ;

O araba bizim . Bu araba bizde nedir bu kardeim ortak danaya girer gibi arabaya ortakm girdiniz.

hddsheriff - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    22.Aralk.2006
    Ya
    33
    ehir
    34-54
    her markann program var onlardan edinirsen daha ok iine yarar.

jdmpoint - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    23.Kasm.2008
    Ya
    27
    ehir
    istanbul/Trkiye
    toplu programlar herzaman para numarasnda hataldr ben daha hataszn grmedim net stnden alacan markalarn kendilerine zel referans kataloglarn kullan bence biok sitede mevcut biraz aratrrsan bulabilirsin...

Murat Ssl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    18.Mart.2008
    Ya
    20
    ehir
    st.ili Feriky
    her markann kendine zel program olmas lazm onur abim hepsinin ortak bi program yok yani
    benim arkadamn babas yedek parac ordan biliyorum srf fiat paralarnn olduu katalog program var ama fiat n yedek para katalou eper vard onu bi aratr istiyosan

yelik
    21.Kasm.2005
    Ya
    27
    ehir
    stanbul
    Alnt jdmpoint Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    toplu programlar herzaman para numarasnda hataldr ben daha hataszn grmedim net stnden alacan markalarn kendilerine zel referans kataloglarn kullan bence biok sitede mevcut biraz aratrrsan bulabilirsin...
    toplu olarak demiyorum zaten her markann farkl tabii ki bilgim var bu konuda dediin gibi zel referans kataloglarna ihtiyacm var bunu demek istedim
    O araba bizim . Bu araba bizde nedir bu kardeim ortak danaya girer gibi arabaya ortakm girdiniz.

yelik
    21.Kasm.2005
    Ya
    27
    ehir
    stanbul
    Alnt hddsheriff Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    her markann program var onlardan edinirsen daha ok iine yarar.
    Teekkr ederim ok saol

yelik
    21.Kasm.2005
    Ya
    27
    ehir
    stanbul
    Alnt Murat Ssl Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    her markann kendine zel program olmas lazm onur abim hepsinin ortak bi program yok yani
    benim arkadamn babas yedek parac ordan biliyorum srf fiat paralarnn olduu katalog program var ama fiat n yedek para katalou eper vard onu bi aratr istiyosan
    Evet Eper programn bugun kullandm bu tarz programlarn cd yada site linkleri lazm muratm

Sierra Rs - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    02.Eyll.2007
    Ya
    29
    ehir
    Istanbul
    Ford'da microcat yada yeni srm a-cat olarak geer bulman cok zor bulsanda kullanmas cok zor bilginize.

Day Walker - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    15.Ekim.2008
    Ya
    32
    ehir
    TRKYE
    Alnt OnurK Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Umarm yardmc olabilecek arkadalar vardr, zel bir servis de yedek para departmannda ie balcam Ford,Opel,Nissan,Toyata,Bmw,Mercedes,Fiat-Tofa,Volkswagen,Seat,Audi,Skoda,Mitsubishi vb.. markalarn bulabileceim yedek para kataloglar, dokumantasyon lazm hasarl aracn her hangi parasnn orjinal referansn kartp bu referansla piyasa iersinde fiyat aratrmas yapmam lazm sigorta tedarikileri,yan sanayi ve orjinal yedek paraclarla iletiim iersinde olucam iin yardmlarnz bekliyorum internet zerinden site olabilir program olablr
    rnein ;

Hangi serviste alacaksn otoanalizle grn yedekpara katalojlar ve referanslar onlarda var

vkarayel - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    06.Temmuz.2009
    Ya
    35
    ehir
    Bursa
    Senin aradn program TEC-DOC ...

VSO - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    12.Ocak.2006
    Ya
    30
    ehir
    Trkiye/stanbul
    Onur darda bulman ok zor diye biliyorum..Anca service manual bulursun nette. Bu ekilde para katalou bulman zor. Allah yardmcn olsun ilerinde baarlar dilerim.
    Special thanks to; Utku Selamoglu.

cem11
    Misafir
    eski bir yedek parac olarak bu kadar kapsaml biraz markalarn bir arada referanslarn senin tek basna ckartman cok zor grenmen iinde en az bir 2 -3 yl geirmen lazm bahsedilen kataloklar o kadar kolay deil rnegin Audi/ Vw/ seat ETKA katalogunu kullanyor ve bu program bile yle 1 ayda kolay ca grenemez sin zaman iierinde gz alkanlg ile olacak iler. Bu yuzden alacagn firmada ilgilenecegin markalar tam olarak ayrt ettir ve konu yetkililerle

Sierra Rs - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    02.Eyll.2007
    Ya
    29
    ehir
    Istanbul
    Tec-Doc iini zmezki..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)