Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 19 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Muayenesiz Aracn Sat Yardm ?

MUY37 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    08.Ekim.2009
    Ya
    28
    ehir
    Trkiye/stanbul

Muayenesiz Aracn Sat Yardm ?

Cumartesi bir araca bakmaya gidiyorum ve aracn muayenesi yok. Bu durum sat ta bir engel yada sorun tekil edermi ? Forumda arattrdm bir bilgiye ulaamadm. Bu konuda net bilgisi olan varmdr ?
    Camaro is a small, vicious animal that eats Mustangs...

S.Mert - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    19.ubat.2010
    Ya
    25
    ehir
    bursapower
    nick-entry uyumu olmu
    twitter: sedatmert10
    instagram: sedatmert10
    web: bursapower.com

srdralc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    11.Eyll.2009
    Ya
    28
    ehir
    Gaziantep
    Daha nce muayene'den yakalanmam ve trafikten men gzkmyorsa sanyorum sat yada vekalet alabiliyorsunuz diye biliyorum.

Ama ruhsat ilemlerine geince muayene art.

35 ufuk 35
    Misafir
    ruhsat stnze alnrken yaplmas lazm diye biliyorum

yelik
    08.Ekim.2009
    Ya
    28
    ehir
    Trkiye/stanbul
    Alnt srdralc Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Daha nce muayene'den yakalanmam ve trafikten men gzkmyorsa sanyorum sat yada vekalet alabiliyorsunuz diye biliyorum.

Ama ruhsat ilemlerine geince muayene art.
    Amacm zaten sat almak yani kendimi garantilemek nasl olsa ara bittikten sonra muayene yaplr ruhsat karlr.

GokhanRS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    22.Austos.2010
    Ya
    31
    ehir
    istanbul
    aracn durumu nedir peki? muane olmadan ruhsat karamazsn. 1 ay iinde ruhsat stne almazsanda ceza yersin. v.s v.s ayrca aracn senin bilmediin sorunlar ckabilir muaneden geirtip satn almak daha mantkl.
    ehitlerimizi unutma! Unutturma!

Xbox Live Market Place > Xbox Points > Playstation Network Card PSN > 3000+ Online Games DijitalBayi

srdralc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    11.Eyll.2009
    Ya
    28
    ehir
    Gaziantep
    Alnt MUY37 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Amacm zaten sat almak yani kendimi garantilemek nasl olsa ara bittikten sonra muayene yaplr ruhsat karlr.
    Anladm kadaryla tamamen bitirdikten sonra arac muayene sokacaksnz.

Baka bir forumda yle bir bilgiye rastladm ;

Mesaj 25 Kasm 2010

Baka bir ilden ara satn almak istiyorum..Ancak arabann muayenesi gemi..Arabay satn aldktan sonra bulunduum ilde muayenesini yaptrabilirmiyim..yeni ssiteme gre nasl bir yntem izlemliyim?

--------------------------------------------------------------------------------

Evet mmkn.Bende bundan 1 hafta kadar nce Konya'dan bir ara alp muayenesini kilis'te yaptrdim...

yelik
    21.Austos.2009
    Ya
    24
    ehir
    Bahelievler/stanbul/61
    murat muyaneden geirt adam le satn al bu 1.si
    2.si ise men gzkosa sat yaplmo noterde .. muyaneye sokturt ilk

Can's - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    10.Nisan.2010
    Ya
    25
    ehir
    istanbul
    soktur muayneye sokturturrtur al bu arada hayrls olsun
    powered by:
    Can's

yelik
    05.ubat.2008
    Ya
    41
    ehir
    Bodrum
    ncelikle muayeneye sokun arac. Noter muayenesi olmayan arabay satar. O konuda sorun yok ancak sat szlemesine bundan doacak hertrl eyin sizin tarafnzdan karlanacanda ekler. Yani adamn muayene gecikmesinden kaynaklanan cezalarn ya da borcundan dolay falan muayene yaplmadysa arabaya onlardan kaynaklanacak paralar falan siz dersiniz. Pandorann kutusu durumu yani..
    Hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardr. / Bayezid i Bistami

--..-.----.-..

yelik
    08.Ekim.2009
    Ya
    28
    ehir
    Trkiye/stanbul
    Ara zaten en az 33-34 yanda olacandan kacak sorunlar gzard edilecek zaten ara komple sklecek , gvenilirlik asndan sorun yok. Benim tek derdim noter satnn muayenesiz yaplabililmi yoksa yaplamazm onu renmek.

GokhanRS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    22.Austos.2010
    Ya
    31
    ehir
    istanbul
    ozaman artk biliyorsun. muaneden nce sat yaplabiliyor.
    ehitlerimizi unutma! Unutturma!

Xbox Live Market Place > Xbox Points > Playstation Network Card PSN > 3000+ Online Games DijitalBayi

Akta - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    21.ubat.2010
    Ya
    25
    ehir
    34 / 61
    eer trafikten men gibi bi olay varsa noterde gzkyor ve sat yaplmyor zaten
    daha sonra trafik ekipler amirliinden men'i gidip zdryorsunuz; rnein film varsa filmi sktryorsun ya da illgeal yoldan halledebilirsen hallettiriosun direkt kaldryorlar men'i.daha sonra muayenesi olmasada sat yaplabiliyor.sat aldktan sonra istersen ertesi gn git yaptr muayeneni.
    ben 2 ay nce aldm arata bunlarn aynsn yaadm

yelik
    13.Ekim.2009
    Ya
    26
    ehir
    .
    noter ,arac alan kiiye muayenesiz olduunu belirterek sat ilemini gerekletiriyor

yelik
    05.ubat.2008
    Ya
    41
    ehir
    Bodrum
    Alnt MUY37 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ara zaten en az 33-34 yanda olacandan kacak sorunlar gzard edilecek zaten ara komple sklecek , gvenilirlik asndan sorun yok. Benim tek derdim noter satnn muayenesiz yaplabililmi yoksa yaplamazm onu renmek.
    Ben sizin yerinizde olsam arabay nce trafikten ektirtirdim. Plakalarn iade ettirir, dolays ile vergiden drtrdm. Sonra toplamaya balardm. Aksi halde arabann sigortasn ve vergilerini gereksiz yere yatrmanz, araba toplanr halde iken bile fenni muayene ileri ile uramanz gerekecek. Plakalarn iade ettirirseniz vergiden der, sigorta ve fenni muayene yaptrmak zorunda kalmazsnz. Ne zamanki araba biter, fenni muayenesini yaptrp tekrar trafie tescil ettirirsiniz.

Anladm kadar ile daha nce bahsi geen amerikan toplama konusu ile ilgili bir konudan bahsediyoruz. Arabanz hayrl olsun...
    Hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardr. / Bayezid i Bistami

--..-.----.-..

yelik
    08.Ekim.2009
    Ya
    28
    ehir
    Trkiye/stanbul
    Alnt merruse Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ben sizin yerinizde olsam arabay nce trafikten ektirtirdim. Plakalarn iade ettirir, dolays ile vergiden drtrdm. Sonra toplamaya balardm. Aksi halde arabann sigortasn ve vergilerini gereksiz yere yatrmanz, araba toplanr halde iken bile fenni muayene ileri ile uramanz gerekecek. Plakalarn iade ettirirseniz vergiden der, sigorta ve fenni muayene yaptrmak zorunda kalmazsnz. Ne zamanki araba biter, fenni muayenesini yaptrp tekrar trafie tescil ettirirsiniz.

Anladm kadar ile daha nce bahsi geen amerikan toplama konusu ile ilgili bir konudan bahsediyoruz. Arabanz hayrl olsun...
    O zaten arabay aldktan sonra olacak , 1.140tl yllk vergisi aracn.

bg_cano - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    28.Mart.2008
    Ya
    24
    ehir
    ankara
    33-34 yandaki araba trafik ekilmi olma ihtimali yksetir.her aracn noterden satn alabilirsin kendi stne yanlz noter ibare koyar arkadaslarn dedii gibi. sat aldktan snra ruhsat kartrken tescil ruhsat iin muayene isteyecektir senden. onu dnda muayene nne engel olarak kmaz .

yelik
    08.Ekim.2009
    Ya
    28
    ehir
    Trkiye/stanbul
    Herkese verdii cevaplar iin teekkr ederim. Sorun kmayaca iin iiim rahatlad zaten ara bulmak zor birde muayenesi varm yokmu onu kovalamak zorunda kalmadm teekkrler...

zekky - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    15.Austos.2010
    Ya
    23
    ehir
    Mersin-Ankara
    ben bayramdan nce bursadan muaynesiz ara aldm. muayne yok diye trafikten mendi. bayramdan nceki cuma aldm noter kapanmasna 2 saat vard.. noterden sat falan alamadm men diye vekalet aldm birde muayne ceza vb cezalar karttrp fiyattan dtm. mersindede muaynesini yaptrp devrini aldm.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)