User Tag List

Sonuçlar: BMW e30 316'mı? 318'mi ?

Katılımcı sayısı
18. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 316

3 16.67%
  • 318

15 83.33%
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: BMW e30 316-318

Tuning055 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

BMW e30 316-318

Arkadaşlar Alfa Romeo 156'dan sonra trafıkte oynamalık ufak tefek yerlere gittiğimde zevk vermesi için e30 düşünüyorum.. Beni Alfa'dan sonra hayal kırılığına uğratır mı? En fazla 7.5 8 lira bütçe ayırdım. Ufak tefek oynamalarda yapacağım araca. 316 ile de istediğim gibi totomu atabılır miyim? Parça olarak sıkıntı olcağını sanmıyorum.. E30'un alırken nelere dikkat etmem lazım bu zamana kadar hiç e30 ne kullandım ne de bindim.. Yorumlarınız benım için çok önemli teşekkürler.. 1 sene tek araç olarak kullanacağım sizce beni üzer mi?
    Alıntı matthardy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi konuyu 1 yıl önce sen acmısssın simdi geçmiş olsun diyosun

RADEON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    316 ilede atarsın 318 ilede yeterki bilek olsun ancak 7.5 - 8 liraya iyi bir e30 yok en azından 10 lirayı gözden çıkarman lazım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RADEON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    316 ilede atarsın 318 ilede yeterki bilek olsun ancak 7.5 - 8 liraya iyi bir e30 yok en azından 10 lirayı gözden çıkarman lazım
    Yavaş yavaş kendim toplamak istiyorum aracı sahibindeni biraz inceledim temiz makinalar çıkıyor tek tükte olsa... bakalım kısmet işi biraz daha bilgi toplamam lazım sonradan sıkıntı olur mu? diye düşünüyorum.. Pişman olmıyalım sonra neden aldık bunu diye

RADEON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kısacası e30 alıcaksan lpgyi unut ilgi ister yakıtta sorun olmayacaksa çok iyi bir seçim olur bakarsan bağ bakmazsan dağ olur sözü bu araba içindir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RADEON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kısacası e30 alıcaksan lpgyi unut ilgi ister yakıtta sorun olmayacaksa çok iyi bir seçim olur bakarsan bağ bakmazsan dağ olur sözü bu araba içindir
    lpg'nin ne gibi sakıncaları var ben lpg'de düşünüyordum

h.guroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eğer sıralı sistemli olursa hiç bir sorun yaşamazsın ama diğer tek noktalı olursa aldığına bin pişman bırakır onuda belirteyim.

alacasan ince eleyip sık dokuman lazım ***** şimdi önüne gelen e30 kullanmaya başladı yazık oldu çoğu makinalara 318 tavsiye ederim 316 ya nazaran 156 sonra seni birazdaha tatmin edecektir drifti falan daha kolay yaparsın.

e30 alırken en önemlisi elektronik aksamlarına dikkat etmelisin (debimetresi-akışmeteresi fln.) ki bu parçaların 0 bulabilmen biraz zordur 2 elleride karaborsada.

Alaceğın aracın elektrik tesisatı fazla kurcalanmamış olsun yoksa sıkıntı yaratabilir.***** herkez E30 a binmeye başladığından beri kasaplar çoğaldı bilmeden etmeden her yerini kesip biçmeye başladılar.

Onun haricinde normalde araç alırken bakılması gereken yerlerine bakarsın söylememe gerek yok sanırım ama düzgün bir E30 alacaksan 3-5 bakmıcaksın fazlada ucuzuna kaçma acele etmezsen en az 10 lira gibi bir rakkama düzgün bir 318 bulabilirsin oda seni 3-4 sene idare eder
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    japonlar 2 tur atıp soğutmak için kenara çekilirken bmw ler tapagaz dönüyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M power Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer sıralı sistemli olursa hiç bir sorun yaşamazsın ama diğer tek noktalı olursa aldığına bin pişman bırakır onuda belirteyim.

alacasan ince eleyip sık dokuman lazım ***** şimdi önüne gelen e30 kullanmaya başladı yazık oldu çoğu makinalara 318 tavsiye ederim 316 ya nazaran 156 sonra seni birazdaha tatmin edecektir drifti falan daha kolay yaparsın.

e30 alırken en önemlisi elektronik aksamlarına dikkat etmelisin (debimetresi-akışmeteresi fln.) ki bu parçaların 0 bulabilmen biraz zordur 2 elleride karaborsada.

Alaceğın aracın elektrik tesisatı fazla kurcalanmamış olsun yoksa sıkıntı yaratabilir.***** herkez E30 a binmeye başladığından beri kasaplar çoğaldı bilmeden etmeden her yerini kesip biçmeye başladılar.

Onun haricinde normalde araç alırken bakılması gereken yerlerine bakarsın söylememe gerek yok sanırım ama düzgün bir E30 alacaksan 3-5 bakmıcaksın fazlada ucuzuna kaçma acele etmezsen en az 10 lira gibi bir rakkama düzgün bir 318 bulabilirsin oda seni 3-4 sene idare eder

Bilgiler için teşekkür ederim.. Kafama takılan bir soru olursa tekrar rahatsız ederim sizi..

h.guroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tuning055 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilgiler için teşekkür ederim.. Kafama takılan bir soru olursa tekrar rahatsız ederim sizi..
    tabiki elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    japonlar 2 tur atıp soğutmak için kenara çekilirken bmw ler tapagaz dönüyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)