Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 48 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 19 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: BRAVO HGT alnrm?

baha38 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    11.Kasm.2010
    Ya
    29
    ehir
    Kayseri

BRAVO HGT alnrm?

Arkadalar fazla btem yok bu aralar hzl bi araba alym diyorum ama 12.000 den fazla btem yok Bravo HGT lere bakyorum nasl alnrm sizce. 2.0 CC olmas ve vergisinin fazla olmas beni dndryo. Tavsiye ediyomusunuz yakt konusundada ok yakt syleniyo.kararszm ya Bravo HGT alcam yada dizel 1.7 Corsa alcam bakcam keyfime alternatif varsa baka onlarda deerlendiririm.

ykavcioglu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    08.Eyll.2009
    Ya
    26
    ehir
    stanbul / Anadolu
    Yakt yksek performans dk diye biliyorum..
    Bence riskine demez.

Gnkut - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    07.Aralk.2009
    Ya
    24
    ehir
    edirne
    hgt alcagn kadar crx al cogu arabann nnde ol ..

hgt yaktg yaktn ve dedigin verginin hakkn veren bir arac degil bence ama ses motor sesi mkemmel

yelik
    11.Kasm.2010
    Ya
    29
    ehir
    Kayseri
    Aynen bende bunlar duydum ve biliyorum hani bte okadar CRX beni sarmyo S baksam bulamyorum kararsz kaldm.

yelik
    12.Austos.2008
    Ya
    34
    ehir
    zmir
    biraz daha olsayd, 106 verirdik bak
    if in doubt, flat out.

yelik
    07.Aralk.2009
    Ya
    24
    ehir
    edirne
    Alnt baha38 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Aynen bende bunlar duydum ve biliyorum hani bte okadar CRX beni sarmyo S baksam bulamyorum kararsz kaldm.
    Crx zor bir arac ne si a benzer nede vtege devaml ugrasmak ister ama bir cok aractanda zevklidir benim grm tabiki renkler ve zevkler tartslmaz umarm kafana gre bir arac bulursun..

yelik
    11.Kasm.2010
    Ya
    29
    ehir
    Kayseri
    Alnt SifirinciMurat Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    biraz daha olsayd, 106 verirdik bak
    yani o fiyatlara ok zor. HGT ucuz olduu iin yneldim. Hite binmedim beyaz bi S var fiyat dm forumdan bi arkada sorgulatm.Bi ara o arabay almaya niyetlenmitim imdi fiyat dm ama benim param haftaya hazr olcak o arkada almazsa ben o araca bakmayda dnyorum. S larada bakyorum yani.

ykavcioglu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    08.Eyll.2009
    Ya
    26
    ehir
    stanbul / Anadolu
    en kt artla 206 gti a ynelirdim ben..

yelik
    11.Kasm.2010
    Ya
    29
    ehir
    Kayseri
    Alnt gnkt Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Crx zor bir arac ne si a benzer nede vtege devaml ugrasmak ister ama bir cok aractanda zevklidir benim grm tabiki renkler ve zevkler tartslmaz umarm kafana gre bir arac bulursun..
    Amin in. 1.4 s yokki alalm temiz bie fiyatlar tavan yapm ben 2 ay olmad 99 sattm 14 e imdi fiyatlar umu. arama sayfasnda 1.4 e girdim hemen geri ktm

hgt alcagn kadar crx al cogu arabann nnde ol ..

hgt yaktg yaktn ve dedigin verginin hakkn veren bir arac degil bence ama ses motor sesi mkemmel
    HGT aldgnda eger saglklysa zaten crxin, si n falan rahat rahat onunde olur ondan sknt yok.

Ancak yakt konusunda doal olarak 5 silindir ve 2.0lt olmasndan dolay cokta az yakmasn bekleme ama eger sakin kullanrsan uzmez yaktta.

19gokhan90 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    05.ubat.2010
    Ya
    24
    ehir
    Bornova/ZMR
    Alnr ...

Buarada bilincsiz kullanlan HGT cok var piyasada ustas bile farkldr herkez anlamaz Fiat 5 silindir motorundan. Ondan ince eleyip sk dokuman lazm eger almay dusunursen

yelik
    11.Kasm.2010
    Ya
    29
    ehir
    Kayseri
    Alnt punto_multijet Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    HGT aldgnda eger saglklysa zaten crxin, si n falan rahat rahat onunde olur ondan sknt yok.

Ancak yakt konusunda doal olarak 5 silindir ve 2.0lt olmasndan dolay cokta az yakmasn bekleme ama eger sakin kullanrsan uzmez yaktta.
    Valla illaki basarm zaten motor sesini ok vyolar HGT alrsam illaki basarm yani.Ama okadar kararsz kaldmki Honda dnda aralar pek bilmem o yzdende bi anlk karar verip alp piman olmak istemiyorum. Yorumlara gre karar vericem ite.

yelik
    11.Kasm.2010
    Ya
    29
    ehir
    Kayseri
    Buarada bilincsiz kullanlan HGT cok var piyasada ustas bile farkldr herkez anlamaz Fiat 5 silindir motorundan. Ondan ince eleyip sk dokuman lazm eger almay dusunursen
    Anladm geri dn olmayan bi yola girsemmi bilemedim imdi
    Aslnda 1.6 SX leride var onlarn ABS li full modelleri nasl olur acaba dtan ayn sonuta.

hem ses hemde gidi iin fikir vermesi acsndan hafif yokus yukar 60-180 videosu

bravo hgt 60-180km/h - Car Videos on StreetFire

yelik
    07.Aralk.2009
    Ya
    24
    ehir
    edirne

Valla hocam amacm tartsma yaratmak degil ama bugne kadar kactane dzgn yryen crx grdn bilmiyorum ama hgtler belli hacimli olabilirler ama agrlar crx dedigin arac 930 kg bana sorarsanz bugne kadar dzgn hgt ya yok yada ben grmedim ama dzgn ayarl bir crxin neler yapabilicegini az cok herkez biliyor bknz:halilkaraks (ej crx)

yelik
    11.Kasm.2010
    Ya
    29
    ehir
    Kayseri
    hem ses hemde gidi iin fikir vermesi acsndan hafif yokus yukar 60-180 videosu

bravo hgt 60-180km/h - Car Videos on StreetFire
    yerindeyim videolar izleyemiyorum akam eve gidince izlerim bu videoyu.
    Ama bizim burda geen hafta grdm yeni bi HGT gelmi sanrsam HGT dir sesini duydum zaten sesi ok houma gitti.Ondan sonra HGT alym dedim yoksa aklmda hi yoktu.

Valla hocam amacm tartsma yaratmak degil ama bugne kadar kactane dzgn yryen crx grdn bilmiyorum ama hgtler belli hacimli olabilirler ama agrlar crx dedigin arac 930 kg bana sorarsanz bugne kadar dzgn hgt ya yok yada ben grmedim ama dzgn ayarl bir crxin neler yapabilicegini az cok herkez biliyor bknz:halilkaraks (ej crx)
    yok tartslcak biey ya herkes kendi tecrubesini anlatyor. bende 3 senedir HGT sahibiyim bugune kadar zmirde hi saglkl crx, si gormemiim demekki. Aem v2, headers, komple 51lik egzos sonda ss magnum Vti la beraber gidiyordum asag yukar ayn spec eg swapta 1-1.5 boy onumden gidiyordu onlarda saglkl deildir. neyse arkadasn konusu hi olmasn ben kendi tecrubemi ve gorusumu yazdm.

Sayglar...

19gokhan90 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    05.ubat.2010
    Ya
    24
    ehir
    Bornova/ZMR
    dzgn hgt de en az crx iniz kadar artr merak etme

hgt si crx le kyaslancak araba deil ama yedek para, yakt, anlayan usta derseniz kyaslayabilirsiniz

temiz hgt bulmaya bakn yoksa gerekten ok uratrr

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)