User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Scirocco Hakkında Yardıma İhtiyacım Var

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Thumbs up Scirocco Hakkında Yardıma İhtiyacım Var

Arkadaşlar kuzenim SLK'sını sattı. Yeni kasası çıktığı için daha fazla kaybetmemek adına 60bin liraya verdi ve 75bin liraya full+full siyah renk DSG Scirocco aldı. Arabada herşey var.Bi xenondan ayna paketine interlagostan cam tavana. Araba adanadaki VW bayisinden bugün tır ile doğuş esenyurta yollanacak. Kuzen arabalardan pek anlamadığı için benden rica etti daha doğrusu onu ben yönlendiricem aracın daha güzel olması için. Öncelikle Revo yapılacak gelir gelmez. Ama sizlere birkaç sorum olacak:
    1-RCD 510 ses sistemi varmış araçta. Bunun navigasyonu var mı? Ipod bağlanabiliyor mu? Ve bluetooth bağlantısı var mı? Yani iphonenu bluetooth ile tanıyor mu? Eğer bunlar yoksa çözümü nedir?
    2-VW servisinde yay kiti var mı? Araç servisten çıkmadan alçaltmak istiyoruz.Yoksa hangi marka scirocco için iyidir?
    3-Arka difüzör ve ön tarafa lip nasıl temin ederiz?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler..
    TFSi

Dr.Ecu Chiptuning Semii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    lip vs. için istanbul garajla irtibata geçin bence

alpeRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    DSG lerde tork sınırı var diye duydum...

Dr.Ecu Chiptuning Semii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı alpeRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende öle biliyorum revo yapılınca sıkıntı olmasın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Semii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lip vs. için istanbul garajla irtibata geçin bence
    Teşekkürler
    Alıntı alpeRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet onu ben de duydum revo ile konuşmak gerek.
    TFSi

TechTurkey Ogedov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kuzenim SLK'sını sattı. Yeni kasası çıktığı için daha fazla kaybetmemek adına 60bin liraya verdi ve 75bin liraya full+full siyah renk DSG Scirocco aldı. Arabada herşey var.Bi xenondan ayna paketine interlagostan cam tavana. Araba adanadaki VW bayisinden bugün tır ile doğuş esenyurta yollanacak. Kuzen arabalardan pek anlamadığı için benden rica etti daha doğrusu onu ben yönlendiricem aracın daha güzel olması için. Öncelikle Revo yapılacak gelir gelmez. Ama sizlere birkaç sorum olacak:
    1-RCD 510 ses sistemi varmış araçta. Bunun navigasyonu var mı? Ipod bağlanabiliyor mu? Ve bluetooth bağlantısı var mı? Yani iphonenu bluetooth ile tanıyor mu? Eğer bunlar yoksa çözümü nedir?
    2-VW servisinde yay kiti var mı? Araç servisten çıkmadan alçaltmak istiyoruz.Yoksa hangi marka scirocco için iyidir?

-Sefa_vts nickli arkadaşla iletişime geçersen lip ve difüzör için yardımcı olacaktır.
    -Bana kalırsa revo değilde forum sponsorlarından ecufasti tercih edin kendi sciroccolarında uyguladıkları yazılım revoya göre daha çok güç veriyor.
    -vw servisinde yay kiti olacağını zannetmiyorum ancak yay alıp serviste taktırabilirsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oged Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    -Sefa_vts nickli arkadaşla iletişime geçersen lip ve difüzör için yardımcı olacaktır.
    -Bana kalırsa revo değilde forum sponsorlarından ecufasti tercih edin kendi sciroccolarında uyguladıkları yazılım revoya göre daha çok güç veriyor.
    -vw servisinde yay kiti olacağını zannetmiyorum ancak yay alıp serviste taktırabilirsiniz.
    Arkadaşlar hızlı ve etkin cevaplarınız için çok teşekkürler.
    TFSi

Enes-x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlk mesajdan anladığım kadarıyla kaliteden ödün vermek istemiyorsunuz yay yerine H&R veya Eibach coilover tavsiye ederim.Hem daha konforlu hem daha alçak olacaktır diye tahmin ediyorum.

devil_berk22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1. sorunuz için tv navigasyon sistemi sanırım yok ancak onuda istanbulda çözen 1-2 merkez var servise gitmeden daha ucuz olarak dışarda yapabilrsiniz.
    2.sorunuz için h&r veya eibach sportline yay tercih edebilirsiniz 3.5cmö konforu daha minimum düzeyde bozacaktır ancak biraz daha pahalı olsun ** kaliteli olsun derseniz coilover kit ile daha iyi sonuç alabilirsiniz.
    3.olarakta istanbul garage da bu işle ilgili yapılmış uygulamalar mevcut.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Navigasyon RNS510 da mevcut. RCD510 da yok. orj. bluetooth ile RCD510 uyumlu çalışır. Eğer çıkışları sağlı sollu yapacaksanız servisten parça kodu ile Scirocco R'ın arka difüzörünü getirebilirsiniz.

dirk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1) RCD Modelinde Navigasyon yoktur... RNS modelinde war siteden bir arkadaş Satıyor.. nick i Nires

2) Yine Sitede vardı [scirocco coil]

3) Bence Şuan için Difizör için biraz erken cook fazla seçenek yok sciroccoda Rieeger güzel Yada İstanbul Garage'ın Yada en kötü ABT yapabilirsiniz :/

4 Rewo Cook Başarılı olcağını düşünüyorum.. Ama Belli bi dönemden sonra gelenlerin Ecu 'suna Erişelemiyor.. Sizinkinede erişilemeyeğini düşünüyorum Ecufast a bi danışın zten site adminin Arabasıda Sciroccco Elbet bi çözümü wardır..

5 Hayırlı olsun
    Aquila non captat muscas!

b16vtecturbo#gizlituning #hondateam#cilacılaranlamaz

selim bayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1,yay tatmin etmez coilover takın derim
    2.lip ve difrizör DUY plakalı rocco dakı ıyı oluyor
    3.510 la ilgili bende de var ama sadece müzik dinliyorum
    4.yazlım olarak ecufast özgün rocco da sınırları iyi biliyor. dsg zaten maksımum 200 hp dıe bılıyorum şanzımandan dolayı.

linkteki benim arabam coiloverlı
    Volkswagen Scirocco 1.4 TSI Sportline 2010 Model 58.900 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk
    KEYFE KEDER VERİYORUM YANII

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı selim bayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1,yay tatmin etmez coilover takın derim
    2.lip ve difrizör DUY plakalı rocco dakı ıyı oluyor
    3.510 la ilgili bende de var ama sadece müzik dinliyorum
    4.yazlım olarak ecufast özgün rocco da sınırları iyi biliyor. dsg zaten maksımum 200 hp dıe bılıyorum şanzımandan dolayı.

linkteki benim arabam coiloverlı
    Volkswagen Scirocco 1.4 TSI Sportline 2010 Model 58.900 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk
    konu dışında ama bişe sorcam... spacer varmı sizde ? birde eibach coilover mı var sizde.. fotodaki durumda tam diptemi coilover ayarı? tam sağ tam solda veya yolda viraj yaparken sürtme var mı

selim bayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _muhaRRem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konu dışında ama bişe sorcam... spacer varmı sizde ? birde eibach coilover mı var sizde.. fotodaki durumda tam diptemi coilover ayarı? tam sağ tam solda veya yolda viraj yaparken sürtme var mı
    specr yok tam sag tam solda sürtme yok diledigin gibi viraj yapabılıosun
    coiler tam dipte deildi basma payı vardı.
    ama tek sıkıntı sag aks şase vuruyor daha cok basınca (sola göre kalın oldugu için)
    yanı daha cok basmak ıcın şaseyı kesmek kerıkıyor oda bana gelmez.
    KEYFE KEDER VERİYORUM YANII

barisy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın.

1-RCD 510 ses sisteminde navigasyon mevcut değil. 32 gb sd kart girişi ve 6 cd mevcut. ayrıca standart olarak aux girişi var araçta.

Bluetooth mevcut değil rcd de, onu aracı sipariş ederken aldıysanız vardır. yok ise 1000 tl gibi bir rakama ender elektronikten edinebilirsiniz. 1000 tl likl sistemde rcd nin dokunmatik ekranından telefon çevirme mesajlara veya telefon defterine erişme vs direksyondaki tuşların aktif olması var. Daha uygun fiyata sadece direksyondaki tuşlardan açma kapama da olabilir o 400 tl gibidir.

eğer media in paketi alındı ise o zaman ipod bağlantısı yapabilirsiniz. Sırf onun için hazırlanmış bir paket. sonradan takılmasını araştırmak lazım. Fakat rcd 510 32 gb mp3 çalıştırdığı için ekstra bir bağlantı en azından müzik dinlemek için ihtiyaç olmayacaktır.

2, yay var abt nin ürününü takıyorlar aslında HR üretimidir. ama serviste 700 -800 gibi bir rakamdır onun fiyatı. Dışarıda ise konforlusundan sertine göre sıralı olarak eibach - KW - HR en çok tercih edilenler. bu sıralama aynı zamanda aracın yere basıklık sıralaması. HR en fazla basan ve en konforsuzu. yayların fiyatı 300-400 arasında. Coil olarak KW V2 öneriliyor en çok. yükseklik ve sertlik ayarı var.

3. Bu konuda bilgi sahibi değilim.

4. En fazla performansı Revo yazılımdan elde edebilirsiniz. Sİzin aracınız en güncel yazılımı ve firewall ile gelecektir. Ama kısa süre önce DSG araçlara 888 kodlu firewall ı geçen revo yazılımı geldi. Direk yaptırabilirsiniz. Düz vitese göre torku biraz aşağıda tutuyorlar , hp olarak 210-220 civarı çıkıyor. Düz viteste tork 310 lara dayanıyor ama dsg de 250 de bırakanda var 280 de bırakanda.

tolgasena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sıfır araçta Coilover, yay garantiden yana sıkıntı olmasın?
    Honda ES7

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende garantide a3 var.yayda var egzozda yazılımda başka şeylerde.birşey olmadı olmaz.
    yay olarak alt yapımız aynı olabilir diye düşünüyorum.ben yaylar arasında vogtland tercih ettim memnunum.eibachtan daha güzel düşürüyor ve konforu da güzel.coil olursa daha iyi tabi.rcd510 lara navi yapıyolarmış diye duydum.bende ecufast yazılım tavsiye ederim revo yerine.torkun düşük tutulması gerekiyormuş.

anıl turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı barisy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın.

1-RCD 510 ses sisteminde navigasyon mevcut değil. 32 gb sd kart girişi ve 6 cd mevcut. ayrıca standart olarak aux girişi var araçta.

Bluetooth mevcut değil rcd de, onu aracı sipariş ederken aldıysanız vardır. yok ise 1000 tl gibi bir rakama ender elektronikten edinebilirsiniz. 1000 tl likl sistemde rcd nin dokunmatik ekranından telefon çevirme mesajlara veya telefon defterine erişme vs direksyondaki tuşların aktif olması var. Daha uygun fiyata sadece direksyondaki tuşlardan açma kapama da olabilir o 400 tl gibidir.

eğer media in paketi alındı ise o zaman ipod bağlantısı yapabilirsiniz. Sırf onun için hazırlanmış bir paket. sonradan takılmasını araştırmak lazım. Fakat rcd 510 32 gb mp3 çalıştırdığı için ekstra bir bağlantı en azından müzik dinlemek için ihtiyaç olmayacaktır.

2, yay var abt nin ürününü takıyorlar aslında HR üretimidir. ama serviste 700 -800 gibi bir rakamdır onun fiyatı. Dışarıda ise konforlusundan sertine göre sıralı olarak eibach - KW - HR en çok tercih edilenler. bu sıralama aynı zamanda aracın yere basıklık sıralaması. HR en fazla basan ve en konforsuzu. yayların fiyatı 300-400 arasında. Coil olarak KW V2 öneriliyor en çok. yükseklik ve sertlik ayarı var.

3. Bu konuda bilgi sahibi değilim.

4. En fazla performansı Revo yazılımdan elde edebilirsiniz. Sİzin aracınız en güncel yazılımı ve firewall ile gelecektir. Ama kısa süre önce DSG araçlara 888 kodlu firewall ı geçen revo yazılımı geldi. Direk yaptırabilirsiniz. Düz vitese göre torku biraz aşağıda tutuyorlar , hp olarak 210-220 civarı çıkıyor. Düz viteste tork 310 lara dayanıyor ama dsg de 250 de bırakanda var 280 de bırakanda.
    media in girisi var benim arabam da ama ipod veya iphone baglamak icin uygun soketi nerden temin edebilirim...

birde revo yazılımın ucreti ne civarda???

Durango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peşin 1.000 Tl.

Taksitle 1.150 Tl.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)