Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 19 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Vnn kullanm

douu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.ubat.2009
    Ya
    28
    ehir
    Adana

Vnn kullanm

Arkadaslar hem yazlkta hem seyahatlerde falan kullanmak zere bir vnn almak istiyoruz fakat verilen bilgiler hep cok karmak.. imdi ilk vnn alrken ne kadar dyoruz? Aylk kullanm snr ne kadar ? demeler aylk olarak ayr m yaplyor yoksa faturaya m yanstlyor ? Alrken kullanrken falan yaplan odemelerle ilgili kullanan arkadalarn yardmn bekliyorum.
    DC Garage
    Car Care & Tune Parts
    Adana

senna - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.Kasm.2005
    Ya
    29
    ehir
    -
    kontratna bal kotan var kotaya download upload dahil olarak deerlendiriliyor istersen ay iinde ek paket vs alabiliyorsun ben 1 yldr kullanyorum kontratna gre deme yapyorsun ilk 29 dedim 3 ay sonrasnda 49 dyorum kota am olmazsa 2 yllk kontrat yapmtm
    krler sarlar

wekoo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.Haziran.2010
    Ya
    31
    ehir
    TURKEY (20)
    ben turceel kullanyorum 4 gb 40 ytl gayet memnunum arata giderken sayehat esnasnda sper oluyor..tavsiye ederim..... turcelllll gzel.
    Bir gn bu sapla keser yer degitirir elbet...!

evki zcan......

Murat - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.Mart.2009
    Ya
    29
    ehir
    stanbul/Saryer
    sadece nette gezinmek in ise, down fln yapmayacaksan vodafone derim. kontrlhat ile 7 tl aylk kullanyorum.

snrsz ilk100mb 3g sonra hsdpa ya geiyor. 120kbit down, 100kbit up. valla forum vs iin bana oldukca yetiyor.

douu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.ubat.2009
    Ya
    28
    ehir
    Adana
    Download upload falan yapmicam arkadaslar.. Hat Turkcell kamu 55 liram ne dyoruz iste aylk.. Sadece sunu soruyorum. Turkcell bayiine gidip vnn istiyorum diyip alp kacam m onu soruyorum biraz daha detayl alabilirsem cok sevinirim
    DC Garage
    Car Care & Tune Parts
    Adana

dd-vti
    Misafir
    tek bildiim en iyisinin turcell in vn vadafon felan ok yava

yelik tarihi
    10.Mays.2010
    Ya
    33
    ehir
    Trkiye / stanbul
    dediin tarife kadar ekim gc yani 3g balants da nemli. mesela ben aldm gop da otururken 3g ile balanamyordum ve in ikencesinden beter durumdayd. yeni tandm yerde full 3g ile balanyorum ok memnunum. 2 yllk szleme yapmtm cihaz paras emedim ve aylk 49 tl dyorum 4 gb olanna. unu da sk kllanan arkadalarmdan duyuyorum modem olarak vadafone hat olarak turkcell kullan eklinde. ounlukla kullanacanz bir yerde birisinden alarak yada cep telefonunuzun 3g sine bakarak kontrol edin ekmiyorsa ok piman olurusunuz.

HALUK - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.Ocak.2008
    Ya
    40
    ehir
    istanbul
    tukcell 10 numara 2 yldr kullanyorum kesinlikle tavsiye ederim
    ok bilmiyecen, Bir bilenede sormuyacan, bileni bulmuken yaptracan

senna - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.Kasm.2005
    Ya
    29
    ehir
    -
    Alnt dou_corolla Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Download upload falan yapmicam arkadaslar.. Hat Turkcell kamu 55 liram ne dyoruz iste aylk.. Sadece sunu soruyorum. Turkcell bayiine gidip vnn istiyorum diyip alp kacam m onu soruyorum biraz daha detayl alabilirsem cok sevinirim

bildiim kadaryla yeni bir hat alman lazm vnn iin data hatt farkl oluyor kontrat vs yapp orada yeni hat alcaksn
    krler sarlar

Murat - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.Mart.2009
    Ya
    29
    ehir
    stanbul/Saryer
    Alnt dd-vti Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    tek bildiim en iyisinin turcell in vn vadafon felan ok yava
    kullandnm

M3CSL - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.Nisan.2006
    Ya
    30
    ehir
    istanbul/ekmeky
    yeni hat alosun ite,szleme mzalama flan 10dkda hallettler.
    Yalnz kt ceken b evde oturuosan ikence oluyor, cok yavas vs..
    Straights are for fast cars, but turns are for handling cars
    Focus mk2 1.6 115hp 2.46.650 lap tme stanbulpark

yelik tarihi
    13.Ekim.2009
    Ya
    26
    ehir
    .
    Alnt dou_corolla Nickli yeden Alnt Mesaj gster

evet dediiniz gibi yapacaksnz hat kimin adnaysa o kii bir ka evrak imzalayacak yeni hat verecekler size.

normal vnn kullanclarndan aldklar 30civarnda olan vergiyi kamulu olduunuz iin sizden almayacaklar.

hz da gayet iyi

derece43 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.Ekim.2009
    Ya
    34
    ehir
    izmir/KKTC
    Bu alanda en iyi tecrbeye sahibim diye dnyorum nk trkiyenin en kuytu kelerine greve gidip geliyorum gittiim her ekipteki arkadata turkcell tt avea ve vodafone sahip vnnlar mevcut en iyisi bu lmlerde VODAfone kt kendim kullanmaktaym.. Test iin yksekova rnak tunceli erzincan diyarbakr midyat bat ehirleri i anadolu sadece karadenizde kullanmadm ekim download 3g olayn imdilik am vodafone tavsiye ederim...

onursumer - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.Aralk.2006
    Ya
    28
    ehir
    stanbul
    vodafone veya turkcell suan en ys bu konuda hangsn alrsan al kontratsz olsun gers oneml degl

psn: onursumer

135
    ├┼┼╕
    246R

cery - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.Temmuz.2009
    Ya
    27
    ehir
    Diyarbak-R
    Alnt derece43 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu alanda en iyi tecrbeye sahibim diye dnyorum nk trkiyenin en kuytu kelerine greve gidip geliyorum gittiim her ekipteki arkadata turkcell tt avea ve vodafone sahip vnnlar mevcut en iyisi bu lmlerde VODAfone kt kendim kullanmaktaym.. Test iin yksekova rnak tunceli erzincan diyarbakr midyat bat ehirleri i anadolu sadece karadenizde kullanmadm ekim download 3g olayn imdilik am vodafone tavsiye ederim...
    diyarbakra gelin haber etmeyin. ok iyi

dou biz sorduk en az 6aylk kontrat yapyorlar sonrasnda yeni bi hat veriyorlar.

ehir merkezlerinde ok iyi ok hzl ama merkezden biraz uzaklatkca hzda yavatan dler yaadk biz. kullandmz avea idi. dier firmalarnkini bilmiyrum
    Screw you guys! I'm going home...

Jem89 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.ubat.2008
    Ya
    24
    ehir
    41-34-20
    Valla nasl alnyor nasl deniyor vs bilmiyorum.. Babamda var bu vnn'dan.. 2-3 kere girdim.. Gayet hzl.. Bir tek onu biliyorum..

derece43 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.Ekim.2009
    Ya
    34
    ehir
    izmir/KKTC
    Alnt cery Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    diyarbakra gelin haber etmeyin. ok iyi

dou biz sorduk en az 6aylk kontrat yapyorlar sonrasnda yeni bi hat veriyorlar.

ehir merkezlerinde ok iyi ok hzl ama merkezden biraz uzaklatkca hzda yavatan dler yaadk biz. kullandmz avea idi. dier firmalarnkini bilmiyrum
    Merak etme biladerim ara ara yokluyorum bi dahakine haber ederim.. Eywallah sitem iin...

Berkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.Aralk.2005
    Ya
    27
    ehir
    -
    vodafone un kontratszn al uramassn hzda 10 numara 1-1.5 senedir kullanyorum
    1881 - 193

Eray Ymsel - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.Austos.2007
    Ya
    31
    ehir
    United State of Beykoz
    2 senelik vodafon kullancsym snrsz 100tl .. 5gb kotas 50tl hz gzel son zamanlarda dahada artt gelitiriyolar devaml baz antin kuntin ilerio luyo ama gzel yani deer...

turkcell almaman neririm kotay getinmi kollcenter la muhatap olmak zorunda kalrsn
    ///M
    PPR Motorsport & Dr. Ecu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)