User Tag List

5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: orjinal teybe auxtan usb bağlantısı

Ahmet Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

orjinal teybe auxtan usb bağlantısı

beyler diğer konudaki sahibinden linki öldüğü için içeriği okuyamıyorum , gereksiz yere hortlatmayayım dedim konuyu onun için

, citroen peugeot grubu gri yuvarlak kanal tuşlu ekransız cd çalarlardan var c4 te , buna aux modundan bi mp3 çalar veya usb sd card türü bi aparat takmak mümkünmü?Radio cd ve auz olarak 3 menusu mevcut , aux sanırım cd changer iin ama aktif yani ,,,(usb sd cart türü olursa , yani aracın kendi bilgi ekranını kullanarak şarkı vss değişritebilirsek çok daha güzel olur)

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    AUDIOSYSTEM TUM ARACLARIN ORJINAL TEYBINE USB SD AUX OKUYUCU sahibinden.com'da

Ahmet ben bundan almıştım özen hifi'den, gayet memnunum teypten hatta direksiyon kumandalı modelden direk olarak kontrol edebiliyosun usb yada sd kart , hangisinden kullandığın farketmeden. hatta bi arkadaşıma da aldık, onun usb okuyucusu sorunlu çıktı, sorgusuz sualsiz değiştirdiler ürünü, mallarının da arkasındalar.

AudioSystem TOYOTA ORJİNAL USB SD AUX Aparatı sahibinden.com'da

bide bu link var, telefonla sor istersen stok durumunu ona göre gider alırsın, ben alalı 3 ay oldu 60 tl ucuzladı alet. şansıma

Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    YouTube - ‪quality difference between track cd and digital changer‬‏

track cd ile arasındaki ses kalite farkı videosu bile çekmiştim taktıktan sonra

Ahmet Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    alttakine mesaj attım kardeş saolasın ,,, hazır kullanıcısı burdayken soriym ,,, bu aparata bağlanan usb içindeki şarkılar teyp ekranında isimleriyle gözüküyormu?Usb ye klasör klasör yerleştirdiysek aynen o şekilde klasör klasör ayırıyomu?şkşsinede cevap evetse şarkı bulma , açma vss esnasında çok kasma ,i nekletme yapıyormu?
    tam aradığım ürünmüş , yorumuna göre yarın gidip yerindende alabilirim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    şöyle söyliyim ahmet, cd changer şeklinde kandırdığın için klasör isimleri CD01 den başlayıp CD12 ye gidecek şekilde ve bir klasör içinde 99 şarkı olacak şekilde atıyorsun şarkıları klasörlere. yani 12 cd ve her klasörde 99 şarkı olacak max.
    şarkı , sanatçı, albüm , kısacası ne ismi istersen görünüyor bekletme olarakta ilk teybi açtığın zaman 2-3 sn bekliyorsun, şarkılar arası geçişlerde falan tık tık cd deki gibi aynı, hiç aksatma bekleme kafasının karışması gibi durumlar sözkonusu olmuyor. tavsiye ederim ben bunca sene boşuna track cd çekmekle uğraşmışım dedim taktıktan sonra.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)