Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: orjinal teybe auxtan usb balants

Ahmet Saraolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.Eyll.2008
    Ya
    25
    ehir
    st./Beylikdz - Ank.

orjinal teybe auxtan usb balants

beyler dier konudaki sahibinden linki ld iin ierii okuyamyorum , gereksiz yere hortlatmayaym dedim konuyu onun iin

, citroen peugeot grubu gri yuvarlak kanal tulu ekransz cd alarlardan var c4 te , buna aux modundan bi mp3 alar veya usb sd card tr bi aparat takmak mmknm?Radio cd ve auz olarak 3 menusu mevcut , aux sanrm cd changer iin ama aktif yani ,,,(usb sd cart tr olursa , yani aracn kendi bilgi ekrann kullanarak ark vss deiritebilirsek ok daha gzel olur)

levent - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.Ocak.2006
    Ya
    25
    ehir
    Alanya/Edirne
    AUDIOSYSTEM TUM ARACLARIN ORJINAL TEYBINE USB SD AUX OKUYUCU sahibinden.com'da

Ahmet ben bundan almtm zen hifi'den, gayet memnunum teypten hatta direksiyon kumandal modelden direk olarak kontrol edebiliyosun usb yada sd kart , hangisinden kullandn farketmeden. hatta bi arkadama da aldk, onun usb okuyucusu sorunlu kt, sorgusuz sualsiz deitirdiler rn, mallarnn da arkasndalar.

AudioSystem TOYOTA ORJNAL USB SD AUX Aparat sahibinden.com'da

bide bu link var, telefonla sor istersen stok durumunu ona gre gider alrsn, ben alal 3 ay oldu 60 tl ucuzlad alet. ansma

yelik tarihi
    10.Ocak.2006
    Ya
    25
    ehir
    Alanya/Edirne
    YouTube - ‪quality difference between track cd and digital changer‬‏

track cd ile arasndaki ses kalite fark videosu bile ekmitim taktktan sonra

Ahmet Saraolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.Eyll.2008
    Ya
    25
    ehir
    st./Beylikdz - Ank.
    alttakine mesaj attm karde saolasn ,,, hazr kullancs burdayken soriym ,,, bu aparata balanan usb iindeki arklar teyp ekrannda isimleriyle gzkyormu?Usb ye klasr klasr yerletirdiysek aynen o ekilde klasr klasr ayryomu?ksinede cevap evetse ark bulma , ama vss esnasnda ok kasma ,i nekletme yapyormu?
    tam aradm rnm , yorumuna gre yarn gidip yerindende alabilirim.

yelik tarihi
    10.Ocak.2006
    Ya
    25
    ehir
    Alanya/Edirne
    yle syliyim ahmet, cd changer eklinde kandrdn iin klasr isimleri CD01 den balayp CD12 ye gidecek ekilde ve bir klasr iinde 99 ark olacak ekilde atyorsun arklar klasrlere. yani 12 cd ve her klasrde 99 ark olacak max.
    ark , sanat, albm , ksacas ne ismi istersen grnyor bekletme olarakta ilk teybi atn zaman 2-3 sn bekliyorsun, arklar aras geilerde falan tk tk cd deki gibi ayn, hi aksatma bekleme kafasnn karmas gibi durumlar szkonusu olmuyor. tavsiye ederim ben bunca sene bouna track cd ekmekle uramm dedim taktktan sonra.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)