Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Turtle Wax ClearVue-Yamur Kaydrc Yorum ve videolar

Detailing Blm Bakan imprezaWRC - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.Kasm.2005
    Ya
    34
    ehir
    trkiye

Turtle Wax ClearVue-Yamur Kaydrc Yorum ve videolar

rn aadaki linkteki rn olup bilimum yap marketlerin ve gross marketlerin (Metro) otomobil reyonlarnda maksimum 10 TL'ye satlmaktadr.
    Turtle Wax ClearVue Rain Repellent | Products | Auto Express

Kullanm kolay bir rn, ben makyaj pamuu zerine yeterli miktarda dkp camlara nce dikine sonrada yatay hareketler eklinde srdm. Boluk brakmamaya zen gsterdim. Tabiki ncesinde camlarda temizledim.
    rn kuruduktan sonrada camdan cila siler gibi sildim. Zor kan ksmlarda mf bezi hafif slatp yle karttm. Byle yapnca uygulamaya zarar olmuyor.

Hafif iseleyen yamurda doal olarak bir ie yaramyor. Sanak yamurda zellikle 80km/h'dan itibaren damlalar camdan akp gitmeye balyor.

Ancak, arka camda rn pek ie yaramad gibi, arka cam sileceini altrmak zorunda kaldmdan rn dn yaptm toplam 800km sonrasnda (tm km boyunca yamur vard) arka camda atomlarna ayrld ve resmen performansn kaybetti. Bunu nasl m test ettim, kolay, mola verdiimde ii su dolu ieyi cama dktm ve su olduu gibi camda kald. Ayn ekilde n cama da suyu dktm, oradan akp gitti. Ayrca, n camda da silecekleri 5-6 kere altrmak zorunda kaldm ve dikkatli baktmda da silecein rn camdan karmaya baladn fark ettim. Bunu da u ekilde anladm, camn baz blgelerinde yamur tanecikleri camda tutunmaya balamt. Dikkatli baknca videoda gzkyordur

Bir ka video ektim, sizlere de rnle ilgili fikir verir. Ben param bir daha boa harcamaya niyetli deilim; yani bir daha clear vue almam. nk, adam gibi temizlikte yapsanz, rn adam gibide uygulasanz tutunmas zayf bir rn.

Neyse ok, konutum(daha dorusu yazdm), ahanda videolar;
    BORKED
    BORKED

C2VTS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.Ocak.2010
    Ya
    19
    ehir
    stanbul
    Rain-x forever

Elinize salk..Ayrca bu testinizi bizimle paylatnz iin teekkrler..

yelik tarihi
    13.Kasm.2005
    Ya
    34
    ehir
    trkiye
    Alnt C2VTS Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Rain-x forever

Elinize salk..Ayrca bu testinizi bizimle paylatnz iin teekkrler..
    Rica ederim, srada baka rnler, baka testler var.

darkred - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.Ocak.2008
    Ya
    27
    ehir
    SiNCity
    Ben n camlara su kaydrma zellii olduu iin NXT atyordum ancak silecekleri altrdka camda garip biz iz olusuyor ve rn zelliini kaybediyor ayn sizde olduu gibi...

Paylamnz iin teekkrler gzel bir konu olmu...
    Muhta olduun kudret, damarlarndaki asil kanda mevcuttur...
    Mustafa Kemal ATATRK

KAREL SERVICE
    OverBoost

yelik tarihi
    13.Kasm.2005
    Ya
    34
    ehir
    trkiye
    Alnt darkred Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ben n camlara su kaydrma zellii olduu iin NXT atyordum ancak silecekleri altrdka camda garip biz iz olusuyor ve rn zelliini kaybediyor ayn sizde olduu gibi...

Paylamnz iin teekkrler gzel bir konu olmu...
    Rica ederim, camlara cilada uygulayabilirsiniz ama her silecek kullanmnda cilay camdan skmeye balarsnz.

<<bura>> - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.Haziran.2008
    Ya
    28
    ehir
    stanbul / Eyp
    nxt bu konuda sonu vermiyor mu?

TechTurkey Low-Rider - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.Kasm.2005
    Ya
    28
    ehir
    stanbul-Bahelievler
    silecein temizlemiyecei rn varm ki?

nxt kullanyorum ben yeterli geliyor
    BORKED

yelik tarihi
    13.Kasm.2005
    Ya
    34
    ehir
    trkiye
    Alnt <<bura>> Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    nxt bu konuda sonu vermiyor mu?
    Bura cama cila srebilirsin, ama kalcl yamur kaydrcdan daha az olur. Silecek altrdka cilay camdan skersin. Keza, ara ykama sklna grede cila camdan yamur kaydrcya oranla daha hzl kar.
    Tabi, silecek altrdka geride ksa sreliine iz kalabilir. Bu da sr esnasnda tercih edilen bir durum deildir.

yelik tarihi
    13.Kasm.2005
    Ya
    34
    ehir
    trkiye
    Alnt Low-Rider Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    silecein temizlemiyecei rn varm ki?

nxt kullanyorum ben yeterli geliyor
    Silecein daha ge skt rnler var, bunlarda genelde nano snfndaki ve sadece cam iin yaratlm rnlerdir. Onlarlada ilgili ayrca videolar ve yorumlar yaynlarm
    Misal nigrin nano yamur kaydrc (her ne kadar performansn beenmesemde) 10.000km boyunca camda kalabildi.

TechTurkey Low-Rider - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.Kasm.2005
    Ya
    28
    ehir
    stanbul-Bahelievler
    ahaha beenmediin performans 10bin km ise yarn alyorum hemen
    BORKED

yelik tarihi
    13.Kasm.2005
    Ya
    34
    ehir
    trkiye
    Alnt Low-Rider Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ahaha beenmediin performans 10bin km ise yarn alyorum hemen
    Nigrin'den bahsediyorsan, bayrampaa ve beylikdz bauhaus'da bulabilirsin ama rn sadece n cama yetiyor, tek sefer kullanlyor, ve ne yazk ki 120km/h'dan itibaren damlacklar kayyor. Birde basnl suyu yediinde damlalar yzeyde uuuyor. Uygulamasda pek basit ve kolay deil, biraz zahmetli.

TechTurkey Ranthor - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.Ocak.1970
    Ya
    32
    ehir
    Istanbul
    ben hydrorep kullanyorum ama mr 1 hafta..
    Built to fall....

yelik tarihi
    07.Kasm.2005
    Ya
    31
    ehir
    stanbul
    carpex yagmur kaydrc almtm promosyon vard, ilk zamanlar biraz sinir oldum camda bugu yapyormu gibi oldu birka gn sonra dzelmiti yaklak 5 ay kmad etkisi.
    son zamanlarda bende ozan gibi hydrorep kullandm denemek amal clionun camlarna son yamurlarda baya ie yarad ama etkisi abuk bitiyor.
    Edeple gelen, Ltufla gider..

ncel - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.Ocak.2008
    Ya
    35
    ehir
    07
    Alnt YavuzNaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    carpex yagmur kaydrc almtm promosyon vard, ilk zamanlar biraz sinir oldum camda bugu yapyormu gibi oldu birka gn sonra dzelmiti yaklak 5 ay kmad etkisi.
    son zamanlarda bende ozan gibi hydrorep kullandm denemek amal clionun camlarna son yamurlarda baya ie yarad ama etkisi abuk bitiyor.
    bende carpex kullanyorum.uygulamadan nce camlar iyice temizleyip,daha sonra rn camn heryerine skyorum.pamuklu bir bezle cama iyice yaydktan sonra biraz kurumasn bekleyip bir defa daha uygulama yapyorum.tamamen kuruyunca buulanm gibi oluyocam.sonrasnda temiz bir bezle yada kat havlu ile camdaki buulu grnm gidene kadar siliyorum.gayette baarl ve ucuz bir rn.5 tl faland.

Derman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.Haziran.2009
    Ya
    30
    ehir
    34-35
    carpex rnn bende kullanyorum...iddetle tavsiye ederim..kuru cama uygulayp yaklak 1 ay etkisini koruyor....

yalnz bunlarn biyerde sileceklere zarar verdgn duydum ama ne kadar dogru bilmiyorum
    35 1/2 KSK

''Emniyet Kemerimizi Takalm,Takmayanlar Uyaralm "

psn : derman3534

yelik tarihi
    13.Kasm.2005
    Ya
    34
    ehir
    trkiye
    imdi srada iki ayr cam kaplama testi var. Bir tanesi dandik grup (bauhaus'da 10TL'ye kadar satlanlar- BS, Carpex, Turtle Wax ve Arexons), dieride nano grup, Wolf's, Gtechniq ve Nanolex.
    rnlerin hepsi hazr. Test iin beni bekliyor.
    nce dandik grup testini yapacam onu bu akam halim kalrsa cam 4'e blp yapmay planlyorum.

TarikS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.Nisan.2006
    Ya
    23
    ehir
    Istanbul
    Alnt imprezaWRC Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    imdi srada iki ayr cam kaplama testi var. Bir tanesi dandik grup (bauhaus'da 10TL'ye kadar satlanlar- BS, Carpex, Turtle Wax ve Arexons), dieride nano grup, Wolf's, Gtechniq ve Nanolex.
    rnlerin hepsi hazr. Test iin beni bekliyor.
    nce dandik grup testini yapacam onu bu akam halim kalrsa cam 4'e blp yapmay planlyorum.
    Bugunden sonra onumuzdeki Pazartesi'ye kadar yagmur yokmus, hortum suyla mi yapmayi planliyorsunuz?

yelik tarihi
    13.Kasm.2005
    Ya
    34
    ehir
    trkiye
    Alnt TarikS Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bugunden sonra onumuzdeki Pazartesi'ye kadar yagmur yokmus, hortum suyla mi yapmayi planliyorsunuz?
    Yok marapa ile yapacam . Bu hafta rnleri srerim. Test balangc yamur yamas ile olur. Bu akam test yapmay planlyorum ifadesi biraz yanl olmu. Onu yle yorumlayabiliriz, bu akam halim kalrsa rnleri n cama sreceim.
    Tabiki hortum, kova, marapa..vs ile yapmayacam. Test sr esnasnda olacak. Birde arac ykarken olacak.
    Tabiki bu test bytlecek birey deil. Hepimizin yapaca bir test. Ben sadece herkese yol gsterici olabilmek adna bu kmsenecek hatta kimilerinin hadi be oradan bu da testmi imdi diyebilecei almay yapacam.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)