User Tag List

13 sonuçtan 1 ile 13 arası

Konu: Otomotiv Sektöründeki Arkadaşlar YARDIM! (Teknik dokümantasyon, Yedek Parça Kataloğu)

OnurK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Exclamation Otomotiv Sektöründeki Arkadaşlar YARDIM! (Teknik dokümantasyon, Yedek Parça Kataloğu)

Umarım yardımcı olabilecek arkadaşlar vardır, Özel bir servis de yedek parça departmanında işe başlıcam Ford,Opel,Nissan,Toyata,Bmw,Mercedes,Fiat-Tofaş,Volkswagen,Seat,Audi,Skoda,Mitsubishi vb.. markaların bulabileceğim yedek parça katalogları, dokumantasyon lazım hasarlı aracın her hangi parçasının orjinal referansını çıkartıp bu referansla piyasa içersinde fiyat araştırması yapmam lazım sigorta tedarikçileri,yan sanayi ve orjinal yedek parçacılarla iletişim içersinde olucağım için yardımlarınızı bekliyorum internet üzerinden site olabilir program olabılır
    Örneğin ;

O araba bizim . Bu araba bizde nedir bu kardeşim ortak danaya girer gibi arabaya ortakmı girdiniz.

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    her markanın programı var onlardan edinirsen daha çok işine yarar.

jdmpoint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    toplu programlar herzaman parça numarasında hatalıdır ben daha hatasızını görmedim net üstünden çalışacağın markaların kendilerine özel referans kataloglarını kullan bence biçok sitede mevcut biraz araştırırsan bulabilirsin...

Murat Süslü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    her markanın kendine özel programı olması lazım onur abim hepsinin ortak bi programı yok yani
    benim arkadaşımın babası yedek parçacı ordan biliyorum sırf fiat parçalarının olduğu katalog programı var ama fiat ın yedek parça kataloğu eper vardı onu bi araştır istiyosan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı jdmpoint Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    toplu programlar herzaman parça numarasında hatalıdır ben daha hatasızını görmedim net üstünden çalışacağın markaların kendilerine özel referans kataloglarını kullan bence biçok sitede mevcut biraz araştırırsan bulabilirsin...
    toplu olarak demiyorum zaten her markanın farklı tabii ki bilgim var bu konuda dediğin gibi özel referans kataloglarına ihtiyacım var bunu demek istedim
    O araba bizim . Bu araba bizde nedir bu kardeşim ortak danaya girer gibi arabaya ortakmı girdiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hddsheriff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her markanın programı var onlardan edinirsen daha çok işine yarar.
    Teşekkür ederim çok sağol

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Murat Süslü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her markanın kendine özel programı olması lazım onur abim hepsinin ortak bi programı yok yani
    benim arkadaşımın babası yedek parçacı ordan biliyorum sırf fiat parçalarının olduğu katalog programı var ama fiat ın yedek parça kataloğu eper vardı onu bi araştır istiyosan
    Evet Eper programını bugun kullandım bu tarz programların cd yada site linkleri lazım muratım

Sierra Rs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ford'da microcat yada yeni sürüm a-cat olarak geçer bulman cok zor bulsanda kullanması cok zor bilginize.

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı OnurK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarım yardımcı olabilecek arkadaşlar vardır, Özel bir servis de yedek parça departmanında işe başlıcam Ford,Opel,Nissan,Toyata,Bmw,Mercedes,Fiat-Tofaş,Volkswagen,Seat,Audi,Skoda,Mitsubishi vb.. markaların bulabileceğim yedek parça katalogları, dokumantasyon lazım hasarlı aracın her hangi parçasının orjinal referansını çıkartıp bu referansla piyasa içersinde fiyat araştırması yapmam lazım sigorta tedarikçileri,yan sanayi ve orjinal yedek parçacılarla iletişim içersinde olucağım için yardımlarınızı bekliyorum internet üzerinden site olabilir program olabılır
    Örneğin ;

Hangi serviste çalışacaksın otoanalizle görüşün yedekparça katalojları ve referansları onlarda var
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

vkarayel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Senin aradığın program TEC-DOC ...

VSO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Onur dışarıda bulman çok zor diye biliyorum..Anca service manual bulursun nette. Bu şekilde parça kataloğu bulman zor. Allah yardımcın olsun işlerinde başarılar dilerim.
    Special thanks to; Utku Selamoglu.

cem11
    Misafir
    eski bir yedek parçacı olarak bu kadar kapsamlı biraz markalarını bir arada referanslarını senin tek basına cıkartman cok zor ögrenmen içinde en az bir 2 -3 yıl geçirmen lazım bahsedilen kataloklar o kadar kolay değil Örnegin Audi/ Vw/ seat ETKA katalogunu kullanıyor ve bu program bile öyle 1 ayda kolay ca ögrenemez sin zaman içierinde göz alışkanlıgı ile olacak işler. Bu yuzden çalışacagın firmada ilgilenecegin markaları tam olarak ayırt ettir ve konuş yetkililerle

Sierra Rs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tec-Doc işini çözmezki..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)