User Tag List

Sayfa 299/382 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349 ... SonSon
7245 sonuçtan 5.663 ile 5.681 arası

Konu: 1.4 Tsi Polo Gti,İbiza Cupra Bocanegra Sorunlarınız Önerileriniz Paylaşımlarınız

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tholl-ga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi b.k yidin bak topic karıştı
    Ahahahhahaa yav ağzımı açsam karışıyo zaten piyasa ben vw racing iyi mi kötümü demedim ki varmı satan dedim ahhaha
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

bugra_0101 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MertSerhanÖ. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahahahhahaa yav ağzımı açsam karışıyo zaten piyasa ben vw racing iyi mi kötümü demedim ki varmı satan dedim ahhaha
    Bence ebay dan al baksana kimsede mal yok ama ortalık karıştı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ebay'de şuan türk lirası ile 1.272 lira. 38 dolarda shipping.1.370 lira.Fark yok ki orda da pahalı bi insanın memleketinde dolar 2.5 olunca :@

Belly Detail

ahmet_xy
    Misafir
    şimdi bu filtre kiti stok bir gti'ı 2 boy ileri götürür mü?

TechTurkey Tholl-ga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    92 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ahmet_xy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi bu filtre kiti stok bir gti'ı 2 boy ileri götürür mü?
    İkametgah değiştirme garantili
    "Wagen"thusiast

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yav ne adamsın ahhahahahah

Belly Detail

bugra_0101 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    peki plakayı değiştirmeye gerek var mı ?

TechTurkey Tholl-ga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    92 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı bugra_0101 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki plakayı değiştirmeye gerek var mı ?
    Filtreyi aldigin ilce trafige bi danış bilgim dışı bu konu
    "Wagen"thusiast

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdi,Ben eski aracıma filtre almadan önce en az 2 ay kadar bu filtre olayını araştırdım.Bir çok yurtdışı vag forumlarına üye oldum bir çok kişiyle konuştum.Öncelikle ben önce ki aracımda BMC CDA almıştım.Filtre araştırmaya bile başlamadan önce de bir abimin vw racing'ini kullanmıştım 2 hafta kadar.

Araştırma yaptığım sitelerde sürekli karşılaştırmalar Vw racing-bmc cda-Forge-itg arasında dönüyordu.Yurtdışında bir çok tsi kullanıcısı Forge'un Cai'sini kullanıyor.Boyut olarak diğerlerinden küçük neden bunu kullanıyorsunuz diye sorduğumda bir çoğu iç yapısından kaynaklı demişti.Tam forumun ismini hatırlamıyorum fakat skoda forumuydu sanırım bir abimiz tüm filtreleri almış(aracı fabia RS) ve çıkmış dyno ya.Test ettiği filtreler İTG(vw racing olandan)-Forge-BMC birde bir marka daha vardı tam hatırlayamıyorum.Güç olarak ITG diğer rakiplerine göre yaklaşık 4-5 hp daha fazla çıkartmıştı.Adamla hemen irtibata geçtim.Durumu anlattım neyi tavsiye ettiğini sordum.Adam bana filtrelerin nereydese hepsinin birbirinden farkı olmadığını,itg'nin 4 hp daha fazla çıkartmasını kafama takmamamı sadece ITG'nin sünger yapısından dolayı biraz daha fazla soğuk hava çektiğini ve bununda turbonun basıncını ısınsa bile düşürmediğini söylemişti.Bu araştırmaların sonuncunda kafam tammen karışmıştı.Hatta ebayden forge bile sipariş ediyordum.Sonrasında btg maslağa gittim. Fiyatlarını sordum,elinizde varmı diye sordum bmc'de vw racing'te var dendi. BMC 800 vw 1.550 dedi.Arada ki fiyat farkında değer mi peki bana bunu açıkca söyleyin hangisini derseniz onu alıcam dedim.Onların dediği ki (heralde pahalı olan ürünlerini satmak isterler).Kardeşim belki bi çamurluk veya çook çok yarım boy bile farketmez bmc al dediler.Onlarda öyle diyince gittim sebo abi'de bmc cda yaptırdım. Ama bana vw racing hissi vermedi.Tabi montaj önemli vw racing direk uyumlu geliyor araçlara ben bmc nin ön ızgaraya bağlanan yerini yaptırmamıştım.

Şimdi sonuca bağlarsak,hepsi aslında aynı bokun laciverti.Benim vw racing isteme sebebim ***** şuan ki durum işte.Arıyorum yok filtreyi.Bugün kullanayım satmak istiyim neredeyse aldığım fiyatlara veririm.Birazda bu yönünden dolayı istiyorum.Elimde param varken vw racing aliyim.Henüz tam karar da vermiş değilim.Başka filtre konusunda bulduğum araştırmalar olursa ve hangi filtreyi alırsam yazarım konuya tekrar

Belly Detail

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdi,Ben eski aracıma filtre almadan önce en az 2 ay kadar bu filtre olayını araştırdım.Bir çok yurtdışı vag forumlarına üye oldum bir çok kişiyle konuştum.Öncelikle ben önce ki aracımda BMC CDA almıştım.Filtre araştırmaya bile başlamadan önce de bir abimin vw racing'ini kullanmıştım 2 hafta kadar.

Araştırma yaptığım sitelerde sürekli karşılaştırmalar Vw racing-bmc cda-Forge-itg arasında dönüyordu.Yurtdışında bir çok tsi kullanıcısı Forge'un Cai'sini kullanıyor.Boyut olarak diğerlerinden küçük neden bunu kullanıyorsunuz diye sorduğumda bir çoğu iç yapısından kaynaklı demişti.Tam forumun ismini hatırlamıyorum fakat skoda forumuydu sanırım bir abimiz tüm filtreleri almış(aracı fabia RS) ve çıkmış dyno ya.Test ettiği filtreler İTG(vw racing olandan)-Forge-BMC birde bir marka daha vardı tam hatırlayamıyorum.Güç olarak ITG diğer rakiplerine göre yaklaşık 4-5 hp daha fazla çıkartmıştı.Adamla hemen irtibata geçtim.Durumu anlattım neyi tavsiye ettiğini sordum.Adam bana filtrelerin nereydese hepsinin birbirinden farkı olmadığını,itg'nin 4 hp daha fazla çıkartmasını kafama takmamamı sadece ITG'nin sünger yapısından dolayı biraz daha fazla soğuk hava çektiğini ve bununda turbonun basıncını ısınsa bile düşürmediğini söylemişti.Bu araştırmaların sonuncunda kafam tammen karışmıştı.Hatta ebayden forge bile sipariş ediyordum.Sonrasında btg maslağa gittim. Fiyatlarını sordum,elinizde varmı diye sordum bmc'de vw racing'te var dendi. BMC 800 vw 1.550 dedi.Arada ki fiyat farkında değer mi peki bana bunu açıkca söyleyin hangisini derseniz onu alıcam dedim.Onların dediği ki (heralde pahalı olan ürünlerini satmak isterler).Kardeşim belki bi çamurluk veya çook çok yarım boy bile farketmez bmc al dediler.Onlarda öyle diyince gittim sebo abi'de bmc cda yaptırdım. Ama bana vw racing hissi vermedi.Tabi montaj önemli vw racing direk uyumlu geliyor araçlara ben bmc nin ön ızgaraya bağlanan yerini yaptırmamıştım.

Şimdi sonuca bağlarsak,hepsi aslında aynı bokun laciverti.Benim vw racing isteme sebebim ***** şuan ki durum işte.Arıyorum yok filtreyi.Bugün kullanayım satmak istiyim neredeyse aldığım fiyatlara veririm.Birazda bu yönünden dolayı istiyorum.Elimde param varken vw racing aliyim.Henüz tam karar da vermiş değilim.Başka filtre konusunda bulduğum araştırmalar olursa ve hangi filtreyi alırsam yazarım konuya tekrar
    fabia rs in filtre konumu cupra ve polo dan çok farklı orda akü var zaten
    yorum ve detaylı bilgi için teşekkürler

OrcunInce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Stok yazılımda filtre neredeyse hiçbir şeyi değiştirmiyor.
    Denedik, log aldık hiçbir fark gözlemlemedik.
    Ama stg1 yazılım dahi olsa filtre işe yarıyor, hangisini takarsın deseler filtreye 1.550tl vermem derim.
    Megane 3 RS / 2.17 @İstanbulPark
    Fk8 Type-R (stock) / 50.68 @Körfez
    Megane 3 RS / 49.60 @Körfez

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yusuf yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fabia rs in filtre konumu cupra ve polo dan çok farklı orda akü var zaten
    yorum ve detaylı bilgi için teşekkürler
    Rica ederim ne demek.Fakat söylemeyi unutmuşum,Adam o kadar amatör bir adam değil,Akü'yü bagaja almış

Belly Detail

Zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yusuf abi ciddi yüklü araçta tek eksiği filtre iken orijinalden vw racinge geçip ciddi verim aldı. Bu biraz yanıltıcı olmuş olabilir belki bmc ye geçse onda da fark çok olacaktı haksızmıyım Yusuf abi? Çok kaliteli olması kuvvetle muhtemel ama fiyat performans oranı olarak değer mi diye düşünüyorum..Bmc de iş görür sanırım. Standart araçta hiç etkisi yok ama onu söyleyebilirim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Zero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf abi ciddi yüklü araçta tek eksiği filtre iken orijinalden vw racinge geçip ciddi verim aldı. Bu biraz yanıltıcı olmuş olabilir belki bmc ye geçse onda da fark çok olacaktı haksızmıyım Yusuf abi? Çok kaliteli olması kuvvetle muhtemel ama fiyat performans oranı olarak değer mi diye düşünüyorum..Bmc de iş görür sanırım. Standart araçta hiç etkisi yok ama onu söyleyebilirim.
    abi süre koşan ciddi hızlanmak isteyenlerin yorumları farklı farklı olabiliyor
    mesala bizden Ekin bmc aldı 800 tl sanırım ücret verdi 2 ay sonra vw racing aldı üstüne
    o mesala bir yorum yaparsa güzel olur neden bmc aldında 2 ay sonra beğenmedin veya yeterli görmedin de vw ye geçiş yaptın
    2 saniye hızlanmak için 10 bin tl para harcayanlar var aramızda
    filtre 1 ile 1.5 saniye kazandırıyorsa filtreye verilen paralar çok komik kalıyor denebilir

Zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yusuf yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi süre koşan ciddi hızlanmak isteyenlerin yorumları farklı farklı olabiliyor
    mesala bizden Ekin bmc aldı 800 tl sanırım ücret verdi 2 ay sonra vw racing aldı üstüne
    o mesala bir yorum yaparsa güzel olur neden bmc aldında 2 ay sonra beğenmedin veya yeterli görmedin de vw ye geçiş yaptın
    2 saniye hızlanmak için 10 bin tl para harcayanlar var aramızda
    filtre 1 ile 1.5 saniye kazandırıyorsa filtreye verilen paralar çok komik kalıyor denebilir

Anladım abi demek istediğim sen standarttan en iyisine geçince birde iddalı araç yaptığın için sana olması gereken vw racingdi. Tam yüklü çeyrek, yarım, bir boylar kovalamayanlar için vw racing fazla iddialı olur maddi rakamsal olarak.

ahmet_xy
    Misafir
    mert bir filtre dedin konuya hareket getirdin. sağol kardeşim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmet_xy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mert bir filtre dedin konuya hareket getirdin. sağol kardeşim
    Ahahah rica ederim abi ne demek.Tsi konumuzun böyle sessiz kaldığını görünce üzülüyor dayanamıyor ve yazıyorum

Belly Detail

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Montajı aynı bu şekilde olacak şekilde yine bmc alıcam sanırım.Bu fotoğraf bmc takacaklar için güzel bir örnek montaj açısından.Adminim bu işi biliyor

Belly Detail

ahmet_xy
    Misafir
    bu vw racing'in montajı kolay mıdır?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)