User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
47 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Turbo değişimi ??

ObseSSioN
    Misafir

Turbo değişimi ??

Herkese merhaba.

206 hdi aracımın turbosunu değiştirmek istiyorum. Böylede bir sistem buldum. Sizce bunu alırsam ( turbo, bov, intercooler ) faydasını görür müyüm? Turboyu doldurabilir miyim? Gerçi yazılımda gelicek ama yinede yeterli eksoz gazını çıkartamamak can sıkar. Bende sanırım K35 turbo var fabrika çıkışı olarak. K35 ile K16 arasındaki farklardan bahsederseniz çok sevinirim. Kısaca alıp aracıma takmam mümkün mü ve faydalı olur mu?
    http://www.sahibinden.com/kkk_k16_ki...em?keyword=kkk

Teşekkür ederim.

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evren arkadaslar bu konuda yardımcı olacaktır.

Artık turbo degisme zamanın gelmis

Ben de merak ediyorum dizel turbosunu daha iyi daha büyük bir turboyla degistirsek nelere dikkat etmemiz gerekir?
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

ObseSSioN
    Misafir
    güzel olur gibi geliyor bana

Serkan.S
    Misafir
    Alıntı DRaGGeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evren arkadaslar bu konuda yardımcı olacaktır.

Artık turbo degisme zamanın gelmis

Ben de merak ediyorum dizel turbosunu daha iyi daha büyük bir turboyla degistirsek nelere dikkat etmemiz gerekir?
    ben değişen bir bmw biliyorum 320d, x5 3.0d turbosu var üzerinde ama iyi bir yazılım lazım verim almak için tabi

OnurS
    Misafir
    Dizelde turbo büyütme diye bi konu önceden açılmıştı.Buna ek olarak bana çok gereksiz geliyo...Devir çewirmez etmez iyi bi eksoz sistemi+chip+kutu içi kn filtre+egr iptali yeterde artar dizele ama illa turbomu deiştirmek istiyorum diyosan revizyonlu turbo alana kadar kendi turbonu modifiye ettir(bence gene riskli en temizi sıfır turbo) ona görede bi yazılım hazırlat....

OnurS
    Misafir
    Alıntı Serkan.S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben değişen bir bmw biliyorum 320d, x5 3.0d turbosu var üzerinde ama iyi bir yazılım lazım verim almak için tabi
    uzunca bi süre satılmaya çalışılan sanırım?BTG mi yapmıştı o arabayı?Anlamadığım şey e90larda orj turbo we hard bi yazılımla 210 ciwarı, alınıyoken okadar yüklemeye onun gücü az gibi..

Snake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ooo kardeşim hayırlısı

Serkan.S
    Misafir
    Alıntı OnurS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzunca bi süre satılmaya çalışılan sanırım?BTG mi yapmıştı o arabayı?Anlamadığım şey e90larda orj turbo we hard bi yazılımla 210 ciwarı, alınıyoken okadar yüklemeye onun gücü az gibi..
    Onur kimin yaptını bilmiyorum ama siyah e90 evet; sonuçta x5 3.0d üstündeki turbonun ne oldunu bilmiyoruz sadece hacim farkından oluşan bir performans farkıdır belki turbosu aynıdır o konuda bir bilgim yok.Ayrıca dedine katılıyorum güzel yazılım kat iptalı egr iptali kutu içi ile yeterli şeyi alırsın daha üst şeylere gerek yok.Dizel sonuçta uyuz aletler uğraşılmaz sorun çıkarırsa.

OnurS
    Misafir
    Alıntı Serkan.S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onur kimin yaptını bilmiyorum ama siyah e90 evet; sonuçta x5 3.0d üstündeki turbonun ne oldunu bilmiyoruz sadece hacim farkından oluşan bir performans farkıdır belki turbosu aynıdır o konuda bir bilgim yok.Ayrıca dedine katılıyorum güzel yazılım kat iptalı egr iptali kutu içi ile yeterli şeyi alırsın daha üst şeylere gerek yok.Dizel sonuçta uyuz aletler uğraşılmaz sorun çıkarırsa.
    Aynen uğraşılmıyo...Nerdeyse senede 1turbo alan birisi olarak sana sonuna kadar katılıyorum=)auahuah

Serkan.S
    Misafir
    Alıntı OnurS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen uğraşılmıyo...Nerdeyse senede 1turbo alan birisi olarak sana sonuna kadar katılıyorum=)auahuah
    kanka o senin şansızlığın daha motorla ilgili hiç birşey değiştirmedim bu kadar agresif kullanıma; ama e46 larda var o sorun çok duyuyorum

ObseSSioN
    Misafir
    sanırım sonuç almamamdan yana olacak.

Serkan.S
    Misafir
    Sonuç almaman değil bence bunları yaparsan daha sağlıklı olur çok sorun yaşamassın ondan dedim yoksa ben yaparım uğraşırım bu işi seviyorum katlanırım diyosan senin bileceğin iş tabi

egeturbo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mrb k16 gerçekten büyük bir turbo olarak gelecektir sana
    istersen sana soyle bir şey yapayım orjinal turbonu göndereceksin sana katriç takacağız daha büyük bir katriç böylece orjinal turbonun egzoz ve emme salyangozlarını kullanıp manifold derdinden seni kurtaracağız intercooler seçimindede sana bu konuda yardımcı olurum egeturbo@hotmail.com buda mail adresim aklına yatarsa ekle görüşelim
    www.egeturbo.com
    Turbo asker

gurcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı egeturbo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mrb k16 gerçekten büyük bir turbo olarak gelecektir sana
    istersen sana soyle bir şey yapayım orjinal turbonu göndereceksin sana katriç takacağız daha büyük bir katriç böylece orjinal turbonun egzoz ve emme salyangozlarını kullanıp manifold derdinden seni kurtaracağız intercooler seçimindede sana bu konuda yardımcı olurum egeturbo@hotmail.com buda mail adresim aklına yatarsa ekle görüşelim
    katriç ne demek? cartridge yada kartuş işin doğrusu...

boosted_pug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    emme ve egzost aynı kalıcaksa nasıl daha fazla güç elde edicek biraz açıklayabilirmisin

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burada asıl amac su;

Bu aracın turbosu arızalı, simdi arkadas orjinal 206 hdi turbosuna para verene kadar daha iyi birsey taksam etkisi olurmu, randıman alabilirmiyim diye soruyor.

Öncelikle amac modifiyeden cok turbonun degismesi
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

egeturbo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    katriç emme ve egzoz salyangozları olmayan turbonun asıl görev yapan kısımlarıdır
    ayrıca standart egzoz daha büyük emme li bende katriç seti var
    www.egeturbo.com
    Turbo asker

TechTurkey cem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Onun adı katriç degil onu söylemek istiyor gurcell.
    " If everything seems under control, you're just not going fast enough. "

senna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı egeturbo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    katriç emme ve egzoz salyangozları olmayan turbonun asıl görev yapan kısımlarıdır
    ayrıca standart egzoz daha büyük emme li bende katriç seti var

Gurcell haklı, katriç nedir yaw? kartuş yada ing terimini kullanın lütfen garip oluyo
    körler sağırlar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)