User Tag List

Sayfa 326/326 İlkİlk ... 226276316324325326
6187 sonuçtan 6.176 ile 6.187 arası

Konu: Vucut Geliştirme / Fitness / Sağlıklı yaşam / Kilo verme / Kilo alma

Ozan Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Yaklaşık 1.5 senedir PT ile Crossfit yapıyorum..Keşke daha önce başlasaymışım diyorum.Normal şartlarda kendi başınızayken,hareketi yada tekrarı bırakacağınız yerde gazıyla vs. devam ediyorsunuz Ki salon denize karşı olunca daha da zevkli bir hal alıyor. Yazın spor sonrasında denizin durumuna göre direk serinliyoruz,güzel oluyor. Yeme içmenize de dikkat ederseniz etkisini direk olarak görüyorsunuz zaten.

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben yıllardır Supplementler.com - Turkiye'nin Fitness Mağazası u kullanırım, hiç sorun yaşamadım bence şu an en güvenilir site bu... protein tozu istiyorsanız benim kullandığım ve önereceğim ürün budur

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 2273 Gr | Supplementler
    Bu işin vakkosu hala supplementler. Seneler geçse de hala 1 numaralar

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 207_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pandemi döneminde 102-103 kg ya kadara çıktım 1.82 boy ile. Sonra biraz dikkat ile 90 kg ya kadar düştüm.

Akşamları evde 5x2 dambell ile hafif çalışarak biraz kol yaptım. Ama son 1 aydır spor yapmayı bıraktım. Kg sabit kaldı inemedim 90kg altına. Ama kollarım hacmini hafif saldı.

Bu akşam tekrar başladım hafif spor a . Hedefim 85 kg ve biraz daha hacimli bir kol.
    Alıntı 207_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Spor salonuna 1 yıldır haftada 1 ile 3 gün arası düzensiz bir periyotta gidiyorum. Ama her hafta en az 1 gün gidiyorum. İşlerimin yoğunluğuna göre haftada 3 e çıkartıyorum.

Spor salonunda 1.5 saat kalabiliyorum, saatlerim ancak uyuyor.

Yemek yeme alışkanlıklarımı hafif değiştirdim.7 kilo verdim 97 den 89-90 a düştüm. Hafif bir kas gelişimi yaptım,

Spor salonunu hayatımdan hiç çıkarmamayı düşünüyorum, haftada 1 de olsa gitmeyi düşünüyorum.

Zinde kalmaya çok etken bir durum bence...

Tabi ben gibi plazada çalışanlar için neredeyse tek çözüm bu spor için.
    Bende ufak bir güncelleme yapayım. Baya zaman geçmiş üstünden.

100 Kg ya kadar çıkıp başladığım artık dikkat edeceğim spor yapacağım operasyonuyla bugün 78 kg ya kadar gelmiş bulunuyorum

İlk hedef 80 di, şuanki hedef 75 ve stop.
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu işin başı gıda arkadaşlar. 1 senede sonunda 70kg verdim ve son 6 aydır idmanlara başladım. Mide amelyatından sonra yeterli gıda alamadığım için hiç bir şekilde gelişme göremiyorum. Hem şekil hem de performans anlamında. Şu anda çalıştığım ağırlıklarla ortaokulda falan çalışıyordum heralde.
    IN BOOST WE TRUST

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu işin başı gıda arkadaşlar. 1 senede sonunda 70kg verdim ve son 6 aydır idmanlara başladım. Mide amelyatından sonra yeterli gıda alamadığım için hiç bir şekilde gelişme göremiyorum. Hem şekil hem de performans anlamında. Şu anda çalıştığım ağırlıklarla ortaokulda falan çalışıyordum heralde.
    Geçmiş olsun öncelikle, ameliyattan önce kaç kiloydunuz acaba? Benim kuzenimde oldu oda 176 boy 138 kiloydu.1 seneden fazla oldu hiç gücüm dermanım yok diyor.Sizde de durum aynı mı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    teşekkür ederim. 187cm 173kg dım ameliyata girerken şu an 103kg ım. Boyum 189 a geldi. Kilo yüzünden 2cm kısalmışım. Günü çıkaracak enerjim var. İlk başlarda enerjim yetmiyordu öğlen 3 de pilim bitiyordu ve 1. haftadan itibaren inanılmaz üşüyordum. Kilo verdikçe enerji yetmeye başladı. Haziranda da idmanlara başladım ama güç hiç yok. Çalıştığım ağırlıkları arttıramıyorum Haftada 4 gün idman yapıyorum. 6 ayda gelişme şöyle bench pressde 4 set 10 tekrar 18kg bar+10kg koyuyordum ilk başta şu anda piramid e başladım. bar a 15 kg koyduğum zaman son set zor bitiyor 6 tekrarla. Eskiden 10 sene önce 80 kg ile ısınıp 120 kg ile bitiriyordum bench i. 20 kg dumbell curl yapıyordum. Nerelerden nerelere geldim.
    IN BOOST WE TRUST

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öğrencim milli takım seçmelerinde 3. Oldu..spor 5 ay önce seçmiştim kendisini azminden ötürü kutlarım..okulda bir konteynır içinde onca imkansızlığa ragmen buralara kadar geldik

www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gökan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öğrencim milli takım seçmelerinde 3. Oldu..spor 5 ay önce seçmiştim kendisini azminden ötürü kutlarım..okulda bir konteynır içinde onca imkansızlığa ragmen buralara kadar geldik

Gökhan Maşallah gittiğin her okula mutlaka bir başarı getirip,çocukları spora teşvik ediyorsun.Gerçekten Helal olsun Emeğine sağlık...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı makif84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gökhan Maşallah gittiğin her okula mutlaka bir başarı getirip,çocukları spora teşvik ediyorsun.Gerçekten Helal olsun Emeğine sağlık...
    Saol kardeşim amacımız kalplerine dokunabilmek elimden geldiğince onlara gönüllü hiç bir maddi ihtşyaç duymadan vakit ayırıyorum teşekkür ederim
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elinde z bar yada döküm agırlık plakası olup kullanmayan varsa ödünç
    Verebilirmi 5-10 kg civarı ��
    www.honda-tech.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Z bar bulundu teşekkür ederim.agırlık plakaları kaldı 🙏👍
    www.honda-tech.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ağırlık plakası olup kullanmayan günceli z bar bulundu …
    www.honda-tech.com

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)