User Tag List

Sayfa 6/9 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
154 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: Levent Y. Golf R 100-200km/h

MiaMi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En son muhabbet ettiğimizde yurtdışında enjektörlere üfleyen adammış bahsediyordu nasıl yapıyorsa artık gönderiyorsun enjektörü halledip sana geri gönderiyor ciddide para istiyor.

MiaMi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bazı yorumlar maşallahın peşine tokat atar gibi olmuş.

BMK TypeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah Levent bütün değerler çok iyi gözün aydın kardeşim emeğinin karşılığını almaya başladın, yapanların eline sağlık seninde kesene bereket. MAŞALLAH

Mehmet Gazihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Reşit sende Levent de tebriği hakediyorsunuz. MAŞALLAH kesenize bereket.

ahmetuzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maasallah Levent kesene bereket , Powershop ekibi özellikle Baycu Abininde ellerine saglık

Kazasız belasız

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Sırf meraktan au uzantılı foruma girip konuna baktım, ciddi bekleyenmeyen etkisi yaratmışsın. Tekrar maşallah Levent, sen böyle devam ettikçe gittikçe iyileşecektir süreler de
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Dem-Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Leventçim
    Süren çok güzel ciddi yürüyor aracın.senin yazdıklarına kısmen katılıyorum ama çoğuna katılmıyorum.nedenini sana yüzyüze geldiğimizde bilgi amaçlı konuşup tartışırız.Konunu kirletip polimiğe sokmak istemiyorum.gereğide yok.
    Mevcut setupla çok iyi iş çıkqrdınız tebrik ederim.keyifle bin
    Team PAŞAOĞLU
    MAGIC Performance

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adam herseyı kanıtıyla koymus daha nesıne katılmıyosunuz onu anlamadım.ayrıca cogu yazınızda en ıyı sız bılıyomussunuz ızlenımı verıyosunuz bu arabaları benım garıbıme gıttı...

HPMania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dem-Er Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Leventçim
    Süren çok güzel ciddi yürüyor aracın.senin yazdıklarına kısmen katılıyorum ama çoğuna katılmıyorum.nedenini sana yüzyüze geldiğimizde bilgi amaçlı konuşup tartışırız.Konunu kirletip polimiğe sokmak istemiyorum.gereğide yok.
    Mevcut setupla çok iyi iş çıkqrdınız tebrik ederim.keyifle bin
    Bu tarz paylaşımlar konuyu kirletmek yerine fayda sağlar.
    Benim gördüğüm ve araştırdığım kadarı ile (hatta forumdaki bir çok kişinin de düşüncesi bu yönde sanırım) Levent Bey' in aracı şuan için en hızlı Golf R.
    Siz bu şekilde düşünmüyorsanız ve burada paylaşırsanız biz de öğrenmiş olur nedenini.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Stp ninkli arkadaş
    Demek sana ordan öyle geliyor.Daha nedenini öğrenmeden hemen saldırmaya taraf olmaya çalışıyorsunuz.işte bu yüzden ben açıklamıyacağım.kimseye bilmişlik yapmak gibi bir derdim yok laf yetiştirmeye de çalışmayacağım.formda konun nerelere gideceği belii *****.
    Yiğit le konuşurum o size açıklayacaktır.
    Sağlıcakla....
    Team PAŞAOĞLU
    MAGIC Performance

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Guzel sure,tebrıkler.
    Turkıye'de kı dragların suresı uluslararası gecerlılıgı var mı?Varsa suresı ıyı cıkar sanırım.

olivera7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Guzel sure,tebrıkler.
    Turkıye'de kı dragların suresı uluslararası gecerlılıgı var mı?Varsa suresı ıyı cıkar sanırım.
    Yok diye biliyorum abi time slip alınmıyor diye biliyordum ama yanlışım varsa düzeltin lütfen

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dem-Er Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stp ninkli arkadaş
    Demek sana ordan öyle geliyor.Daha nedenini öğrenmeden hemen saldırmaya taraf olmaya çalışıyorsunuz.işte bu yüzden ben açıklamıyacağım.kimseye bilmişlik yapmak gibi bir derdim yok laf yetiştirmeye de çalışmayacağım.formda konun nerelere gideceği belii *****.
    Yiğit le konuşurum o size açıklayacaktır.
    Sağlıcakla....
    Adam surelerle aciklamis benimki onlarinki diye koymus,yalanmi atiyor? Adamin soyledikleri daha iyi oldugunu gosteriyor... Ayrica leventi tanimam taraf olmak konu dshi degil,,,

Levent Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Demır abi bugune kadar bir tane süre paylastınız mı? Youtube da tek bir videonuz var ondada arabanız 8.8 100-200 yapıyor : http://youtu.be/L3_CZ6PCxNM

Stock motor 6.9 yaptım. 6 lara sende bizim gibi inmişsin tebrik ederiz dediniz benide güldürdünüz Süreyi aldıysanız niye koymadınız? Yurtdışı yurtdışı diyosunuz size yurtdışı ile 0-300 skalasında karşılaştırma yapıyorum. Hızlıyım ucuyorum demiyorum veri ortaya koyuyorum. Siz sadece hep birşey bulmaya çalışıyosunuz. İnsanlarda bunun farkında hoş olmuyor. Burda gerçekten ciddi bi emek söz konusu. Ben bu arabayı yapmaya başlamadan önce bu sitedeki en iyi Golf R süresi 8.4 sec ti. Stock turbo ile 8.1 yaptım. Stock motor ile 6.5 yaptım. Şimdide süreyi 5.7 ye getirdim. 100-200 de bir önceki süreye göre neredeyse 3 sec fark yarattım. Tamamen aynı arabada full ağırlıkla. Hiç bir zamanda en hızlıyım öyleyim böyleyim diye bi yere çıkıp yazdım mı? Sadece süreleri ve videoları paylaştım. O yüzden bu tutumunuz hoş olmuyor haberiniz olsun...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Levent Y. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Demır abi bugune kadar bir tane süre paylastınız mı? Youtube da tek bir videonuz var ondada arabanız 8.8 100-200 yapıyor : http://youtu.be/L3_CZ6PCxNM

Stock motor 6.9 yaptım. 6 lara sende bizim gibi inmişsin tebrik ederiz dediniz benide güldürdünüz Süreyi aldıysanız niye koymadınız? Yurtdışı yurtdışı diyosunuz size yurtdışı ile 0-300 skalasında karşılaştırma yapıyorum. Hızlıyım ucuyorum demiyorum veri ortaya koyuyorum. Siz sadece hep birşey bulmaya çalışıyosunuz. İnsanlarda bunun farkında hoş olmuyor. Burda gerçekten ciddi bi emek söz konusu. Ben bu arabayı yapmaya başlamadan önce bu sitedeki en iyi Golf R süresi 8.4 sec ti. Stock turbo ile 8.1 yaptım. Stock motor ile 6.5 yaptım. Şimdide süreyi 5.7 ye getirdim. 100-200 de bir önceki süreye göre neredeyse 3 sec fark yarattım. Tamamen aynı arabada full ağırlıkla. Hiç bir zamanda en hızlıyım öyleyim böyleyim diye bi yere çıkıp yazdım mı? Sadece süreleri ve videoları paylaştım. O yüzden bu tutumunuz hoş olmuyor haberiniz olsun...
    Leventcim videoyu baz alman komik olmuş o video süre alıp koymak için çekilmedi teaser tadında bi video olsun diye koyuldu. Orda daha aracın ayarları bile bitmemişti basınç bile kısık orda.ondan sonra araç bitince süre 7.4e indi 19 jantlarla çok öncedende söylemiştik bunu unuttun sanırım.biz ondan sonra süre ölçmedik bile hiç işimiz yokki süreyle pist için hazırlıyoruz biz çok farklı bi setup var amaç 100g200de değil pistte yapabildiğimizin en iyisini yapmak çünkü.şu 2 sene içinde tfsi'lar çok ilerledi çok hızlandı sende biliyosun o zaman 8.4 yürüyen uçuyo sanıyolardı şimdi yavaş oldu 6 nın altı konuşulur oldu ne kadar gelişme kaydedildi zamanla bu bariz belli zaten.tebrikler tekrardan aracın gerçekten hızlı daha iyi olacaktır da zamanla geliştirilir ama sana anlatılmak istenenleride eleştiri olarak algılama lütfen
    INFINITE PERFORMANCE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Levent bu şekil bir cevap sana hiç yakışmadı.
    Konu senin arabanın dünyadaki en hızlı Golf mü değilmi tartışılırken bizim pist için hazırladığımız arabaya getirmen talihsizlik olmuş.Dünyada ciddi yürüyen bir çok Tfsi var ve bir çoğu zaman alma ihtiyacı bile duymuyor.örneğin romanyalının arabası.adam teaser bir video yayınladı onu bile adamın arabası gitmiyor bu ne biçim 700 küsür beygir diye cahilce eleştirildi.sanki herkesin zaman almak gibi ve dünyaya kanıtlamak gibi bir sorunumu var sence.neyse...
    Bu liste senin o çok sevdiğin avusturalya ekibinin listesi.zaten araçlar görüldüğü gibi Apr ağırlıklı 28 turbolu araçlar ve bir çoğu bu süreleri 2 sene önce yaptı.AU formuna bakıp dünyayla kendini kıyaslaman ayrı bir olayda o sürelerin hepsi offical süreler.bilmem kaç eğimle alınmış süreler değil bir kere.sende drag a gir offical süre yap sonra en hızlıyım de bence yoksa kimse dünyada dbn le aldığın süreyi sallamaz.ayrıca yunanlılarında yaptığı süreleri Hpa nın ve Statler inde sürelerini orda görmek isterdim.tek bir yere bakarak nasıl karar veriyorsun geçerliliği olmayan bir süre ile oda ayrı bir konu.bana dersenki Tr nin en hızlı 4 çeker 2.0 Tfsi yıyım kabul ederim zaten aylar önce en hızlı sen olursun tr de diye sana söylemiştim.eğer bir kompleksim olsaydı seni ne tebrik eder nede konuna yazı yazardım.Bunu beni tanımamana bağlıyorum.diğer bir konundada 800 küsür giden S3 ün yavaş olduğundan bahsetmişsin beğenmemişsin.peki dünyadaki tr deki 800 küsür beygir evolar subarular 0-400 kaç koşuyorlar drag pistinde bir bilgin varmı.yada ne kadar koşması lağzım sence bir araştır.
    Bu gün bayçuyada uğradım yaptığınız işlemler içün bravo dedim tebrik ettim.seni defalarca tebrik ettim ama sende bu aralar ego ve hırs fazla yükselmiş gerek yok daha çok gençsin.geçeceksin geçileceksin hayat böyle devam edecek alış bunlara.gereksiz hırs insanı bitirir.dışarıya karşı seni antipatik gösterir.zaten yapılan iş takdir ediliyor eleştirilere açık ol keyfini çıkar.
    Team PAŞAOĞLU
    MAGIC Performance

TurboM3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Levent,

Süre harika.

3 sec fark yarattım yazmışsın, "yaratmak" sadece ve sadece alemlerin Rabbine mahsus bir özelliktir.

Süreni iyileştirmeye devam et, forumda hiç tartışma, bırak süren konuşulsun. Yaptığınız güzel araba ve güzel süre yerini tartışmaya bıraktıkça tartışmanın bulutları projenin güzelliğini gölgeliyor.

Bugünkü aklım olsa ben de eskiden forumlarda tartışmaz sadece aracıma odaklanırdım.

Forumda keyif alarak okuduğum projelerden biri de senin araban. Allah kazalardan saklasın.
    Subhanallah, Elhamdulillah, Estağfurullah, Alllahuekber, Lailaheillallah

öskür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Leventcim seni tanimam etmem yasin cok genc ve yaptigin isler ortada,sen sureni koy birak cekemeyenler tartissin kendi aralarinda,olayin yasta degil basta oldugu bir daha anlasilsin.
    Tekrar tebrikler ve yeni surelerinde basarilar...

Levent Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Demır abi,

Linkini paylastıgım listede sadece AU dakı golf r lar yok, amerikada ki arabaların süreleri de mevcut. Avrupa da statler den baska golf r yapan yok onlarda onden ceker kullanıyolar kalkıs yapmaları o yuzden pek mumkun degıl. Ben 0-400 metre yı yokus yukarı olcuyorum zaten egımden de belli oluyo yokus asagı olcup onu buraya koymuyorum ki.

Romanyalı 770 HP most powerful Golf R yaptım diyo iki saniye gaza dokunup ayagını cekiyo bundan da produksyon yapıyolar. Kımse kımseye bırsey ıspatlama zorunlulugunda degıl. Istersen en ıyı sureleri yaparsın ve sadece bunu kendin bilirsin. Ama dunyanın en guclusu vs diye video koyarken bu sekilde bi video cekersen herkese haliyle sacma gelir. Neyse umarım siz pistte güzel sürelere imza atarsınız bende draglarda. Herkesin amacı farklı tartısmaya gerek yok...

Alıntı TurboM3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Levent,

Süre harika.

3 sec fark yarattım yazmışsın, "yaratmak" sadece ve sadece alemlerin Rabbine mahsus bir özelliktir.

Süreni iyileştirmeye devam et, forumda hiç tartışma, bırak süren konuşulsun. Yaptığınız güzel araba ve güzel süre yerini tartışmaya bıraktıkça tartışmanın bulutları projenin güzelliğini gölgeliyor.

Bugünkü aklım olsa ben de eskiden forumlarda tartışmaz sadece aracıma odaklanırdım.

Forumda keyif alarak okuduğum projelerden biri de senin araban. Allah kazalardan saklasın.
    Mert abı guzel sozlerın ve tavsıylerın ıcın tesekkur ederım. Dediklerine bende katılıyorum, bu dogrultuda ilerliycem...

Alıntı öskür Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Leventcim seni tanimam etmem yasin cok genc ve yaptigin isler ortada,sen sureni koy birak cekemeyenler tartissin kendi aralarinda,olayin yasta degil basta oldugu bir daha anlasilsin.
    Tekrar tebrikler ve yeni surelerinde basarilar...
    Sizede tesekkur ederim, sağolun...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)