User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
24 sonuçtan 20 ile 24 arası

Konu: cerato crdi vs citroen c4 e hdi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başka bir forum sitesinde birkaç hafta önce gördüm 200 hplere çıkardığını şanzıman aralıkları ile oynadığını 225 230 ları gördüğünü söyledi.
    ben zaten kendi ceratom ile 220 ye net ulaşıyorum şanzıman aralığını uzattıysa zaten görür 230 u araç.
    diger stock ceratosu olan ark da yalan söyleyecek birisi değil tanıyorum araç sahibini gerçekten diğer ceratolardan farklı bir araç full bakımlı
    225 gördüm dedi dümdüz yolda.

80 hp dizel megane bile 200 205 i görüyorsa cerato 115 hp 255 torku ile görür bence 225 i ama sağlam düzlük ister tabi..

b.ustaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    80hp dizel megane 200, 115hp cerato 220 benim arabada ciddi anlamda sıkıntı var o zaman...

koreli dizeller iyi gidiyor diye biliyorum ancak bahsettiğiniz son hızlar hiç inandırıcı gelmedi bana. yanlış anlamayın sizinle alakası yok ama göstergede baya bi sıkıntı olabilir.
    Bahadır Ustaoğlu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cerato dizelin 220 nin altına indiğini kanıtlayacak foto elime uşaltı fakat resim yükleyemiyorum araç stock.

şanzımanı ile oyanayan ceratoyu da siz düşünün artık iniyormu inmiyormu. yani yapan yapıyor.

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı b.ustaoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    80hp dizel megane 200, 115hp cerato 220 benim arabada ciddi anlamda sıkıntı var o zaman...

koreli dizeller iyi gidiyor diye biliyorum ancak bahsettiğiniz son hızlar hiç inandırıcı gelmedi bana. yanlış anlamayın sizinle alakası yok ama göstergede baya bi sıkıntı olabilir.
    kadrana bende çok inanmıyorum açıkası

benim 1.1 crdi 75hp picanto 5. vitesi bitiriyor tek kişi 2 kişi falan farketmiyor yani herzaman 170 falan yapıyor herhalde

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

b.ustaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cerato44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cerato dizelin 220 nin altına indiğini kanıtlayacak foto elime uşaltı fakat resim yükleyemiyorum araç stock.

şanzımanı ile oyanayan ceratoyu da siz düşünün artık iniyormu inmiyormu. yani yapan yapıyor.
    yanlış anlama kanıt istediğimden değil sohbet amaçlı söylüyorum ama 150-200hplik gtilar 220-240 son hızlara sahipken bu tarz araçların 220 üsteleri görmesi beni cidden şaşırtıyo. 1.6 16v megane için filan da 210-220 gördüğünü söyleyen var. halbu ki benim arabam bile o hızları ancak görebiliyor kadran da bile olsa...
    Bahadır Ustaoğlu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)