User Tag List

Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon
99 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: 1996 BMW E36 Compact

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı initial-D Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    masallah fiyatlar tavan yapmis : ) 3 luk eibach alirim daha iyi sanirim. Hos arabalarin yasida var orjinal amortisorlere spor yay ne kadar verimli olur tartisilir. Hani araba yeni olsa sorun olmazda yasi olan arabayada yeni amortisor almak lazim ..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hakan_41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben açıkcası bunların orjinal olduğunu sanmıyorum , yanlış hatırlamıyorsam apexi nin logosu da bu şekilde değildi birde şöyle bir durum var ilanın hiçbir yerinde compact yazmıyor , dikkat edilmesi gereken bir konu
    Dedigim gibi bu adami tanimayan yok nerdeyse hani oyle bugun var yarin yok tarzinda bir satici degilde onemli olan yaylarin nasil birsey oldugu : ) Ama banada pek saglikli gelmedi yukarida kw fiyatlarinida gorunce dahada suphelendim hos kw ler coil ama olsun demekki bunlarin hakki bu : )

Ben sanirim simdilik kozmetik olarak harcama yapacagim yani tampon hoperlor vs .. yazada takarim yay coil vs artik ne gerekiyorsa..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bendede alt tarafta kolon varmis saka gibi azicik egilip bakinca gozukuyormus : ) Ama performanslari rezalet orasi kesin bas diye birsey yok

JaSoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hakan_41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fotoğraflar olmuş tabi abi eline sağlık , gayet temiz bir iç mekana sahipmişsin , dışardan da fotolarını merak ediyorum onları da koyar mısın
    Torpido şuan gözümde canlanmadı sarkıkmıydı hatırlamıyorum açıkcası ne desem yalan olur fakat tavanımda Allah'a şükür birşey yok ben de en kısa zamanda içinin fotoğraflarını paylaşacağım..

sanırım bimmerforums.com dan bahsediyorsun abi , çok faydalı bir sitedir açıkcası , bmw ile ilgili bulamayacağın şey yoktur gayet yardımcı oluyor bana da, sen bu arada kapıdaki twetter'i çekmişsin , ayakların yanında da büyük kolonlar olucak, onlar ne durumda acaba ?

m tampon dışında kullanılan eklerin birçoğuna alttaki linkten ulaşabilirsin, fikir olması açısından paylaşıyorum , içlerinde çok güzel olanlar var ;

http://www.bimmerforums.com/forum/sh...ont-lip-thread

yükseklik konusuna gelirsek aşağıdaki m tamponlu araca bakalım, dip basılmamasına rağmen bence hala geçerli duruyor, çok sırıtacağını sanmıyorum

teşekkürler , amin hepimiz kazasız belasız

teşekkürler , size de yeni aracınız hayırlı olsun , tüp var mı aracınızda ve yakıtını merak ediyorum da aydınlatır mısınız
    Tüp hiç takılmamış. Yakiti yol bilgisayarına 10-11 lt. Kendim ölçmedim henuz. Yalniz benim arabaya 4.27 diferansiyel takmislar. Cok kisa oranli olduğundan devamli yuksek devirde. O yuzden yakiti yuksek bence. 3.91 takicam biraz rahatlasın. Orijinali 3.45 o da çok uzun bence.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı JaSoN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tüp hiç takılmamış. Yakiti yol bilgisayarına 10-11 lt. Kendim ölçmedim henuz. Yalniz benim arabaya 4.27 diferansiyel takmislar. Cok kisa oranli olduğundan devamli yuksek devirde. O yuzden yakiti yuksek bence. 3.91 takicam biraz rahatlasın. Orijinali 3.45 o da çok uzun bence.
    Sizdedemi compact var ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir konu açsanız da görsek sizdeki ceylanı

hakan_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Can abi artık ufaktan ses sistemine girişirsin

Maşallah, kazasız cezasız

diferansiyel konusunda sizden bilgi alabileceğimi düşünüyorum, anladığım kadarıyla araştırmışsınız daha önce , sedanların diferansiyelleri ile aynımı bizdekilerin diferansiyelleri ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla hakan yapacagim birseylerde vakit bulamadim birturlu. Ses sistemi degilde sadece kolonlari guclendirmeyi dusunuyorum cunku ses sistemi icin teypte almam lazim ama kendi teybini degistirmek istemiyorum. Baska teyp taksam hafif disarda kaliyor kafasi ve kotu goruntu oluyor.

Birde su kapilari acmam lazim ve kapi iclerini elden gecirmem lazim cunku cukurlarda vs oralarda sinir bozucu sesler geliyor. Tabi bunu yapacak yer lazim ama kim yapar bilemedim. Ya dosemeciye gidecegim yada kapilari sokturup camciya gidecegim. Sadece bu isle ugrasan varmi bildigin yer ? Izmitte olur : )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugun arka kolonlari degistirdim. Cikanlar 13 luk degil baya avuc ici kadar seyler cikti zaten can cekisiyormus onlarda : ) Bu arada kolonlari degistirmek iskence belirtiyim. Kolonlarin takili oldugu kapaklari sokmek icin dosmeyi kaldiriyorsun ve 5 tane civata sokuyorsun.

ilkay325i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güle Güle Kullan Kardeşim Benim Bmw Candır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı noelbaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla hakan yapacagim birseylerde vakit bulamadim birturlu. Ses sistemi degilde sadece kolonlari guclendirmeyi dusunuyorum cunku ses sistemi icin teypte almam lazim ama kendi teybini degistirmek istemiyorum. Baska teyp taksam hafif disarda kaliyor kafasi ve kotu goruntu oluyor.

Birde su kapilari acmam lazim ve kapi iclerini elden gecirmem lazim cunku cukurlarda vs oralarda sinir bozucu sesler geliyor. Tabi bunu yapacak yer lazim ama kim yapar bilemedim. Ya dosemeciye gidecegim yada kapilari sokturup camciya gidecegim. Sadece bu isle ugrasan varmi bildigin yer ? Izmitte olur : )
    Alıntı noelbaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugun arka kolonlari degistirdim. Cikanlar 13 luk degil baya avuc ici kadar seyler cikti zaten can cekisiyormus onlarda : ) Bu arada kolonlari degistirmek iskence belirtiyim. Kolonlarin takili oldugu kapaklari sokmek icin dosmeyi kaldiriyorsun ve 5 tane civata sokuyorsun.
    Acikcasi tanidik dosemeci veya camcim yok abi. Hic isim dusmedi. Ama cok zor olcagini sanmiyorum kapi dosemesini sokmenin. Bence senin tek eksigin yaninda gaza getirecek biri olmamasi

Hoparlorleri degistirmene sevindim. Ne taktinve memnun ettimi merak ediyorum

Alıntı ilkay325i Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güle Güle Kullan Kardeşim Benim Bmw Candır
    Kardesim sagolasin. Bmw ye geri don artik sen de arayi cok actin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla Hakan oyle guclu birsey taktirmadim normal siradan kolon taktirdim eskileri patlamis en azindan zirt zirt ses gelmiyor artik. Elim degmisken birde sony teyp aldim oda sansima konsola uydu kisaca bu iside halletmis oldum. Kapi iclerinide hallettim bugun. Kirik ayaklar varmis onlari yaptirdim bu iste bitti. Simdi adam gibi bir elektrikci bulmam lazim cunku arabayi aldigim gunden beri cozemedigim bir sorun var hatta az once yine oldu soyle ki , yolda giderken bir anda icerideki butun isiklarin parlakligi azaliyor sonra tekrar geri geliyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah baya uğraşmışsın arabayla abi ama en kısa zamanda elektrikçiye bir uğra, voltaj düşüyor anladığım kadarıyla bir sakatlık çıkmasın..

ben de bu hafta sonu arabayı yıkadım temizledim bir güzel, içinin fotoğrafınıda çektim , maşallahınızı eksik etmeyin

birkaç tane de geçtiğimiz haftalarda çektiğim bişeyler var, fotoğraf çekmek hastalık gibi bende kusuruma bakmayın vallahi

dikkat ettimde önden çok çekiyorum, bundan sonra arkadan da çalışacağım
    saygılar

uniquel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Masallah hakan cok yakısıklı duruyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Masallah Hakan temiz araba vesselam. Bence acil direksiyona el at ve cam acmalarla far acmalarin gri cercevelerini orjinale cevir ..

Bu arada benim sarj dinamomda skinti varmis sanirim cunku bugun camlari kaldirirken devir dustu buda dinamoyu isaret ediyor ve tamiri bile 200-250 lira

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benimkinin dif. orani 318isle ayni. Sanirim coupe sedan compact fark etmiyor. Konu acicam da isleri bitmesi lazim yarini ona ayirdim. Kapi dosemeleri ve diferansiyel degisecek. Birkac isi daha var halledebilirsem onlari da halledicem.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    teşekkürler sağolasın abi direksiyon sanırım bu yıllarda üretilmiş en çirkin direksiyon , o da bana denk geldi olsun bu halini de seviyorum ben
    cam açma ve far açmaların çerçevesi orjinalde siyah sanırım bunların , çok daha koyu bir griye boyayabilirim aslında , bu ton çok sırıtıyor.

geçmiş olsun abi , sana elektrikçi yolu kesinlikle farz oldu anlaşılan , olsun ama hepsini bi kerede halledersin, aklında soru işareti kalmaz

düzenleme :

JaSoN ; teşekkürler bilgi için, özel değilse diffi kaça aldığınızı öğrenebilir miyim fikir olması açısından kolay gelsin bu arada

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı uniquel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Masallah hakan cok yakısıklı duruyor
    teşekkürler,
    atlamışım mesajınızı kusura bakmayın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Diferansiyel elimde vardi. Çıkanı satabilirim ama isterseniz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler