User Tag List

19 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Hepsİburada.com hakkinda..

sinanbaysal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Hepsİburada.com hakkinda..

Herkese merhabalar. Site üzerinden 2013 yılında İphone 5 aldım. Telefonumda son aylarda yaşadığım şarj probleminden dolayı bundan yaklaşık 20 gün öncesinde de Hepsiburada.com a onarım formu doldurdum batarya ile ilgili sıkıntıları bildirdim. Verdikleri kod ile telefonumu Hepsiburada.com a gönderdim ve dün telefonu elime aldığımda telefonuma hiçbir işlem yapılmadığını gördüm. Telefon ile ilgili şikayetim İthalatçı firmanın servisine bildirilmediği için Arıza Formuna şu şekilde bir not düşülmüş:
    Arıza belirtilmemiş...
    Bu sorumsuzluklarını daha önceden de yapmışlardı. 2 ay İzmit de yaşıyorken telefonumu Apple değişim programından değiştireyim dedim. Garanti kağıdını siteden talep ettim ve 40 gün içerisinde elime geçti. Haftada 2-3 kez aramamla üstelikle. Memlekete döndüğüm için o iş te yalan oldu gerçi, garantiye göndereyim dedim oda yalan oldu.
    Tablet im bozulduğunda da sorun yaşadım gittim Denizlide ki servisine vermiştim artık..
    Sitenin itibarı gözümde bu saatten sonra kesinlikle yerlerde. Bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Sizlerde sorun yaşayabileceğiniz bir ürün alırken 2 kere düşünün istiyorum.

Osman Bahadır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neden HB'ye gönderiyorsunuz? Doğrudan yetkili servisine neden vermiyorsunuz ürünü?
    Your car is your story. So don't let someone else write the book...

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Genpa yetkili ya da apple yetkili var ise oraya götürmenizi tavsiye ederim. Osman abi nin dediği gibi HB ya yollarak zaman kaybı yaşıyorsunuz.. Onlar da yetkili servis e gönderecektir. Direk elden teslim edin.. Olmadı tanıdığınız var ise İstanbula gönderin Etiler genpa ya da Zorlu Apple a verdiğiniz de max 2 gün içerisinde telefonu tekrar geri alırsınız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Osman Bahadır Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden HB'ye gönderiyorsunuz? Doğrudan yetkili servisine neden vermiyorsunuz ürünü?
    Telefonum ithalatçı firma üzerinden 2 yıl garantili. Yani telefon normalde yurtdişi, 1 yıl olan garantiyi HB 1 yılda kendi servisiyle veriyor diye biliyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı johnie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genpa yetkili ya da apple yetkili var ise oraya götürmenizi tavsiye ederim. Osman abi nin dediği gibi HB ya yollarak zaman kaybı yaşıyorsunuz.. Onlar da yetkili servis e gönderecektir. Direk elden teslim edin.. Olmadı tanıdığınız var ise İstanbula gönderin Etiler genpa ya da Zorlu Apple a verdiğiniz de max 2 gün içerisinde telefonu tekrar geri alırsınız..
    Malesef bulunduğum şehirde yetkili servis yok. İstanbul da da tanıdığım olmadığı için bu şekilde bi yol izleyemem. Ayrıca yukarıda belirttiğim gibi bir durumda var bu konuda kesin bir bilgim yok.

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    İthalatçı garantili olduğu için HB'ye göndermek zorunda. Distribütör garantili olsaydı Genpa ya AppleStore'a götürebilirdi.

Ama Genpa ile bir görüş. Onlara kargo ile gönderim yapabiliyorsun.

Ayrıca Troy Apple'ın İstanbul'da teknik servisleri var. 02122333930'u arayarak bilgi alabilirsin.

http://www.arti.net.tr/index.php/kurumsal/arti-servis

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dilersen yakınımda Apple yetkili servisi var ora ile iletişime geçerek sorayim hatta ;
    http://www.arti.net.tr/index.php/iletisim buraya derdini anlat okey derler ise yaz bana

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Az önce HB nin gönderdiği servisi(Pegasus Bilgi Teknolajileri) Aradım. Bakım numarasından da seri numarasından da telefonun kaydına ulaşamadılar nasıl bir iş anlamadım. Telefonu direk bize gönderin arızayı belirterek dediler. Tekrardan yarın göndericem bakalım inşallah mağduriyetim giderilir. Telefonu günde 3 kere şarj ediyordum bazen %40 ın üzerindeyken bile kapanabiliyordu yada %5 gibi kapandığında yarım saat sonra tekrar açtığımda şarj %30 40 vs gösteriyordu. Neyse site hakkında zaten google de dünya şikayet var sizlerde ürün alırken bundan sonra bir daha düşünün.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sizce genpayamı göndermeliyim yoksa kendi servisine mi. Çok fazla vaktim de kalmadı 2 ay sonra garantisi bitiyor..

Enes-x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne tür bir problem yaşıyorsun şarj mı olmuyor batarya hızlı mı tükeniyor?
    Dr.Ecu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Enes-x Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne tür bir problem yaşıyorsun şarj mı olmuyor batarya hızlı mı tükeniyor?
    Yukarida da belirttigim gibi sarj cok cabuk tukeniyor ve sacma sapan telefonum kapaniyor. Mesela sarjim %10 da iken sarja taktigimda birden %30 cikiyor.

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sinanbaysal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizce genpayamı göndermeliyim yoksa kendi servisine mi. Çok fazla vaktim de kalmadı 2 ay sonra garantisi bitiyor..
    Gönder bana ben Genpaya götürür veririm elden
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Batarya değişecek büyük ihtimalle.. Onlar da sonuç olarak sanırım Genpaya yollayacaklar.. Genpa ile iletişime geçerek sitesinde canlı servis var .. Oradan iletişime geçin ilgileniyor iseler direk Genpaya yollamanız daha makul olur diye düşünüyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı aslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gönder bana ben Genpaya götürür veririm elden
    Nasıl olsa 2 dakikalık mesafe

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Carolita1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl olsa 2 dakikalık mesafe
    Yani yardımcı olmak ruhumda var
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

Enes-x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sinanbaysal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yukarida da belirttigim gibi sarj cok cabuk tukeniyor ve sacma sapan telefonum kapaniyor. Mesela sarjim %10 da iken sarja taktigimda birden %30 cikiyor.
    Dostum aynı problemi bende yaşadım bu bir arıza değil batarya ömrünü tüketmiş artık.

Zorluda patır patır değişim yaptıkları store a götürdüm , hemen ipade bağlıyor telefonun statlarını görmek için.bağladı ve bataryanız çok kötü durumda artık ömrü bitmiş dedi , e değiştirelim o zaman dedim sonuçta garantili cihaz bu tip sorunlar garanti kapsamına dahil olmuyor ücret karşılığında bilmem kaç iş gününde değiştiririz dedi.özetle garantiden ücretsiz işlem yapmıyorlar.

Mahalledeki apple logolu ilk dükkana girdim , 100 papele orjinaliyle 45 dakikada değiştirip teslim etti.6 ay oldu sorunsuz kullanıyorum.boşuna vaktini harcama kargoydu genpaydı.güvendiğin bi servise ver değiştirsinler.
    Dr.Ecu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Genpa ile canlı destekten durumu paylaştım. Cevaba göre son şansımı denemek istiyorum. Olmazsa dediğiniz gibi ücretle değiştireceğim.

fussy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Carolita1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İthalatçı garantili olduğu için HB'ye göndermek zorunda. Distribütör garantili olsaydı Genpa ya AppleStore'a götürebilirdi.

Ama Genpa ile bir görüş. Onlara kargo ile gönderim yapabiliyorsun.

Ayrıca Troy Apple'ın İstanbul'da teknik servisleri var. 02122333930'u arayarak bilgi alabilirsin.

http://www.arti.net.tr/index.php/kurumsal/arti-servis
    kaan zorlu center'a gitmeden bu marmaraparkta troy'a telefonu götürsek garanti kapsamında değişim ya da onarım yaparlar mı ? Marmaraparktaki mağaza servis değil diye biliyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı fussy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaan zorlu center'a gitmeden bu marmaraparkta troy'a telefonu götürsek garanti kapsamında değişim ya da onarım yaparlar mı ? Marmaraparktaki mağaza servis değil diye biliyorum.
    O konuda bilgim yok ama alırlarsa bile benim dediğim yere göndereceklerdir. Benim de Ipad arızalandı. Apple müşteri hizmetlerini aradım, buraya yönlendirdiler.
    Bgn ya da yarın teslim edicem. 2-3 gün içinde arıza ile ilgili size geri dönüş yaparız dediler.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler