User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
37 sonuçtan 20 ile 37 arası

Konu: 20.000 e kadar diesel araç tavsiyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanlış anlamazsınız umarım ama 20bin ile 25bin arasındaki fark 35bin ile 40bin arasındaki farktan çok daha etkin.

20bin ve altındaki araçlar genelde yaşlı , eski tip kırsal mazot almış, kurumlanmış, boyalı, alt takım vs olsun eskimiş araçlar, kimse kızmasın genelde diyorum bakınız

şahsen ben olsam üzerine 2-3bin daha koyar 25ine satılık araçlara bakar pazarlık yapar 23e almaya çalışırdım.

bugün 25e olan araçlarda temizini bulmak daha kolay, benim şansım puntoumda yaver gitmedi ama genelde insanlar çok memnun.

çevremde 90binde bir damla boyası olmayan, dizel multijet 75 hp olan, servis bakımlı,sadece opetden Euro dizel almış (faturaları duran) siyah ve ultra temiz olan 2009 grande punto var ben babama verdiğim puntomla takas teklif ettim üzerine para koymak şartıyla kabul etmedi ama istediği 25bin di ve eminim 23,5-24e bırakır tabi satılmadıysa.

şahsen evet punto uçak değil ve 800-1800rpm arası cansız kalıyor ama bakımı kolay,araç biraz olsun daha büyük, tertemiz ve modern, satması kolay sürmesi rahat ve yol tutuşu güzel bir araç bence alınabilir.

gidip kmsi düşürülmüş, kaza geçirmiş,boyalı, eski tip mazot kullanmış ne olduğu belirsiz eski araçlara 16-19 verene kadar 3-5 üstüne koyar sıkışırım kafam rahat olur derdim ben.
    Bu yoruma sonunda kadar katılıyorum.
    Bence çok doğru.
    Alıntı jdm039 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yarbay arkadasim dediklerine tamamen katiliyorum suan 1.4 is 99 makyajli kasa kullanicisiyim daha oncede civic si m vardi simdi 1.4 is biras hantal kaliyo cevremdeki arkadaslarim disel al yazilimla citir bi yuklemeyle yine si tadinda gusel gidisi olan ve seni uzmeyen orya modelli bi arac al tavsiyelerinde bulundular ondan biras kafam karisti yaa bana yazilim duz boru hafif citir yukleme ile 140-150 hp arasi bi deger verebilecek piyasasi olan parca sorunu cekmeyecegim o yuzden bi diesel arac aliyim dedim bi ara volvo s40 1.9 t4 lerede baktim ankarada inanilmas arcasi bulunuyor piyasasi biras agir gidiyor ama onunda temizini bulamadim yani illa diesel diye diretmiyorum birde 20000 bini 25000 e kadar zorlarim diye dusunuyorum ve dedidigin gibi puntolarda cok sgusel araclar ozelliklede evolarina bayiliyorum gusel yorumlarin icin cok tessekkurler yarbay ..
    Çıtırdan yükleme yapmak istiyorsan, elindeki paraya yüksek model düşük km ne bulunabilir?
    Bence ilk önce Getz düşünün.
    İkinci olarak Rio bakın derim.

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    206 1.4 hdi 1544 , intercooler , yazılım.

melihyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Getz sahibi olarak getz oneririm 88 lik getz ler sadece yazilimla 130 140 beygirlere geliyor

jdm039 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fatih onerilerin icin cok saol bnde en son care 1.5 crdi getz veya rio dusunuyorum era da olabilir icime pek sinmesede yani birasda sekil onemli cunki gusel bi jant ve az basiklikla pleksi plakalari amerikanlari lipi olsun gusel bi goruntude pesindeyim acikcasi ama en mantikli secimler herhalde gene onlar olucak veya modelden vazgecip comfor spec deyip bmw 3.18 is veya mercedes c200 w202 veya yine honda 1.6 vtec 2005 ustu header duz boru felan o sekil bisi alip gezmek olucak ayrica melih yilmaz arkadasimada yorumlarindan icin tessekkur ederim getz hep aklimin bi kosesinde dedigim gibi var ama istedikleri rakamlara uzuluyorum eder etmez ayri bi konu ama bu sadece benim fikrim o yuzden kararsiz kaliyorum dusuk kmlerde vgtlere 24-25 en az yaziyorlar yani bana o arac icin sanki cok geliyor burda o arac kotu bu iyi yorum yapmiyorum yanlis anlasilmasin nolur sadece nacizade fikrim bu benim yorumlariniz icin tesekkur ediyorum arkadaslar

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fatih onerilerin icin cok saol bnde en son care 1.5 crdi getz veya rio dusunuyorum era da olabilir icime pek sinmesede yani birasda sekil onemli cunki gusel bi jant ve az basiklikla pleksi plakalari amerikanlari lipi olsun gusel bi goruntude pesindeyim acikcasi ama en mantikli secimler herhalde gene onlar olucak veya modelden vazgecip comfor spec deyip bmw 3.18 is veya mercedes c200 w202 veya yine honda 1.6 vtec 2005 ustu header duz boru felan o sekil bisi alip gezmek olucak ayrica melih yilmaz arkadasimada yorumlarindan icin tessekkur ederim getz hep aklimin bi kosesinde dedigim gibi var ama istedikleri rakamlara uzuluyorum eder etmez ayri bi konu ama bu sadece benim fikrim o yuzden kararsiz kaliyorum dusuk kmlerde vgtlere 24-25 en az yaziyorlar yani bana o arac icin sanki cok geliyor burda o arac kotu bu iyi yorum yapmiyorum yanlis anlasilmasin nolur sadece nacizade fikrim bu benim yorumlariniz icin tesekkur ediyorum arkadaslar
    Valla arkadaşım bahsettiğin araçlar çok iyi araçlar.
    Bizim tavsiyeler çıtırdan dizel yüklemek için.
    Benimde hep aklımın bir köşesindendir. Temiz bir E36, w124 yada biraz daha modelli vtec2. Fakat bu araçların temizini bulmak mesele bulsanda çok para bu seferde değer mi değmez mi mevzusu devreye giriyor.

Fakat vtec2 iyidir. Sakin olunca da az yakar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen dedigin gibi fatih arkadasim sana sonuna kadar katiliyorum ama dedigin gibi hep fiyatlara bakinca insan bi kararsizlasiyo duzgun sunrooflu bi vtec 2 lere bakiyosun 30-32-34 e kadar belki daha fazla eder adamin gozunde sonucta kendi mali ama cok geliyo insana bakalim artik nasip kismet saolasin yorumun icin ayrica..

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ankarada kırmızı e34 525tds var benim bayaadır aklımda.170 hplere kadar yolu var ve rwd
    2011 E90 320d & 2006 FJR 1300

MEGFB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Megfb onerilerin icin cok tessekkkurler o araclara bakiyorum bende genelde kismet bakalim
    eyvallah tavsiye ettik klavyeden iki yazıverdik kolumuz mu koptu temiz araba yok gibi hocam inşallah gönlünüze göre bulursunuz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir bakiyim intial çok saolasın..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynen inşallah megfb saolasın...

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir bakiyim intial çok saolasın..
    179650863 müş ilan no
    2011 E90 320d & 2006 FJR 1300

ahmetbaha-drs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Citroen C3 1.6 16v 92hp
    Fiat Stilo 1.9 JTD
    V40 Cross Country T4
    Megane GT-Line
    Range Sport SDV6
    A8 4.2 TDI Quattro
    VW Passat Variant TSI

FurkanElsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cerato 1.5 crdi öneririm. donanımlı konforlu sedan stock hali bile keyifliydi. yazılım vs işlemlerle güzel güçler alınabilir

Amazing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.7dti alır yüklerim
    Z20LET POWER!
    PR MOTORSPORT

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eski araba alacaksaniz verim icin hacim sart. Modelli arabada 1.6 yeterli derim ben.

Ben 2.0 hdi kullaniyorum. Kendi halimde kosturmadan kullandigim halde gecen 1.4 hdi kullandim, aman Tanrim didim

Yani hacimli arac bakim derim.

Onur Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dusunen varsa arabami satma niyetim var ilani vs yok henuz. Pd130 big turbo 200 hp ustu. Esp li bora 2000 model sandik sifir motor aldim yeni tek kurus masrafi yok

Alper DEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yarbay adli üyenin dediklerine harfiyen katılıyorum.
    Ben bir 2.0 TDCİ mondeo kullanıcısı olarak önermem. Soft bir yazilimla 160-170 hp almak hayal degil.Yakinda oyle bir planim var.Yol tutuş donanım iyidir fakat kronik problemleri çok transitlerle ayni gibi dursada farkları çok anlayan pek yok bakimi ağır, benim hala aklımda pd130 bi bora,passat var. Bulabilirsiniz pd150 toledolarda muazzam..bunlar dışında japon kore dizellerden vazgecmeyin derim..
    Bir alternatif olarak da üc silindir binerim derseniz o paralara tertemiz TDI cordobalarda mevcut artı yazılımla hiçte kotu sonuçlar vermiyor VW grup dizeller yüklenmeye her zaman daha müsait.. Kolay gelsin..
    @Onur Fatih bora için PM alabilir miyim ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Onur Fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dusunen varsa arabami satma niyetim var ilani vs yok henuz. Pd130 big turbo 200 hp ustu. Esp li bora 2000 model sandik sifir motor aldim yeni tek kurus masrafi yok
    Fiyat ne düşünüyorsunuz?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler