User Tag List

Sayfa 13/13 İlkİlk ... 3111213
243 sonuçtan 229 ile 243 arası

Konu: Liverpool Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi 2.tur maçı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi ben ilk yarıda beğendim gökhanı,ikinci yarıda yoruldu ve kimse sorumluluk almıyorki abi napsın adam tek başına çırpındı top kaptırması vs normal değilmi? Tabi çok daha iyi oynadığı oyunlar var ama tek başına bence iyiydi abi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin taraftarın hiç mi küfür etmiyor ? Münferit olan şeyleri nasıl tüm takım taraftarına yayabiliyorsun ?
    Burda yanlış olan birşey varmı? Küfür eden taraftara yönelik ordaki söylemim? Benim taraftarımda herhangi bir oyuncunun anasına sövse tepkim aynı olurdu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dert olma durumu yok takım buralara kadar gelmiş canın sağolsun olmuş bir hata demek mi gerekir yoksa anasına küfür etmekmi yeri geldimi bunu yapanları eleştiriyoruz ama kendimiz yapınca sorun yok

AdemAr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa pektemek ne zaman iyiydiki? Gecen haftayi sayma yakin zamanda attigi yada tum zamanlarda ah be ne oynadi diyecegimiz hicbir macini hatirlamiyorum. Google ismini yaz yuzu gozu sargili fotolarindanbaska bisey yok oysaki golcu dediginin gol sevincleri fln cikar.
    Adamın oynadığını hatırlamıyorumki... 1 maç oynuyor sonra 15 maç yok...

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her futbolcunun kötü günü olabilir , dün Tolga da kötü günündeydi ve kalecilerin hata yapma lüksü yok futbol'da. Ben Tolga' ya kızmıyorum , böylesine önemli bir maçta , formda ve özgüvenini yeni yeni kazanmış bir Cenk dururken sakatlıktan çıkan Tolga'yı direk bu maça sürmek hata'dır bence. Tolga bu maçtan sonra biraz zor kendine gelir. Biliç'te Cenki kaybetti bu maçta.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ek olarak maçın kırılma anı Pektemek'in 57. dakikada topu daha müsait olan Demba Ba'ya pas vermek yerine şut çekip havaya dikmesiydi bence. O dakika zaten babama dedim , baba bjk turu zor atlar diye. Çünkü avrupa arena'sında yakaladığını atacaksın arkadaş. Adamlar kaçırıyor mu hiç ? Bir gs'li olarak üzüldüm ben Bjk'ya.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sağlam bir cimbomlu olarak şunu söyleyebilirim, BJK bu ülkenin milli değeridir, sevmeyeni azdır onları da fanatiklik kör etmiştir... ben dün tribünlerde rakiplere küfür duymadım ama edildiyse de küçük gruplardı... ben de görüyorum duyuyorum bazen rakibe küfür edilirken ya da saçma pankartlar asılırken ama çok üzerinde durmuyorum... GS ya da FB tribünleri maşallah koro halinde hakaret ediyor, arada bir kızdırırız BJK li dostları ama dün emin olun onu bile yapmadık, üzüldük çünkü... beni asıl üzen, Liverpool'u eledikten sonra, basit hatalarla bu turdan elenmek oldu...

Belçika futbolu önümüzdeki 5-6 seneye damga vuracak bu net görünüyor, 17-22 yaş arası harika topçular yetiştiriyorlar...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Muharrem C.80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tolgaya yerli yersiz yüklenmenin alemi yok. Formunun zirvesinde olmayabilir lakin önünde defans olmayınca fazla bir şeyde beklememek gerek. Necibin Franconun kumaşları belli ki Necip 3.sınıf bir orta saha oyuncusu. orta sahada top tutabilen yok eli ayağına dolaşan adamlardan tırt bir görüntü vardı. Penba ba ve peksimet atılan paslara kesme ortalara çok vurabiliyorlarmış gibi triplere giriyorlar her pozisyon el kol kaldırmalar bişeyler, Olcay huzursuz, mutsuz Gökhan yalnız geri kalan 3-4 kişiyle fark yememiş olmak büyük şans.

peace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bana kalırsa yalnış kadro sebebiyle bu sonuç ortaya çıktı. Ne Necip ne Franco Desutterle başa çıkamadı oraya Ersan lazımdı. Tolga tercihi zaten baştan yanlış transfer olduğunda çok sevinmiştim karakteri dolayısıyla ama perf. yoksa teşekkür edilip gönderilmeli. Birde bu takım çift forvet filan oynayamaz bu orta saha oyuncularıyla rakip orta sahada ayakta kaldı gol bulucakları çok belliydi. Şans yüzümüze gülmüşken Mustafa çıkıp Atiba girmeliydi olan oldu Biliç e pek inancım kalmadı açıkcası.
    Alıntı SULTANOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzaylıların bizi görmesi için çizilen sıfırlar gayet gereksiz..
    https://www.instagram.com/topalworks/

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok yanlışlar yapılıyor en azından ligde bu yanlışlar yapılmasın. Necip iyi niyetli bir futbolcu ama yetenek yok neden bu kadar kazanmak için uğraşılıyor ? Orta sahada bile fazla bir işe yaramayan futbolcu kimse kusura bakmasın , sen onu aldın defans'a koydun erciyes maçınca iyi oynamış olabilir ama burası avrupa maçı. Franco necip defanstaki boy ortalamasına bakar mısınız ? Adamların her attığı hava topu futbolcuların önüne düştü . Olcay haftalardır ruhsuz mutsuzsan istemiyorsan defol git be kardeşim. Senin yalan yanlış gol sevincini görmek istemiyorum kartal işaretiyle .
    imzasız..

Onamdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4 4 2 yerine eski sistem 4 2 3 1 çıksaydı en azından pektemeğin yerine atiba oynardı ortasaha daha kalabalık dirençli olurdu. Pektemek bu takımın topçusu değil. Olcay ve ba da çok formsuz son zamanlarda. hücumda bi gökhan bide tolgay bişeyler üretmeye çalışıyor bide bindirirse opare iyidi. Neciple franco aşırı ağır kaldılar hadi topsuz adam kaçarda toplu adamı bile yakalıyamadılar. Çok kademe hatası yaptılar. Tolga ya gelmeden bunlarda var sahada iyi olan 3 kişi vardı opare gökhan tolgay diğerleri döküldü motta gol atmak dışında pek bişe yapmadı gol on numaraydı o ayrı tabi.
    Everyday I ** çapuling...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    besiktaslı olarak sunu dıyebilirim ki bu sezon zaten eldeki bu kadro ile fazlasıyla iyi oynadık ve cekirgenin ben ce bu kadar sıcraması bile anormaldi...
    seneler sonra hayatımda belki ilk defa iki macta ciddi heyecanlandım biri liverpool du biri de bu mactı.

bir kere ben dünkü macta iceri kesilen orta olsun hucum hattında ya da defansa gelen yüksek top olsun bizimkilerin kafa topu aldığını nerdeyse görmedim .. adamlar her topa kafa vurdular nerdeyse .. biz de kanatlardan bol bol ısrarla yüksek kestik ya isabetsiz di ya da onlar vurdular kafayı..

golu attıgımız da da aslında ilk basta sevindim ama erken bulduk bunlar bizi sımdı cogaltır dedim, tam da beklediğim gibi oldu .. kaleci zaten her an patlıcak bomba kıvamındaydı bi kac hata vs sonrasında cıkması gereken topa cıkamadı aptalca bi gol yedik.. 1-1 ken seyirci de sustu takım da durdu sonrası ***** zaten..

buraya kadar gelmemiz bile buyuk basarı.. bence bu saatten sonra ligde de bjk için aşağı yonlu form grafigi olacaktır .. buraya kadar bile fazlasıyla iyi geldik, sansımız da yardımcı oldu ama sonrası için cok umutlu degilim ben..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Stadı muallakta olan, FEDA diyen, mümkün olan en fiyat/performanslı oyuncuyu almaya çalışan, kemik kadrosunu yavaş yavaş oturtan bir Beşiktaş bu. Ha diyince olmuyor ki. Buraya kadar gelmesi bile çok iyi Beşiktaş durumunu toplar, stadını yapar Bilic'e de biraz daha fazla transfer imkanı verilirse çok iyi olur bu takım.

Mustafa'yı beğenmiyorsanız GS'a satın Hamza hoca onu adam eder ki GS'da görmek isterim. Uzun bir süre sakatlanmasın biraz performansını geliştirsin Mustafa'dan ekmek çıkar

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu gün forumlarda sosyal medyada Tolga'ya edilen küfürleri görünce çok üzüldüm, ne olursa olsun her şeyin bir sınırı var...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    club brugge a ukrayna takımı cıkmış... tur şirketleri vs bayagı uzulmustur besiktas elendi diye

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)