User Tag List

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
81 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Golf R GTX3076 100-285 km/h Acceleration

mami_makinen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gtr yavrusu maşallah daha ne olsun

MiaMi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bi ara digital tako bozuldu sandım

Levent Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yiğit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En iyi değilde en hızlı demek doğru olur ona.böyle bi setup yaparken dsg'nin aslında motorla birlikte yapılması gerekirdi.dsg yapılı hali baya farkediyo ondan sonra daha iyi süreler çıkartacaktır merakla bekliyoruz
    Yigit bilmediğin konularda yanlış yorum yapıyosun. Bu dsg standart olarak 600 ile 700 hp arasını tutabiliyo. Yunanlılarla bu kadar yakınsınız onlara sorabilirsin onlarda aynısını söyleyecektir. Bizde şuan tam bu hp aralığındayız. Video da patinajdan dolayı ve ani kalkıştan dolayı kadran hem geç kalıyo hem de patinajdan dolayı gidip geliyo. HGP nin launch videoların da da bu böyle o da kaçırmıyo benimkisi gibi. Şuan için ufak bi elektronik arızası var o da kavramayla alakalı değil mekatronikten. DSG nin yapılı olması şuan bu hp de hiç bir şeyi değiştirmez. Bundan sonrası için gerekicek ama...

Sert@ç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Levent sure mukemmel
    Yakin zamanda haldex controller sart gibi yada yurt disinda rs3lere ne yapiyolar bilmiyorum ama cok cok az bi patinajla inanilmaz yuruyolar
    Alıntı hakotech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 tane daha konu acarsan magnumdan lamboyu kazanıcaksın hemde yalamadan..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Levent Y. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yigit bilmediğin konularda yanlış yorum yapıyosun. Bu dsg standart olarak 600 ile 700 hp arasını tutabiliyo. Yunanlılarla bu kadar yakınsınız onlara sorabilirsin onlarda aynısını söyleyecektir. Bizde şuan tam bu hp aralığındayız. Video da patinajdan dolayı ve ani kalkıştan dolayı kadran hem geç kalıyo hem de patinajdan dolayı gidip geliyo. HGP nin launch videoların da da bu böyle o da kaçırmıyo benimkisi gibi. Şuan için ufak bi elektronik arızası var o da kavramayla alakalı değil mekatronikten. DSG nin yapılı olması şuan bu hp de hiç bir şeyi değiştirmez. Bundan sonrası için gerekicek ama...
    Yanlış değil aksine doğrusu bu bende olması gerekir diyorum zaten dikkat edersen. Ayrıca dünyanın en hızlı tfsi'larını yapan o yunanlılarda bile 500+ araçlarının hepsinin şanzumanı yapılı.şuan tutuyo olması hep tutucak anlamına gelmez madem 400m koşturucaksın 3-5 kalkış yap bakalım ondan sonrada aynı şekilde tutabilecekmi görelim.dünyada herkes yapıyo bu setuplarda herkes yanlış biliyo o zaman ne gerek varki niye değiştiriyolar bu mantıkla o zaman.bende bişeyi yaptınmı tam yapıcaksın düşüncesindeyim yani motoru yapıpta diğerlerini ellemedinmi bi eksik vardır benim için. Sana göre gerek yoktur o başka ama benim fikrim budur olması gerekende böyledir
    INFINITE PERFORMANCE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mami_makinen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gtr yavrusu maşallah daha ne olsun
    Mami abi teşekkür edeim..

Alıntı Sert@ç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Levent sure mukemmel
    Yakin zamanda haldex controller sart gibi yada yurt disinda rs3lere ne yapiyolar bilmiyorum ama cok cok az bi patinajla inanilmaz yuruyolar
    Sağol Sertaç. Şuan üzerinde cinturato normal yol lastiği var o yüzden bu kadar sarıyor. Yaza slicklerle coilover takıcam o haliyle tutunmada sorun olucagını sanmıyorum..

Yanlış değil aksine doğrusu bu bende olması gerekir diyorum zaten dikkat edersen. Ayrıca dünyanın en hızlı tfsi'larını yapan o yunanlılarda bile 500+ araçlarının hepsinin şanzumanı yapılı.şuan tutuyo olması hep tutucak anlamına gelmez madem 400m koşturucaksın 3-5 kalkış yap bakalım ondan sonrada aynı şekilde tutabilecekmi görelim.dünyada herkes yapıyo bu setuplarda herkes yanlış biliyo o zaman ne gerek varki niye değiştiriyolar bu mantıkla o zaman.bende bişeyi yaptınmı tam yapıcaksın düşüncesindeyim yani motoru yapıpta diğerlerini ellemedinmi bi eksik vardır benim için. Sana göre gerek yoktur o başka ama benim fikrim budur olması gerekende böyledir
    Yiğit, arabaya turbo kitini 62 binde taktım o andan beri 500 hp ve üzeri kullandım şuan 75 bin e geldi sorun yok 12500 km yapmışım totalde. Bu sürede de defalarca gazladım hiç yoksa 50 defa launch yapmışımdır ve halen gayet düzgün çalışıyo. Siz dsg yi bosuna upgrade ediyosunuz burdan o sonuc cıkıyo...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ayrıca şu yurtdısı fanatikliğini bırakalım nolur. Bırak 2.0 ı 3.6 HGP nin arabasından bile hızlıyım diyorum. Bunuda lafta beilrtmiyorum dbn verisi ortaya koyuyorum. Bu enjektörlerle 8500 dönen bu sekilde giden bir tane 2.0 TFSI yok yurtdışında. Demekki bizde birşeyler yapıyoruz. Burda ciddi bi emek var sen her defasında bi açık bulup karalamaya çalışıyosun. 1.9 da öyle gidemez dedin sana video çektim daha ne yapayım? Daha iyisini biliyosanız yapın 3 senedir arabayı yapıyosunuz. Sizi ilk ben tebrik edicem.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Levent Y. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrıca şu yurtdısı fanatikliğini bırakalım nolur. Bırak 2.0 ı 3.6 HGP nin arabasından bile hızlıyım diyorum. Bunuda lafta beilrtmiyorum dbn verisi ortaya koyuyorum. Bu enjektörlerle 8500 dönen bu sekilde giden bir tane 2.0 TFSI yok yurtdışında. Demekki bizde birşeyler yapıyoruz. Burda ciddi bi emek var sen her defasında bi açık bulup karalamaya çalışıyosun. 1.9 da öyle gidemez dedin sana video çektim daha ne yapayım? Daha iyisini biliyosanız yapın 3 senedir arabayı yapıyosunuz. Sizi ilk ben tebrik edicem.
    O örneğe hiç girmemiştim ama şunuda bilmeni isterim,hgp'nin aracıyla kıyaslarken onlarda sport-cat olduğunu tüv ve emisyon kuralları içinde yürütüldüğünü, burdaki gibi yakıt koyup basınç avans vs limitlerine kadar açık araçlar gibi yapılsa ne kadar daha hızlanabilir bi düşün sadece.evet iyi bişey yaptınız kimse kötü demiyoki zaten ama dünyada en iyi en hızlı vs gibi şeylerle abartmaya gerek yok hızlı ama daha hıxlıları var. Biz tr'de yapılmayanı yapıyoruz dünya çapındaki araçların hazırlandığı gibi en kaliteli parçalarla herşeyiyle eksiksiz bi araç yapıyoruz sadece motoru yapıp bırakmadık frenlerinden yürüyenine görseline vs herşeyi yaptık bırakta olsun o kadar harcadığımız zaman, emek ve parayı tr de kimse bi tfsi için harcamadı daha setup bile pist setupı 100-200 değil arada çok fark var yani
    INFINITE PERFORMANCE

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Iki tarafida tanimiyorum ama bence ortada yapilan bir is var,hemde ciddi bir is var.
    Herkes para harciyor ama bazi seyler para harcamaklada olmuyor
    Kavrama dediginiz zaten serviste 2binlira,boyle bir araba 10.000kmde degistirse bile harika deger bence...
    Mekatronik icin zaten yapacak birsey yok,tork fakiri 1.4 atmosferik dsg polosundan tut golf R'ina kadar elektriksel ariza cikabiliyor.
    Neyse ellerinize saglik

BMK TypeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yiğt elbette 3.6motor hızlı olur sınırları zorlarsa adamlar ama şunuda unutma rs4 enjektörle gtx30r la böyle giden araç yok, 2012 de adamlar 30r yaptıkları süreleri biz k04 stg2+ stok araçla yaptık revo bile inanmadı log istemişti araçta neler olduığunu sormuşlardı unutmamak lazım yunandaki araç gibi trde yapılır burda parça pahalı birde herkezin binme amaçı farklı bahsettigin araç drag arabası 64mm turbolu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BMK TypeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yiğt elbette 3.6motor hızlı olur sınırları zorlarsa adamlar ama şunuda unutma rs4 enjektörle gtx30r la böyle giden araç yok, 2012 de adamlar 30r yaptıkları süreleri biz k04 stg2+ stok araçla yaptık revo bile inanmadı log istemişti araçta neler olduığunu sormuşlardı unutmamak lazım yunandaki araç gibi trde yapılır burda parça pahalı birde herkezin binme amaçı farklı bahsettigin araç drag arabası 64mm turbolu.
    Tabiki doğru diyosun 30r için çok iyi süreler gayet başarılı zaten k04lede iyi işler yapıldı.o bahsettiğim araçta gtx3071 var 3.3 bar basıyolar
    INFINITE PERFORMANCE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tabiki doğru diyosun 30r için çok iyi süreler gayet başarılı zaten k04lede iyi işler yapıldı.o bahsettiğim araçta gtx3071 var 3.3 bar basıyolar
    beyaz golf gti değil sanırım, gtx3071 dedigin turbo 550hp turbo yakıt filan de 600hp max üretir,

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    beyaz golf gti değil sanırım, gtx3071 dedigin turbo 550hp turbo yakıt filan de 600hp max üretir,
    Yok beyaz s3 var onu diyorum 8 enjektör gtx3071 3.3 bar yakıtlı 858hp aldılar 9.5sn 400m gidiyo şimdi 9un başlarına uğraşıyolar.gti dediğin tasos kakaris'in aracı 4sn gidiyo 100-200 o başka
    INFINITE PERFORMANCE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yok beyaz s3 var onu diyorum 8 enjektör gtx3071 3.3 bar yakıtlı 858hp aldılar 9.5sn 400m gidiyo şimdi 9un başlarına uğraşıyolar.gti dediğin tasos kakaris'in aracı 4sn gidiyo 100-200 o başka
    yiğit s3 bitane var 2.5bar basıyolar gtx3076r oda 652hp gtx3071 sen inandın mı 550hp turbonun +300hp nerden çıkardılar bence savaş ustaya sor bence inanma böyle şeylere

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yiğit s3 bitane var 2.5bar basıyolar gtx3076r oda 652hp gtx3071 sen inandın mı 550hp turbonun +300hp nerden çıkardılar bence savaş ustaya sor bence inanma böyle şeylere
    3.3bar basınca çıkabilir sonuçta o öngörülen 560hp 3071 için 2 bar civarı bi basınçtadır en faz ki yoktur bile. Evolarda 3+basınçla ne güçler çıktı ona bakarsan o turbolar içinde fazla yani olmicak bişey değil 1.9da 600hp çıkıyosa 3.3te 850 çıkabilir
    INFINITE PERFORMANCE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3.3bar basınca çıkabilir sonuçta o öngörülen 560hp 3071 için 2 bar civarı bi basınçtadır en faz ki yoktur bile. Evolarda 3+basınçla ne güçler çıktı ona bakarsan o turbolar içinde fazla yani olmicak bişey değil 1.9da 600hp çıkıyosa 3.3te 850 çıkabilir
    alakası yok öngörülen 4000cc 5000cc de max güç 1800ccde max şu güç yazıyo garett sitesine girip bakabilirsin, evolarda 64mm 67mm turbo kullanıyolar golf gti 6466var ki yunanda 8 enjektörlü drag giren gtx3076r 2.5barlı araç 652hp sen savaş ustaya sor bakalım nediyicek bende şuan gtx3071 olsa gtx3076r yerinde 3bar yakın basıyodum ki o güçler çıkmaz ve ciddi avans var araçımda, 2.5bar basıyorum şuna+avans 620-640hp arası tahmin ediyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gtx3071r 54mm(max550hp) gtx3076r(max640hp) 58mm turbo ikisini bir neden tutun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    alakası yok öngörülen 4000cc 5000cc de max güç 1800ccde max şu güç yazıyo garett sitesine girip bakabilirsin, evolarda 64mm 67mm turbo kullanıyolar golf gti 6466var ki yunanda 8 enjektörlü drag giren gtx3076r 2.5barlı araç 652hp sen savaş ustaya sor bakalım nediyicek bende şuan gtx3071 olsa gtx3076r yerinde 3bar yakın basıyodum ki o güçler çıkmaz ve ciddi avans var araçımda, 2.5bar basıyorum şuna+avans 620-640hp arası tahmin ediyorum.
    Doğrudur çok iddia etmim tam emin değilim sorarım bi dediğin gibi gti'da 6466 var ama s3 dediğin başka araç olabilir bnm dediğim s3'ün dyno videosu vs var onların yalancısıyım 3.3te ciddi bi basınç epeyde bi yakıt koyuyolar onu biliyorum
    INFINITE PERFORMANCE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gtx3071r 54mm(max550hp) gtx3076r(max640hp) 58mm turbo ikisini bir neden tutun
    Yok zaten bir tutmadım gırgırına dedim onu ondan ☺ koydum tabiki bir olamaz yoksa
    INFINITE PERFORMANCE

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)