User Tag List

Sayfa 11/22 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
415 sonuçtan 191 ile 209 arası

Konu: Yetkili "X" Servisinde Musteriye Kufur Etme,Araci ile Makas Atma...vs

speed_blue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ibratice Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizin yaptığınızda yasal değil insanları bu şekilde gizli çekim yapamassınız
    arkadaş magdur olmuş siz gizli çekimden bahsediyorsunuz, ayrıca gizli çekim filan yok araç kameraları yasal degil diye bir kanunda yok
    Alıntı PAUL WALKER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling

freelife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence doğuşla değil o servisle halledebilirsin karşılığında birşey istiyorsan, sosyal medyada bu yayılırsa doğuş o servise yaptırım uygular ve müşteri memnuniyeti bizim için önemli diye bunun reklamını yapabilir, buda onlar için güzel reklama dönüşür .

AdemAr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla çok sabırlıymışsınız

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle çok geçmiş olsun.

Herkes aşağı yukarı aynı şeyleri söylemiş ancak ben de fikir olarak şunu düşündüm: Bir kere öncelikle gerçekten bu işle ilgilenecek bir avukatınız olmalı ki anladığım kadarıyla şirket avukatınız varmış. Bana mantıklı gelen önce servisle, avukat aracılığı ile bir pazarlık vs. her neyse oturup konuşulmalı. Talepleriniz yerine getirilmiyorsa, kesinlikle doğuşu araya sokmadan bu durumu Almanya ile paylaşmanız. Doğuşu araya sokmanız demek, süreyi uzatmaktan başka bir şeye yaramayacaktır. Ufak tefek şeylerle gözünüzü boyar doğuş en fazla.

Oconner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçmiş olsun.eğer imkanınız varsa servisi kapattırma noktasına kadar gidin.
    53 RİZE KADER GÜLMEDİ BİZE

omco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kartal Doğuş'a güncelleme için gitmiştim, beklerken bir tanesi o daracık yerde A7'yle dip gaz kalktı 2 dakika sonra da benim arabayı almaya geldi. Başkasını istedim, bir tavırlar bir tripler "niye ona vermiyormuşum arabayı" sonra kim bilir ne dedi ne yaptı arkamdan. Sabırlı davranmanızın karşılığını umarım alırsınız ve hiç beklemeden iyi bir avukatla işlemlere başlayın. Önceden "hakaret" ve "güveni kötüye kullanma" söylenmiş zaten. Ayrıca makas attıkları ve kırmızıda geçtikleri de videoda var sanırım. Kırmızı da geçmenin dışında Karayolları Trafik Yönetmeliği m. 145/E "Özel amaçlarla keyfi veya kasıtlı davranışlarda bulunmak suretiyle yaya veya araç trafiğinin seyir emniyetini ihlal etmek veya tehlikeye düşürme" vb. bir çok şeyden üstlerine gidilebilir. Görüntüleri iyi bir avukata danışmadan hiçbir yerde, kimseyle paylaşmayın. TCK dokuzuncu bölümü inceleyin isterseniz fikir vermesi açısından. (m.133) Umarım yapanların yanına kalmaz ve sadece o kişi değil, serviste bu sorumsuzluğunun cezasını çeker.

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmetmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar konuyu silmemiz gerekebilir malesef , x firmasida yazmaliydim malesef yanlis olmus
    Bilmiyorum ya cidden cok sacma bir hal aldi olay,hem kufur yiyoruz hemde bir yere birsey yazamiyoruz.
    Olay aleyhine gelişmeye başlayabilir. Sözkonusu olan doğuş oto ve bazı sebeplerden dolayı eli tahmin edemeyeceğin kadar güçlü. Eğerki bir şekilde aleyhine gelişmeye başlarsa videoyu ingilizce ve almanca çevirileriyle vw ag'ye bildir ve tüm sosyal medyayı olabildiğince aktif bir şekilde kullan ve videoları paylaş. Bu durum vw merkezince affedilmeyecek bir durum. Gizli bir kayıt sözkonusu değil. Araç kamerasına takılmış bi kayıt sözkonusu. Aracın dışına küçük bi şekilde araç kamerası olduğunu belirten sticker yapıştır. Aracın stickerlarında gözüktüğü resimlerini çek.

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    vallahi iyi sabır varmış nekadar acil işim olursa olsun uyku uyumadan kapısından yatar yedirirdim o kamerayı o elemana. yada takip edip dısarda biyerde. akabinde almanya ve tr diye giderdim.
    1881 - 193

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hangi servis bu biz de bilip ona göre götürelim?

Lee-on! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardeşim öncelikle geçmiş olsun... Okuduğum kadarıyla fazla nazik ve iyi davranmışsın bunun 10 da 1 i durumlar için servisin altını üstüne getiren arkadaşlarım var. Kendim bizzat 2 günlük aracın farları su alıyor diye servisin kapısının önüne aracı yatay parkedip anahtarı alıp gitmiştim... O kadar dan dun eden adamlar sonra garantiden değişmek zorunda kaldılar...

Demem o ki, onların da sizi bundan sonra kayıt altına alacağını varsayarak, ona göre zekice davranıp laflarınızı seçip, elinizden geleni ardınıza koymayın. Gerekirse dava açmaktan da çekinmeyin... Araç içi kamera için kimse size karışamaz... Geri görüş kamerası olsaydı ona da mı laf edeceklerdi? Park asistanı gibi bir donanım olabilir bu... Kim karışır? Üstelik kamera sabitse hareket yoksa bu sizi haklı çıkarır... Bundan çekinmeyin bence... Ortada yüz kızartıcı bir olay var.

Yerinizde olsam on kere dava açmıştım. Kamera kayıtları var belge imza var her şey ortada... En kötüsünden bi 10 bin lira maddi manevi tazminat alırdım... Bunu kesinlikle düşünmelisiniz... Yanlarına bırakmayın bu haksızlığı ve terbiyesizliği... Eğer geri çekilirseniz bundan sonra daha çok güven gelecek ve belki yarın burdan da birileri gidecek oraya, aynı davranışlara biz maruz kalıcaz... Tekrar geçmiş olsun...
    Alıntı aLperTunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bu aracın adını AT SKİ koydum.jet ski hesabı,At ski mustang

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    doğusa ayrı adama ayrı servise ayrı dava acsan yeridir
    1881 - 193

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    forumdakilere güvenim sonsuz baska forum olsa bunca zaman videoyu paylaşmadıgınız için "cool stroy bro" derdim.Lütfen videoyu paylaşın.Paylaşın ki başkalarıda aynı şekilde magdur olmasın...
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Lee-on! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yorumları tekrar okudum @onn_dear arkadaşım güzel bir örnek vermiş, bir süre orda bulunduğum için diyorum, bizdekilerde gerçekten her türlü oyun var, yurtdışında bu ayaklar yemiyor... Siz bizzat avukatınızla üst mercilerle iletişime geçin. Servis sizin muhatabınız değil. Görüntüleri ve ismi de kesinlikle avukatınızla konuşmadan paylaşmayın! Haklı tarafınızı egale etmeyin...
    Alıntı aLperTunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bu aracın adını AT SKİ koydum.jet ski hesabı,At ski mustang

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok geçmiş olsun. Ben olsam direk avukata başvurup işin sonuna kadar giderdim. Yenilir yutulur cinsten bir şey değil çünkü nereden tutsan elinde kalıyor. Maşallah peygamber sabrı varmış bu arada sizde de.

Bu arada araç kamerasını çok beğendim, linki vs var mıdır?

Boldenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardeşim cinnet geçirirdim. Evliya sabrı varmış sende. Sonuna kadar git. O kameranın amacı belli. Araç senin öz malın. Ne teklif gelirse gelsin davanı aç ve doğuşla falan uğraşma, direk alamanyayla iletişim kur. %100 haklısın.
    Byte-R
    instagram: dogancglr

suk3b3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı speed_blue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaş magdur olmuş siz gizli çekimden bahsediyorsunuz, ayrıca gizli çekim filan yok araç kameraları yasal degil diye bir kanunda yok
    tck 135 de ''kişisel verilerin kaydı'' ile ilgili nasıl suçun nasıl oluştuğu yazılmış.
    kardeşim sen araca koyduğun kamera ile birinin özel yaşantısını ,cinsel hayat, sağlık durumu ,siyasi-felsefi-dini görüşlerini kaydetti isen bu suç oluşur.
    daha önce üniversite yıllarında CMUK dersinde buna '' ders anlatan hocanın 'ders notu kaydı amacı ile de olsa ' ses kaydı yapılamayacağı , ses kaydı yapmak istenirse hocadan izin alınması gerektiği , hatta iş ilerlerse hocanın şikayet etmesi üzerine ; bizim yaptığımz ses kaydı nın suç unsuru oluşturabileceğini duymuştum.
    yani eğer senin koyduğun kameradan sana ; biz de seni şikayet ederiz derlerse ,baş parmağını ,işaret ve orta parmağının arasına sokarak ''nah'' diyebilirsin. çnkü şikayetin esas alınması için önce suçun oluşması gerekir. ve sen suç ilşememişsin.
    2009 yılında çorumda bi adam sıfır aldığı insignia sına tüp taktırmış,araç beyin yakınca aracın üzerine kartonlarla yazı yazmş ve servis sıfır araç vermek zorunda kalmıştı.
    insignia nın o yıllara ait cama yazdığı yazıların fotoğrafını ekliyorum. umarım yardımcı oldum.

SWAT

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    X yetkili servisi olarak duzeltilmesi iyi oldu arkadaslar
    Sonucta ortada yasal olaral kesinlesen birsey olmadigi icin x dememiz daha uygun
    Hepinize tesekkur ederim,dahada sakin olup yanlis adim atmamak gerekiyor
    Gelismeleri yazacagim ilerleyen gunlereki

ibozum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merakla ve güzel sonuçlar hevesiyle beklemedeyiz..

Ultraleggera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2007 senesinde arabayı yetkili servise bakıma bırakmıştım sıfır die 10.000 de araba p.ç ler kaputu yağlı bezle silmişler komple ırzına geçmişlerdi o gün bu gündür elimden geldiğince kendim yaparım dışardan alıp bakımlarını. Geçmiş olsun kardeşim bu arada..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)