User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
26 sonuçtan 20 ile 26 arası

Konu: Makyajlı Auris

by.gkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Avrupalıları bir kenara bırakırsak, Asyalılar içinde Koreliler bu sınıfta toyotadan daha fazla öne çıkmaya başladılar son yıllarda. Özellikle i30 ve cee'd güncel kasaları ile mevcuttaki auristen her konuda önde. Bana göre toyota 1.6 güçlü bir dizel yapmadığından ve tasarım olarak birçok kesimin göze hitabını sağlayamadığından alıcı kitlesini ülkemizde eskisi gibi genişletemiyor. Bu makyajlı haliylede yine pazar payını genişletebilecekmiş gibi durmuyor hiç.

kurtlukaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arka süspansiyonun bağımsız olması çok iyi olmuş , 1.2 turbo oto çokm satar diye düşünüyorum , alternatif olarak peueot 308 var 1.2 turbo otomatik , toyotaa nın en sıkıntılı olduğu nokta 1,5 veya 1,6 dizelini kendisi üretememesi , bmw de böle kakalar yapacak bişey yok , bu dizel motor verso da var zaten , gözünü sevdiğim memleketimizde vergilendirme sıkıntılı olmasaydı 2,2 dizelleri alınabilirdi aslında

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir araca cok hakaret etmeyı sevmem ama aurıs ve yenı corollanın ıc mekan kalıtesı berbat elınde kalıcak hıssı verıor malzemeler
    sanzımanlarda oyle.. nesılden nesıle gecen corollacılar tercıh edıyor genel olarak, aurıs satışları nasıl gerçi onu bilmiyorum..

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı M3CSL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir araca cok hakaret etmeyı sevmem ama aurıs ve yenı corollanın ıc mekan kalıtesı berbat elınde kalıcak hıssı verıor malzemeler
    sanzımanlarda oyle.. nesılden nesıle gecen corollacılar tercıh edıyor genel olarak, aurıs satışları nasıl gerçi onu bilmiyorum..
    Orta konsol vites civarı ve kol dayamalar özellikle, bir de 97 den beri Toyota kullanıcısıyız, bu kadar ergonomik olmayan torpido gözü görmedim, yolcu koltuğunda oturan koltuğu geri çekmeden torpidoyu açamaz. Ben almam şahsen, açık ve net. 79 lira şuan Auris 1.4 D4D, 1.6 D4D nerden baksak 82-83 olur ki o paralara 1 yaşında 10 binde 1 serileri varken hele.
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Japonlar farklı teknolojilerle haşır neşir olmaktan tasarım konusunu biraz gözardı mı ediyorlar napıyolar? Toyota iki nesildir corollada tasarım açısından zayıf. Yine aurisler özellikle vag grubuna kıyasla pek şansı olan araçlar değil gibi. Yolda gördüğüm son kasa toyotalar genellikle filo ve şirket araçları

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orta konsol vites civarı ve kol dayamalar özellikle, bir de 97 den beri Toyota kullanıcısıyız, bu kadar ergonomik olmayan torpido gözü görmedim, yolcu koltuğunda oturan koltuğu geri çekmeden torpidoyu açamaz. Ben almam şahsen, açık ve net. 79 lira şuan Auris 1.4 D4D, 1.6 D4D nerden baksak 82-83 olur ki o paralara 1 yaşında 10 binde 1 serileri varken hele.
    2006 sonrası corollada o sorun yoktu ama fiyatlarla gerçekten toyota alınmaz corollaya 85 bin verene kadar bmw veya mercedese yönelirim daha iyi ama tabi oda ötv nin suçu yapılcak bir şey yok nalet olasıca ötv

aurise gelirse ilk defa toyotanın makyajını beğendim genelde makyaj olunca tipsizleşiyodu
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

kurtlukaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    öyle deme hocam 2010 da makyajlanan auris güzel olmuştu

şöyle birde gerçek var vw yi sevmem ama iç mekan kalitesi , tasarımı , motor seçenekleri , yol tutuşu vs toyatadan daha iyi , toyota nın vw karşısındaki bence tek artısı sorunsuzluğu , golf 7 ile şuanki aurisi karşılaştırmak dahi istemiyorum , ne konforu , ne yol tutuşu ne motor seçenekleri , ne tasarımı golf ün yanına yaklaşamıyor bence , aynı segment araçlar olduğu için karşılaştırma yaptım kimse yanlış anlamasın

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)