User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: İstanbul içi detaylı iç temizlik.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

İstanbul içi detaylı iç temizlik.

Merhabalar,
    Öncelikle detailing virüsüne hala bulaşmadım, bulaşamamda sanırım. Arabamın kaporta hasarı,ezik,çizik,sürtünme izlerini önemsemem, şantiye arabası gibi çamurlu,tozludur arabam çoğu zaman. Çoğu insanın şikayet ettiği fırçadan dolayı çizikler bende olmamıştır 15 Yıldır aracım fırçayla bile yıkanmamıştır, kapalı garajda kaldığından dışarı çıktığında yakalanırsa sadece yağmur suyu.

Boyası hala orjinal,hala yağmur yağdığında ilk günki gibi parlıyor nedense,pasta cila vb. hiç bir ürünü galiba görmedi düldülümüz.

Ancak iç temizliğe önem vermek istiyorum, kendim ayda,yılda bir yüzeysel temizlesemde (süpürge tutup,paspasları silip,döşemeleri silsemde) ***** görece olarak eski model bir araç kullanıyorum sıfırdan beri elimizde olsada içerisinin bir detaylı temizlenmesini istiyorum, (koltukların sökülüp iç paspasların temizlenmesi vb. ) yani benim 1 saatte salla pati yaptığım iş yerine her noktasına ulaşabilecek profesyonel olarak yaptırmayı düşünüyorum.

Acaba istanbul içerisinde sadece iç temizlik yaptırabileceğimiz, kişiye ait bir garaj,atolye varmıdır?
    burada incelediğim bütün konularda genellikle boya koruma-çizik giderme-parlatma vb. uygulamalar vardı o yüzden konu açma gereği duydum.

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    1881 - 193

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Berkan, Usta inceledim konuyu ancak genellikle boya koruma,pasta,cila vb. dış aksama yönelik çalışmalar ve görünen iç kısımda ki yüzeylere yapılan uygulamarı gördüm. Yapılan işlemler her ne kadar aşırı profesyonel ve emek harcanmış olsada benim istediğim detailing aslında kaporta kısmı değil, görünen temizlik ile beraber görünmeyen kısımlarıda kapsayan bir temizlik. zaten döşemelerimde,aracın yüzeysel noktalarında rahatsız edici bir durum yok güneşin altında 8 saatten fazla kalmamıştır araç 15 senedir. Benim aradığım görünen kısımla beraber görünmeyen noktalarıda temizleyebilecek bir garaj. (Koltukları söküp, ön konsolu söküp, bagajı temizleyip vb.)

PS: Detailing konusunda tek bilgim her askerden gelen,babasından 20,30 bin tl para bulup "abi bu işte çok para var su kuyudan deterjan bedavaya yakın yıkama başına 20 tl alsak günde 40 araç yıkasak zengin oluruz " diye düşünüp iş yeri açan arkadaşlarımızın istedikleri parayı kazanamayınca "detailingdede para var abi şimdi araç başı 250-300 tl alıyorsun" diyip dönüştürdüğü işletmelerine aracımı vermemekten öteye gitmediği için böyle soruyorum ucunu bucağını bilemiyorum.

Edit: mekan bahçeşehirdeymiş,ben alemdağda yaşıyorum. 63 KM kadar bir mesafemiz var.
    İstanbul trafiği gidiş-dönüş hesabını yaparsak bayağı zorlanacak gibi duruyorum, alternatif olarak listemde ancak.

Faruk_Vtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Berkan arkadaşimizin attiğin linkte 1nci sayfanin sonlarinda 2nci sayfanin başinda ve 3ncu sayfanin sonlarinda detayli ic temizlik fotolarimiz mevcut..

Bize anadolu yakasindan gelen çok muşterimiz var, hepside dukkanimizdan mutlu ayrildi tuzladan gelen musterimiz bile oldu..

Aracinizin marka modeli nedir..?
    F&F CAR CLEAN - Detailing Center

Vtec II ES7 | Accord 2.4 EX. | C2 HDI | GPunto MJET 3K | Dizel Otomatik ERA...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Faruk_Vtec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Berkan arkadaşimizin attiğin linkte 1nci sayfanin sonlarinda 2nci sayfanin başinda ve 3ncu sayfanin sonlarinda detayli ic temizlik fotolarimiz mevcut..

Bize anadolu yakasindan gelen çok muşterimiz var, hepside dukkanimizdan mutlu ayrildi tuzladan gelen musterimiz bile oldu..

Aracinizin marka modeli nedir..?
    Özel mesaj atıyorum,uygun görülmesi halinde cevabınızı paylaşırım buradan.

Faruk_Vtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Mesajiniza cvp verdim..
    F&F CAR CLEAN - Detailing Center

Vtec II ES7 | Accord 2.4 EX. | C2 HDI | GPunto MJET 3K | Dizel Otomatik ERA...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)