User Tag List

Sayfa 1/4 123 ... SonSon
75 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: 25 Nisan Antalya Oto Slalom

M.Can Çimir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

25 Nisan Antalya Oto Slalom

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu tarafından tüm Türkiye’de aynı hafta sonu organize edilmesi planlanan Türkiye Slalom Şampiyonası'nı Antalya Merkez'de Antalya Motorsporları Kulübü gerçekleştirecektir.

AMAÇ:

Ülkemizdeki en önemli sorunlardan birisi Trafik Kazalarında kaybettiğimiz sevdiklerimizin anısına şu mesajı vermek istiyoruz:

HIZ TRAFİKTE DEĞİL, YARIŞ PİSTLERİNDE YAPILMALIDIR!!!

Trafikte kullandığınız kendi aracınızla gelin ve yarışın ama güvenli olarak…

Kazandığınız tecrübelerden direksiyon hakimiyetin ne kadar önemli olduguna tanıklık edelim... Ve aynı zamanda ilimizin birincilerini seçelim.

Kayıtlar 23 Nisan Cuma gününden itibaren Minicity otoparkı'nda yapılacaktır, 25 Nisan Pazar günü saat 10:00' a kadar sürecektir. Yarışmacıların 25 Nisan Pazar günü en geç saat 09:30'da etkinlik alanında olması gerekir.

Ehliyeti olan herkes kendi aracıyla yarışabilir, emniyet kemeri ve kask takmak zorunludur, kasklar kulübümüz tarafından temin edilecektir.

Baylar bayanlar kategorilerinin 1.'leri Ankara'da gerçekleştirilecek olan Türkiye Finali'nde Antalya'yı temsil edecekler ve gerçek yarış otomobilleri ile yarışma fırsatı bulacaklar!!!

Çok sayıda seyircinin izleyeceği güvenli bir yarış ile Türkiye Finali' ne gidecek en hızlı kim?

İletişim:

Can Çimir - 0506 866 86 80 - mehmetcancimir@gmail.com (mecamir)

Bülent Atasoy - 0541 628 09 91

Kayıt ücreti - Sigorta - Lisans ücreti TOPLAM: 100 TL

* Yarışla ilgili detaylar ve yönetmelik yarışmacılara kayıt esnasında sunulacak ve yarış öncesi brifing verilecektir.

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tosfed bu derece iddialı sloganları diğerlerinden 3 kat büyük yazana kadar oturup düşünecek; ben aceba bu ülkenin tek ve en büyük yetkili kişiliği olarak insanlara yarışma ortamı bıraktımmı.... Ortada pist kalmadı insanlar otoparklarda yarışır hale geldi yazık...
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet aynı gün kemer ve kumluca da da yarış var..katılımların yüksek olması dileğiyle...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tosfed bu derece iddialı sloganları diğerlerinden 3 kat büyük yazana kadar oturup düşünecek; ben aceba bu ülkenin tek ve en büyük yetkili kişiliği olarak insanlara yarışma ortamı bıraktımmı.... Ortada pist kalmadı insanlar otoparklarda yarışır hale geldi yazık...
    bu sloganı diğerlerinden 3 kat büyük yazan benim valla benim bi suçum yok

yazdıklarınıza katılıyorum, aynı fikirdeyim. ancak pistlerle ilgili durum TOSFED'in elinde olan bişey değil, lütfen konuyla ilgili bilgi sahibi olmadan yorum yapmayalım. Yakında hepimiz özelleştirilip 49 yıllığına yabancıya kiralanınca ne demek istediğimi anlayacaksınız belki şimdiden ne demek istediğim anlaşılmıştır, TOSFED'in elinde olan bişey değil. Pistlerin bakım ve işletme maliyetleri tahmin edilenlerden daha yüksek, federasyon ve kulüplerin bütçeleri bu kaday büyük ölçekli değil. O yüzden özelleştiriliyorlar ya da kapatılıp ilerde gökdelen yapılması amacıyla satılmaları için bekletiliyorlar... Bütçe planlaması ve özelleştirmeyi de kimlerin yaptığını hepimiz biliyoruz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dostum ben lisanslı olarak 2 yarışta yarışan (drag gibi mahalli tek seferlik değil sezonluk..) biriyim. Yarışlar bile ortada kaldı paralar geri ödenmedi bu pistler elden gitiği için... kim neyi bilmeden konuşacakki...

Benim demek istediğim bizler şahısız, hakkımızı bir yere kadar arayabiliyoruz, kusura bakmada adı federasyon olan bişey oturup bu olaylara çözüm bulacak. Bulamıyorsa neden varki?? Planlamayı-fizibilitesini yapacak olan federasyondur. Pistlerin 10 larca yıl ödemesi yapılabildide şimdi yapılamıyorsa, yada tüm dünyada yapılabiliyor, burda bu spora ödenek bulunamıyorsada burda sorunu kimde arıcaz??
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum ben lisanslı olarak 2 yarışta yarışan (drag gibi mahalli tek seferlik değil sezonluk..) biriyim. Yarışlar bile ortada kaldı paralar geri ödenmedi bu pistler elden gitiği için... kim neyi bilmeden konuşacakki...

Benim demek istediğim bizler şahısız, hakkımızı bir yere kadar arayabiliyoruz, kusura bakmada adı federasyon olan bişey oturup bu olaylara çözüm bulacak. Bulamıyorsa neden varki?? Planlamayı-fizibilitesini yapacak olan federasyondur. Pistlerin 10 larca yıl ödemesi yapılabildide şimdi yapılamıyorsa, yada tüm dünyada yapılabiliyor, burda bu spora ödenek bulunamıyorsada burda sorunu kimde arıcaz??
    madem bu kadar işin içindesiniz. o halde yıllardır yapılagelen pist yarışlarının son 3-4 yıldır neden yapılmadığını da biliyorsunuzdur. şimdiye kadar o yarışların sponsorları sayesinde bu pistler ayakta duruyordu. marka şampiyonaları bitti, pistlerin gelirlerinin belki %80'i azaldı. federasyon'un suçu yok demiyorum ama şu durumda yapacak bişeyi yok anlatamadım galiba.

federasyonun da bütçesi belli, ödenekler belli, federasyon kendi kendine ne kadar bütçe oluşturabilir ki? pistleri kapatan federasyon mu sizce?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşım bende diorumki; federasyon ÖNGÖRÜ sahibi olsa bu duruma gelinmezdi. Bu sporu ayakta tutacak olan Federasyonun kendisidir. Sponsor lar aracıdır. Herkes sponsor olsa nolur... Bugün o firm sponsor olmaz diğeri olur... Baktı federasyon pist yarışlarının bütçesi azalıyor, kalkacak mahalli yarışlara önem verecekti... Onlar niye kalktı peki?? yada şimdi niye mahalli yarışlarla geri dönüş planlanıyor.

Konu pic oldu kusura bakma ama, bu zihniyetle bu iş buraya kadar. Bizler 97 senesinden beri pist ve nimetlerinden yararlanabilen bir nesil olduk, sen son 3 senedir pist ve yarışın ne olduğunu tadamamış bir nesil geliyor biliyormusun... Konunun özeti inşalah daha sağlıklı adımlar atılır artık ülkem adına...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben Antalya Motorsporları Kulübü adına konuşayım, özellikle önümüzdeki sezondan itibaren çok yoğun bir yarış takvimimiz olacak. Drag, Slalom, Tırmanma, Otokros, Ralli, Karting... time trial yapamıyoruz pistimiz olmadığı için... ama pist olayları karışık, bir çok parametre söz konusu, cesaret edip pist yapma işine atılan olur mu bilmiyorum...

Eray Yümsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    antalya üstüne düşeni istanbuldan fazla yapmakta ve yapıyor...

bizim buradaki arkadaşlar ise ne ypaıyorlar hiçbirşey potansiyeli olmasa tama diyecez potansiyel akıyor her taraftan...
    kimmiş bu arkadaşlar hiç bişey yapmayan. gene boş boş konuşuyosun yiğit artık biraz düşünerek yaz pist mi varda organizasyon yapmıyolar.
    Viraja Gİrdiğinde Korkmuyorsan, Yavaşsın Demektir. ///M
    Dr. Ecu

Jön Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    25 nisanda ordayız
    #eksikpazar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Jön Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    25 nisanda ordayız
    ben seni kemer'e bekliyorum

OkTaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bol yarşmacı dilegimle bütün yarışmacılar başarılar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Alpe® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben seni kemer'e bekliyorum
    yarışmacı çalmak yok

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynı gün 2 yerdemi yarış olucak
    Dr.Ecu AntaLya

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursoytam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı gün 2 yerdemi yarış olucak
    3 yerde Onur. Daha doğrusu Antalya'da 3 yerde. Türkiye'de 30 ayrı ilde... bu bir şampiyona, kazananlar gerçek yarış otomobilleri ile finalde karşılaşacaklar.

bu arada Kemer ve Kumluca'da Serdar honamlı, Mehmet Talih gibi daha önce birincilikleri bulunan arkadaşlar yarışıyor. Kazanma şansını arttırmak isteyen buyursun Minicity'ye

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mecamir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yarışmacı çalmak yok
    çalmıyorum çalmıyorum

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    bol video ve foto bekliyoruz
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bol video ve foto bekliyoruz
    Biz yarışın öncesi ve sonrası da dahil olmak üzere tamamını kaydetmeyi planlıyoruz. Foto zaten bolca olur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mecamir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 yerde Onur. Daha doğrusu Antalya'da 3 yerde. Türkiye'de 30 ayrı ilde... bu bir şampiyona, kazananlar gerçek yarış otomobilleri ile finalde karşılaşacaklar.

bu arada Kemer ve Kumluca'da Serdar honamlı, Mehmet Talih gibi daha önce birincilikleri bulunan arkadaşlar yarışıyor. Kazanma şansını arttırmak isteyen buyursun Minicity'ye
    mecamir beni niye atlıyon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)