User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
26 sonuçtan 20 ile 26 arası

Konu: Seat ibiza alınırmı

Ef Driver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ogunozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seat Ibiza 1.4 Stella 2004 Model 18.600 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 62854027

bak buda benım sattıgım arac ama jantlar falan sokmus bıde ıstedıgı paraya bak!!!!!!1 pehh pehhh
    wallahi cook güzelmişş keşke uygun fiyat olsa gidip alsak gelsekkk
    Ben..Annenizin siz küçükken"O çocukla bir daha oynama"dediği yaramaz çocuğum

ogunozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sımdı aradım ama 18 e verıcekmıs 18 e de alınmaz artık jantları ıvırı zıvırı sokmus satısmı napmıs.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ogunozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sımdı aradım ama 18 e verıcekmıs 18 e de alınmaz artık jantları ıvırı zıvırı sokmus satısmı napmıs.
    hayırlısı diyelimm kısmettt

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cevresinde eşinde dostunda satmayı düşünen ibiza varsa talibim 16.750 siz pahalı dediniz diye vazgeçilmiştir...

asot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aslında gencodan araba alınmaz, modifiye arabaya yanaşılmaz bunu zaman acı şekilde öğretiyo.. bu eleman şimdi cupra tamponun gazına 1.4 motorla allah ne verdiyse roll, drag yardırmıştır

o yüzden öğretmenden, memurdan sıkı pazarlıkla oynanmamış denk getirmekte fayda var. tampon vs. sonraki aşama kolay işler..
    BBK90 CORSA OPC

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı asot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında gencodan araba alınmaz, modifiye arabaya yanaşılmaz bunu zaman acı şekilde öğretiyo.. bu eleman şimdi cupra tamponun gazına 1.4 motorla allah ne verdiyse roll, drag yardırmıştır

o yüzden öğretmenden, memurdan sıkı pazarlıkla oynanmamış denk getirmekte fayda var. tampon vs. sonraki aşama kolay işler..
    wallahi bu arabanın sahibi bizim tolga kaynak yakın arkdaşım techten onun arkdaşımış iş yerinden samimiler tolganın dedigine göre cook titiz ve düzgün kullanmış öyle roll falan hesabı takılan biri degilmiş zaten 600rr motoru falan var dedii falan fıstık

asot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ef Driver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    wallahi bu arabanın sahibi bizim tolga kaynak yakın arkdaşım techten onun arkdaşımış iş yerinden samimiler tolganın dedigine göre cook titiz ve düzgün kullanmış öyle roll falan hesabı takılan biri degilmiş zaten 600rr motoru falan var dedii falan fıstık
    tabiki söz meclisten dışarı söylüyorum, bildiğin araçsa bize laf düşmez benim araç alırken genel yaklaşımım bu şekilde. Ama ben bmw'ye m tampon, ibizaya cupra tamponu takip da basmayan adam pek görmedim.. umarım aradığın temizlikte bir şey denk gelir.
    BBK90 CORSA OPC

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)