User Tag List

Sayfa 15/24 İlkİlk ... 51314151617 ... SonSon
443 sonuçtan 267 ile 285 arası

Konu: Kış Geldi Aramızda Snowboard Kayak Vs yapan yokmu :)

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alper abi şaka maka her konuda bir yapmışlığın ya da bilgiye sahipsin helal olsun valla sosyal adammışsın vesselam
    imzasız..

elpadre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk önce okuduğunu anla sonra laf konuş. Türkiyede ilk etreme sporu yapan sen misin? götümle gülerim. ben 9 yaşımdayken abimler apartmanın altında köpükten windsurf üretiyorlardı. Onlardan daha önceleride vardır. Çocuktum 96 da board yapmaya başladım sen kaç senesinde ayağına board taktın acaba. Sen beni tanımıyorsun ama yukarıda saydığım adamların hepsiyle senelerce kaydım sen neredeydin o sırada.
    Sonra ben backflip-360 diye yazmışım araada tire var birlikte yapabieceğin yükseklikte rampa hala yok. Türkiye de yapabilecekte yok. Ulan daha rodeo nedir bilmiyorsun ama Kanadalı sana gelip vaaay promusun diye soruyor.
    Evet şu anda backflip ya da360 yapmıyorum çünkü rampaya çıkmıyorum. Çıksamda bu kilo ile yapamam zaten. Arada 60 kg fark var. Melii hayatında benim yarım kadar vaktini board üzerinde geçirmiş olamazsın. 3 hafta dorukkayada kaldığımı biliyorum şehre inmeden. Kar sezonunun neredeyse tamamını dağda geçirirdik biz. Hala diyorum ki biz pro değildik ama sen hafta sonları dağa giderek pro olmuşsun. O nedenle Türkiye dünya sıralamasında bi *** olmayabilir mi acaba. Yanlış adamların kendilerini pro sanmasından olabilir bence.
    abı yazma munkunse cok sey yazarım ayıp olur yazma ben herkez deyılım snınle polımıge gırıcek kadar turkıyede kım ne yapar kım ne eder bılırım o yuzden senı tanımıyourm extreme camıasında anladın 3 hafta dagda kalmısın ne guzel ben 3 ay ercıyeste kaldım sen neyın kaasını yasıyorsun benımle sıdık yarısına gırıyorsun abı bazen cok sacmalıyorsun bende buna guluyorum ve gulerek yazıyorum su an
    cok merak edıyorum ve soruyorum ?

sanal alemın kablosuz delıkanlıları klavyenın hangı tusu ates edıyor ? ?

tuned by : gürsel canpolat (16ec813)

-Ata- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tekrardan konu açmak istemedim bende snowboarda merak saldım amatörüm şuan kiralama yöntemiyle kendimi geliştiriyorum giyim ekipmanını nerden alabiliriz uygun fiyatla uzmanlardan tavsiye alabilirim eldiven-pantolon-mont öncelikli olarak alacaklarım fakat alacağım yer konusunda hiçbir bilgim yok
    TT CTR
    CUF STI
    LMS RC

Masterpiece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Ata- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tekrardan konu açmak istemedim bende snowboarda merak saldım amatörüm şuan kiralama yöntemiyle kendimi geliştiriyorum giyim ekipmanını nerden alabiliriz uygun fiyatla uzmanlardan tavsiye alabilirim eldiven-pantolon-mont öncelikli olarak alacaklarım fakat alacağım yer konusunda hiçbir bilgim yok
    Online olarak Decathlon var ayrıca SPX de fakat mağazadan deneyerek almanızı öneririm , SPX yakında bir AVM de vardır.
    Mapped by DR.ECU

mrtoncl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar İzmir - Uludağ arası yol durumunu bilen varmı ?

psikolojikdeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar bende komple set satıyorum isteğen olursa fiyatta yardımcı olurum ilan numarası 267177469

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen hafta mont blanc-chamonix'teydim, geçen sene de gitmiştik. oralarda bu iş bambaşka ya.
    Tüm Türkiye'nin kayak merkezlerini bir yere topla bir chamonix etmez.

Burak Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba,Ilgazda pist durumundan bilgisi olan varmı hangi pistler açık kar durumu ne vb ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Snowboard ve güzel bir kask arıyorum, boyum 1.70.

Bu sene Bansky ve Spindleruv Mlyn'e rezevarsayon yaptırdım. Uçakta snowboard taşımanın zorluğu ve kargo bölümünde çalışan arkadaşların aceleciliği yüzünden emin olamadım alsam mı acaba diye ama daha önce boardı ile yurtdışına gitmiş var mı acaba?

Herrhangi bir problem yaşayan oldu mu acaba?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ckrc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu sene Bansky ve Spindleruv Mlyn'e rezevarsayon yaptırdım. Uçakta snowboard taşımanın zorluğu ve kargo bölümünde çalışan arkadaşların aceleciliği yüzünden emin olamadım alsam mı acaba diye ama daha önce boardı ile yurtdışına gitmiş var mı acaba?

sürüş tecrübenizi-stilinizi bilmediğim için board tavsiyesinde bulunamayacağım. kask olarak Wedze ler fiyat performans olarak çok uygun.... uçakta biryere board götürecekseniz biletinizi almadan bunu belirtip kargo parasını ödeyin ki sıkıntı yaşamayın. en son 14 ülke içi 32 yurtdışı idi sanırım yanlış hatırlamıyorsam...uçakta board taşımaktan yana hiç bir sıkıntı yok...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Burak Mehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sürüş tecrübenizi-stilinizi bilmediğim için board tavsiyesinde bulunamayacağım. kask olarak Wedze ler fiyat performans olarak çok uygun.... uçakta biryere board götürecekseniz biletinizi almadan bunu belirtip kargo parasını ödeyin ki sıkıntı yaşamayın. en son 14 ülke içi 32 yurtdışı idi sanırım yanlış hatırlamıyorsam...uçakta board taşımaktan yana hiç bir sıkıntı yok...
    Başlangıç seviyesindeyim, TR'de fiyatlar gereksiz pahalı olduğu için y.dışı tercih ediyorum. Uludağ ile aynı paraya, daha güzel pistlerde kalıyorum, daha güzel otellerde konaklıyorum, yeni yerler görüyorum.

Teşekkür ederim, en kısa zamanda edineyim bir board.

yucelebeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Uçakta kayak snowboard taşımak thy de ücretsiz, daha önce çok defa kullandım biletinizi alırken kargoya veriyorsunuz ama alırken genelde banttan vermiyorlar ayrı bir bölüm var oversize bagaj bölümü ordan veriyorlar o yüzden orayı kontrol edin, kask ben kullanmıyorum ama aslında önemli bir ekipman o yüzden wedze veya bilinmeyen bir kask yerine eski sezon kaliteli birşey ara mesela bahçelievlerde spx outlet var veya internet sitesindende bulabilirsin, snowboard olarak de yine aynı yerde seçenekler mevcut ama özellikle spx lerde satış danışmanlarına güvenmeni pek tavsiye etmem, seviyen, kayış stili ve kilona uygun olan boardları internet sitelerinden kendin araştırabilirsin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yucelebeci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uçakta kayak snowboard taşımak thy de ücretsiz, daha önce çok defa kullandım biletinizi alırken kargoya veriyorsunuz ama alırken genelde banttan vermiyorlar ayrı bir bölüm var oversize bagaj bölümü ordan veriyorlar o yüzden orayı kontrol edin, kask ben kullanmıyorum ama aslında önemli bir ekipman o yüzden wedze veya bilinmeyen bir kask yerine eski sezon kaliteli birşey ara mesela bahçelievlerde spx outlet var veya internet sitesindende bulabilirsin, snowboard olarak de yine aynı yerde seçenekler mevcut ama özellikle spx lerde satış danışmanlarına güvenmeni pek tavsiye etmem, seviyen, kayış stili ve kilona uygun olan boardları internet sitelerinden kendin araştırabilirsin
    Daha amatörken, daha doğrusu ilk snowboard kullandığımda biraz gaza gelerek S çizmeye çalışmıştım. Dengemi sağlayamayarak takla attım, o moment ile ayağımda ki board kafamda ki kaska çarptı ve kaskı yamulttu.
    Kafama gelseydi, 12-20 arası dikiş atılması gereken, hatta daha kötü yaralanmalara sebep olabilecek bir kazaydı.

O günden beri kask olmadan otelden bile çıkmıyorum, teleskiye dahi kasksız binmiyorum. İnşaat mühendisliğinin getirdiği baret alışkanlığı da var biraz da yalan yok

McKrop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başlangıç seviyesindeyim, TR'de fiyatlar gereksiz pahalı olduğu için y.dışı tercih ediyorum. Uludağ ile aynı paraya, daha güzel pistlerde kalıyorum, daha güzel otellerde konaklıyorum, yeni yerler görüyorum.

Teşekkür ederim, en kısa zamanda edineyim bir board.
    Rossignol markasına yönlenebilirsiz ve ya flow. Kendi boardunuzu almadan öğrenmeniz biraz zor. İlk önce snowboard yaparken ne yapmak istediğinize yönelin. Stilinizi belirleyin. Daha sonra sıfır board alın. Araba gibi düşünün herkes kendi arabasını tanır, en iyi onu kullanır. Bu da aynı mantık. Tavsiye olarak, kayarken boardla savaşmayın kollarınızı iki yana açarak yavaş tempoda S yapabilirsiniz ilk önce boardla boğuşmamayı öğrenmeniz gerek

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar, konuyu hortlatıyorum ama affola

Kars / Sarıkamış' a gitmiş olan var mı bu sene içerisinde ?

Gidip, tavsiye edeceğiniz otel varsa çok sevinirim.

Şimdiden teşekkür ediyorum.
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    heyyttt
    Hani boardcular skiciler neredeler.. Sezon açılıyor yavaş yavaş. Saçma bir şekilde Ülkede sezon açılışını ilk Kartepe yaptı. Nasipse haftasonu kartalkayada açıyor bende orada olacağım..Buradan gelecek olan var mı ?

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Modifiyem'de Okan bayulgene katılan biri vardı skiciyiz.biz falan bayağı bi geyik dönmüştü o zaman forumda. Burada mı kendisi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Modifiyem'de Okan bayulgene katılan biri vardı skiciyiz.biz falan bayağı bi geyik dönmüştü o zaman forumda. Burada mı kendisi
    hepimiz skiciyiz programı hatırlıyorum. ayrıca forum ismi mükemmel kendi kendine reklam yaptırdı o isim..

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @morgan ve @DB18a2 kafalamaya çalıştım ama fiyatlardan şikayetçi olundu. Daha fiyatlara bende bakmadım ama uyguna çözülürse bu sene inceden tatil yapmak istiyorum.
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)